BezNakazu.pl
Pomoc z chwilówkami - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Pomoc z chwilówkami (/showthread.php?tid=63)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Pomoc z chwilówkami - Mila1 - 04-10-2018

(04-10-2018, 21:03:14)kasia5744 napisał(a): No jestem i sie stresuje.

Jeśli ci to pomoże to wszyscy na początku tak reagują. Potem zaczynamy myśleć i działać!


RE: Pomoc z chwilówkami - kasia5744 - 04-10-2018

Teoretycznie wszystko wiem. Mam obrany jakis plan i chce sie go trzymac. Dokladnie to nic nie splacac i odkladac kase na konto. Wiem, ze windykacja bedzie dzwonic i pisac. Chodzi po prostu o to, ze co innego gdy sie to analizuje teoretycznie a co innego gdy sie trzeba juz z tym zmierzyc.

W tym miesiacu zrobilam juz wszystkie oplaty stale i zobaczylam ile pieniedzy mi zostalo na koncie. Bylam bardzo zdziwiona bo do tej pory pieniadze sie rozchodzily bardzo szybko albo na przedluzenia albo na splaty.


RE: Pomoc z chwilówkami - Anis - 05-10-2018

Ja z windykacją nie rozmawiałam wcale poza paroma wyjątkami, męczyli mnie telefonami poł roku teraz już sporadycznie ktoś zadzwoni.
Najgorsza windykacja - Armada.
Ja pracuje w administracji publicznej i zaczęli wydzwaniać do sekretariatu prezydenta że już jadą po pieniądze i że jestem ich dłużnikiem - możecie sobie wyobrazić co czułam Smutny
Powiedziałam że wyłudzono moje dane i mam problemy z windykacją.

Poza tym incydentem naprawdę nic złego mnie nie spotkało, nikt u mnie nie był, nie nachodził mnie także naprawdę doradzam spokój.
Spłacać i robić swoje i ignorować te telefony nie odbierać, nie ugadywać się na żadne wpłaty, po prostu trzymać się swojego planu.


RE: Pomoc z chwilówkami - MarwPL - 05-10-2018

(04-10-2018, 22:11:03)kasia5744 napisał(a): Teoretycznie wszystko wiem. Mam obrany jakis plan i chce sie go trzymac. Dokladnie to nic nie splacac i odkladac kase na konto. Wiem, ze windykacja bedzie dzwonic i pisac. Chodzi po prostu o to, ze co innego gdy sie to analizuje teoretycznie a co innego gdy sie trzeba juz z tym zmierzyc.

W tym miesiacu zrobilam juz wszystkie oplaty stale i zobaczylam ile pieniedzy mi zostalo na koncie. Bylam bardzo zdziwiona bo do tej pory pieniadze sie rozchodzily bardzo szybko albo na przedluzenia albo na splaty.

Proponuję rozważyć opcję spłaty zadłużeń o niskiej wielkości.
Zacząć od najmniejszych i spłacać zadłużenia te do 1500 zł.
Aczkolwiek system spłat powinien być przemyślany i najlepiej uzgodniony z pomocą prawną.


RE: Pomoc z chwilówkami - Biedronka 24 - 05-10-2018

(04-10-2018, 19:17:57)kasia5744 napisał(a): Jestem przerazona, ze az tyle tego moze byc. Najgorsze jest to, ze musialabym sie w pracy przyznac, ze mam dlugi. Strasznie sie tego wstydze...

Widzialas ile tego mam. Tak naprawde te telefony dopiero sie zaczna a ja mam juz dosc ...

Kasia5744 widziałaś ile ja tego mam? Ponad 50 pozycji do spłaty. Można powiedzieć, że też jestem na początku , bo zalegam najwięcej około 60 dni z niektórymi pożyczkami. Też się boję jak dzwoni telefon służbowy, przez ten tydzień byłam spokojna, bo nie ma koleżanki i jestem sama, ale na szczęście nikt nie dzwonił. Spłaciłam wczoraj kolejną mała chwilówkę i jestem zadowolona, jedno mniej Uśmiech


RE: Pomoc z chwilówkami - kasia5744 - 05-10-2018

Ja nie bede nic splacac. Czekam ze wszystkim na sad. Jezeli teraz zaczne splacac to w razie gdy bede miala nakaz zaplaty z sadu to nie bede miala kasy na splate. Odkladam pieniadze a jedyne co splacam to kredyty bankowe.


RE: Pomoc z chwilówkami - Mila1 - 05-10-2018

Robię podobnie. Mam nadzieję, że to dobra opcja. Zresztą na inną mnie w tej chwili nie stać Smutny


RE: Pomoc z chwilówkami - Mariuszd37 - 06-10-2018

Bardzo dobra.
Ja juz co mialem sie dogadac to sie dogadalem.


RE: Pomoc z chwilówkami - Mila1 - 06-10-2018

U mnie zaczął się sezo pozywania. No to będziemy walczyć!


RE: Pomoc z chwilówkami - Mariuszd37 - 06-10-2018

Chwilowy oddech, czesc czeka by dac przed przedawnieniem 3 lat.