BezNakazu.pl
Policja - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Policja (/showthread.php?tid=628)

Strony: 1 2 3


Policja - grabi_en - 18-02-2020

Jak wiadomo chwilówki niektóre załatwiają swoje sprawy angażując darmową windykacje w postaci Policji, która jest zobowiązana przyjąć zawiadomienie i przesłuchać najpierw w charakterze świadka podejrzanego dłużnika i zadać mu pytania takie jak:
- czy dłużnik sam korzysta z urządzenia komputerowego,
- kto ma dostęp do jego urządzenia i czy ewentualnie ktoś by mógł się podszyć pod jego dane i wyłudzić pożyczkę,
- z kim dłużnik zamieszkuje,
- kto zna hasła do jego urządzenia,
- u jakiego operatora ma internet.
Po takim przesłuchaniu, stawia się zarzut wyłudzenia za co grozi sprawa karna.
Ja właśnie miałam taka sytuacje, gdzie opisałam w swoim wątku "rok, dwa lata wychodzenia z długów".
Mnie podała VEGA - Szybka Moneta.


RE: Policja - windykowana - 18-02-2020

(18-02-2020, 19:32:36)grabi_en napisał(a): Jak wiadomo chwilówki niektóre załatwiają swoje sprawy angażując darmową windykacje w postaci Policji, która jest zobowiązana przyjąć zawiadomienie i przesłuchać najpierw w charakterze świadka podejrzanego dłużnika i zadać mu pytania takie jak:
- czy dłużnik sam korzysta z urządzenia komputerowego,
- kto ma dostęp do jego urządzenia i czy ewentualnie ktoś by mógł się podszyć pod jego dane i wyłudzić pożyczkę,
- z kim dłużnik zamieszkuje,
- kto zna hasła do jego urządzenia,
- u jakiego operatora ma internet.
Po takim przesłuchaniu, stawia się zarzut wyłudzenia za co grozi sprawa karna.
Ja właśnie miałam taka sytuacje, gdzie opisałam w swoim wątku "rok, dwa lata wychodzenia z długów".
Mnie podała VEGA - Szybka Moneta.

(18-02-2020, 19:32:36)grabi_en napisał(a): Jak wiadomo chwilówki niektóre załatwiają swoje sprawy angażując darmową windykacje w postaci Policji, która jest zobowiązana przyjąć zawiadomienie i przesłuchać najpierw w charakterze świadka podejrzanego dłużnika i zadać mu pytania takie jak:
- czy dłużnik sam korzysta z urządzenia komputerowego,
- kto ma dostęp do jego urządzenia i czy ewentualnie ktoś by mógł się podszyć pod jego dane i wyłudzić pożyczkę,
- z kim dłużnik zamieszkuje,
- kto zna hasła do jego urządzenia,
- u jakiego operatora ma internet.
Po takim przesłuchaniu, stawia się zarzut wyłudzenia za co grozi sprawa karna.
Ja właśnie miałam taka sytuacje, gdzie opisałam w swoim wątku "rok, dwa lata wychodzenia z długów".
Mnie podała VEGA - Szybka Moneta.

I jak to się skończyło. Ja mam Vegę w sr. Sąd kazał im uzupełnić braki


RE: Policja - grabi_en - 18-02-2020

Nie wiem bo nie mam rozstrzygnięcia przebadali mnie u wszystkich możliwych operatorów:
- internetu,
-telefonu komórkowego,
- banku.
Na ich nie szczęście nic nie wskórali.
Naprawdę tak ciężko przeczytać co już jest napisane w moim wątku?
W trakcie sprawy w SR zawiesili do czasu przesłuchania mnie przez Policję i sprawę prowadziła Policja w Krakowie, spokojnie,dłużnik chodzi na zeznania na swoja Policję.


RE: Policja - asa79 - 18-02-2020

(18-02-2020, 20:07:25)grabi_en napisał(a): Nie wiem bo nie mam rozstrzygnięcia przebadali mnie u wszystkich możliwych operatorów:
- internetu,
-telefonu komórkowego,
- banku.
Na ich nie szczęście nic nie wskórali.
Naprawdę tak ciężko przeczytać co już jest napisane w moim wątku?
W trakcie sprawy w SR zawiesili do czasu przesłuchania mnie przez Policję i sprawę prowadziła Policja w Krakowie, spokojnie,dłużnik chodzi na zeznania na swoja Policję.

Kurde nie wiem czy się pojawił mój wpis bo go nie widze

Dobra jeszcze raz napiszę czy wiecie jakie chwilówki oddają na policję bo akurat vegi nie mam kasomatu też nie mam kruka ultimo kredyt inkasso deltawise i arvato które kupiło dług od monet Man po umorzeniu w sadzie


RE: Policja - Mariuszd37 - 18-02-2020

wiemze kasomat


RE: Policja - asa79 - 18-02-2020

Czy ktoś jeszcze za coś?

Ja przypuszczam że to nie ma nic wspólnego z chwilowkami ale bardzo się boje

A kasomat to jakaś pochodna czegoś czy od lat funkcjonuje czy zanim poda na policję to kontaktuje się z dłużnikiem jeśli tak to jak


RE: Policja - grabi_en - 19-02-2020

(18-02-2020, 22:14:07)asa79 napisał(a): Czy ktoś jeszcze za coś?

Ja przypuszczam że to nie ma nic wspólnego z chwilowkami ale bardzo się boje

A kasomat to jakaś pochodna czegoś czy od lat funkcjonuje czy zanim poda na policję to kontaktuje się z dłużnikiem jeśli tak to jak

Pójdziesz to się dowiesz, w jakiej sprawie jesteś poproszona - to żadna tajemnica, policjant jest zobowiązany Ci to powiedzieć i zazwyczaj od tego zaczyna rozmowę. Może to być także kolizja drogowa na którą też byłam proszona na Policję, naprawdę trudno nam zgadywać kto ma jakie grzeszki.


RE: Policja - asa79 - 19-02-2020

Zastanawiam się czy nie w sprawie allegro


RE: Policja - KacperK - 21-02-2020

(19-02-2020, 08:19:34)asa79 napisał(a): Zastanawiam się czy nie w sprawie allegro

Możesz nas nie trzymać w niepewności i napisać czego dotyczyła sprawa?


RE: Policja - Łukasz_G - 22-02-2020

Jak Kasomat insynuował, ze wyłudziłem kasę, to z pomocą Rzecznika Finansowego do prokuratury w Poznaniu poszło zawiadomienie, że to Kasomat oszukał mnie.

Jak to się skończy - dam Wam znać Uśmiech