BezNakazu.pl
Giełda Długów - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Lendon (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Giełda Długów (/showthread.php?tid=656)

Strony: 1 2 3


Giełda Długów - Oliwia0505 - 04-03-2020

Dziś po 14 dniach opóznienia w spłacie zostałam wpisana na Giełde długów.
Co to w praktyce oznacza? Szybko kupi mój dług jakaś windykacja?
Co mam robić?


RE: Giełda Długów - marcin_1992 - 04-03-2020

(04-03-2020, 15:27:59)Oliwia0505 napisał(a): Dziś po 14 dniach opóznienia w spłacie zostałam wpisana na Giełde długów.
Co to w praktyce oznacza? Szybko kupi mój dług jakaś windykacja?
Co mam robić?

Ja też jestem tam wpisany.Chyba wszyscy dłużnicy.Ja mam za Extraportfel, a ciebie kto dopisał?


RE: Giełda Długów - Oliwia0505 - 04-03-2020

Lendon


RE: Giełda Długów - marcin_1992 - 04-03-2020

(04-03-2020, 15:31:40)Oliwia0505 napisał(a): Lendon

Też to mam i spłacam Huh


RE: Giełda Długów - grabi_en - 04-03-2020

(04-03-2020, 15:27:59)Oliwia0505 napisał(a): Dziś po 14 dniach opóznienia w spłacie zostałam wpisana na Giełde długów.
Co to w praktyce oznacza? Szybko kupi mój dług jakaś windykacja?
Co mam robić?

Po 1 - przestać spłacać, bo nie wiesz komu masz płacić.
Po 2 - będziesz miała nowego wierzyciela i tu się musisz zastanowić czy nowemu spłacać - bo każda Twoja wplata będzie uznana jako przyznanie się do długu.
Po 3 - czy szybko - tego nikt nie wie, ale na pewno kupią pakiet długów za jakieś grosze.
po 4 - nic nie rób nie masz na to wpływu.
A tak na marginesie wszyscy jesteśmy gdzieś wpisani i zobacz żyjemy i nie panikujemy.


RE: Giełda Długów - Oliwia0505 - 04-03-2020

To moja pierwsza taka sytuacja dlatego wystraszyłam sie.
A jesli mam jeszcze inne zobowiazania chwilówek, narazie dzwonia i starszą to czy wplacac chociaz coś, żeby widzieli ze nie migam sie z wpłata?
Mam zaległości w Vivus, Finbo i Kuki


RE: Giełda Długów - Mila1 - 04-03-2020

(04-03-2020, 16:20:01)grabi_en napisał(a):
(04-03-2020, 15:27:59)Oliwia0505 napisał(a): Dziś po 14 dniach opóznienia w spłacie zostałam wpisana na Giełde długów.
Co to w praktyce oznacza? Szybko kupi mój dług jakaś windykacja?
Co mam robić?

Po 1 - przestać spłacać, bo nie wiesz komu masz płacić.
Po 2 - będziesz miała nowego wierzyciela i tu się musisz zastanowić czy nowemu spłacać - bo każda Twoja wplata będzie uznana jako przyznanie się do długu.
Po 3 - czy szybko - tego nikt nie wie, ale na pewno kupią pakiet długów za jakieś grosze.
po 4 - nic nie rób nie masz na to wpływu.
A tak na marginesie wszyscy jesteśmy gdzieś wpisani i zobacz żyjemy i nie panikujemy.

Ja panikuję, ale z innych powodów niż giełda długów...


RE: Giełda Długów - grabi_en - 05-03-2020

(04-03-2020, 17:00:03)Oliwia0505 napisał(a): To moja pierwsza taka sytuacja dlatego wystraszyłam sie.
A jesli mam jeszcze  inne zobowiazania chwilówek, narazie dzwonia i starszą to czy wplacac chociaz coś, żeby widzieli ze nie migam sie z wpłata?
Mam zaległości w Vivus, Finbo i Kuki

Poczytaj od deski do deski forum - jest tu mnóstwo podpowiedzi.
Nie wpłaca się "COŚ" na każda chwilówkę - bo tylko sobie szykujesz dla siebie szubienicę. Obierasz jedną chwilówkę na celownik i ją spłacasz do końca, później następną i tak robisz z każdą.
Zasadą jest, że jeżeli masz wziętą gdzieś pierwszą pożyczkę - to żeby nie wiem co się wydarzyło musisz ją spłacić, żeby uchronić się od sprawy karnej - za wyłudzenie.
Ustal sobie plan spłat i działaj, ale przestań odbierać telefony, bo plan pójdzie do kosza, a TY dostaniesz nerwicy, depresji i będziesz żyła, ze świadomością że jesteś oszustką. Przy długach trzeba mieć nerwy ze stali.

Z czasem sama dojdziesz do wniosku, że ta giełda długów to pikuś przy problemach jakie jeszcze na Ciebie czekają przy wychodzenia z długów.


RE: Giełda Długów - marcin_1992 - 05-03-2020

Wszystkie te rady są prawie ok,gorzej tylko jak w sądzie przegrasz i masz komornika.

Mila1 dlaczego panikujesz?


RE: Giełda Długów - Mila1 - 05-03-2020

(05-03-2020, 10:11:07)marcin_1992 napisał(a): Wszystkie te rady są prawie ok,gorzej tylko jak w sądzie przegrasz i masz komornika.

Mila1 dlaczego panikujesz?

No właśnie z tego powodu, chociaż komornika jeszcze nie mam, ale i na spłatę zasadzonej kwoty- brak.