BezNakazu.pl
Ferratum i Kaczmarski. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Ferratum i Kaczmarski. (/showthread.php?tid=623)



Ferratum i Kaczmarski. - Devotional - 10-02-2020

Witajcie. Mam taki problem. Zalegałem z ratą styczniową w Ferratum. Zaczął windykowac mnie Kaczmarski. Ratę zapłaciłem w zeszłym tygodniu i wysłałem potwierdzenie przelewu raty i do Kaczmarskiego i do Ferratum. Ferratum odpisało ze zaksięgowali wpłatę. Dziś dostałem maila od Kaczmarskiego ze zalegam już z dwoma ratami. Odpisałem im że zapłaciłem zaległą rate i wysłałem im potwierdzenie. Dodatkowo napisałem do Ferratum i oni odpisali ze na dzień dzisiejszy zalegam 3 dni z ratą za luty. I napisali ze mam wyjaśniać to z Kaczmarskim. Kaczmarski tylko chce abym do nich dzwonił czego nie zamierzam czynić bo raz z nimi rozmawiałem i każdy z Was wie jak to się skończyło. Nadal uparcie twierdzą że zalegam za dwie raty Ferratum a Ferratum potwierdza, że zalegam tylko z jedną za luty. Co robić?


RE: Ferratum i Kaczmarski. - grabi_en - 10-02-2020

(10-02-2020, 17:25:53)Devotional napisał(a): Witajcie. Mam taki problem. Zalegałem z ratą styczniową w Ferratum. Zaczął windykowac mnie Kaczmarski. Ratę zapłaciłem w zeszłym tygodniu i wysłałem potwierdzenie przelewu raty i do Kaczmarskiego i do Ferratum. Ferratum odpisało ze zaksięgowali wpłatę. Dziś dostałem maila od Kaczmarskiego ze zalegam już z dwoma ratami. Odpisałem im że zapłaciłem zaległą rate i wysłałem im potwierdzenie. Dodatkowo napisałem do Ferratum i oni odpisali ze na dzień dzisiejszy zalegam 3 dni z ratą za luty. I napisali ze mam wyjaśniać to z Kaczmarskim. Kaczmarski tylko chce abym do nich dzwonił czego nie zamierzam czynić bo raz z nimi rozmawiałem i każdy z Was wie jak to się skończyło. Nadal uparcie twierdzą że zalegam za dwie raty Ferratum a Ferratum potwierdza, że zalegam tylko z jedną za luty. Co robić?

A po Kaczmarskim będziesz miał Armade - najgorsza windykacja, no może jedna z wielu najgorszych, ale oni przekraczają wszystkie zdrowe zasady. Najważniejsze co mówi wierzyciel, nie windykacja.


RE: Ferratum i Kaczmarski. - Devotional - 10-02-2020

Dziękuję za odpowiedź. Na razie place raty ale z miesięcznym opóźnieniem. Tylko wkurza mnie ta bezradność. Mam zapłacone, wierzyciel czyli Ferratum to potwierdza a Kaczmarski swoje.


RE: Ferratum i Kaczmarski. - grabi_en - 10-02-2020

(10-02-2020, 18:19:55)Devotional napisał(a): Dziękuję za odpowiedź. Na razie place raty ale z miesięcznym opóźnieniem. Tylko wkurza mnie ta bezradność. Mam zapłacone, wierzyciel czyli Ferratum to potwierdza a Kaczmarski swoje.

Proponuję poszukaj na YouTubie "Halo teraz ja mówię" jest tam m.in. windykacja Kaczmarski - ja płakałam ze śmiechu.


RE: Ferratum i Kaczmarski. - Devotional - 10-02-2020

Poszukam. Może mnie to też rozśmieszy. W sumie mam już kapitał w Ferratum spłacony z nawiązką więc pomyślę co dalej. Bo zaraz będzie że wg Ferratum zalegam z 1 ratą a Kaczmarski będzie twierdził ze że 3. Hahah.


RE: Ferratum i Kaczmarski. - MarwPL - 10-02-2020

(10-02-2020, 17:25:53)Devotional napisał(a): Witajcie. Mam taki problem. Zalegałem z ratą styczniową w Ferratum. Zaczął windykowac mnie Kaczmarski. Ratę zapłaciłem w zeszłym tygodniu i wysłałem potwierdzenie przelewu raty i do Kaczmarskiego i do Ferratum. Ferratum odpisało ze zaksięgowali wpłatę. Dziś dostałem maila od Kaczmarskiego ze zalegam już z dwoma ratami. Odpisałem im że zapłaciłem zaległą rate i wysłałem im potwierdzenie. Dodatkowo napisałem do Ferratum i oni odpisali ze na dzień dzisiejszy zalegam 3 dni z ratą za luty. I napisali ze mam wyjaśniać to z Kaczmarskim. Kaczmarski tylko chce abym do nich dzwonił czego nie zamierzam czynić bo raz z nimi rozmawiałem i każdy z Was wie jak to się skończyło. Nadal uparcie twierdzą że zalegam za dwie raty Ferratum a Ferratum potwierdza, że zalegam tylko z jedną za luty. Co robić?

Skoro Ferratum napisało Ci, że nie zalegasz, to niech Kaczmarski sobie sam wyjaśnia.
Nie potrzebnie przejmujesz się nieistotnymi rzeczami.
Kaczmarski działa na zlecenie Ferratum, a nie na Twoje.
Jeśli próbuje wyłudzić od Ciebie kolejną wpłatę, to działa na szkodę Ferratum.


RE: Ferratum i Kaczmarski. - Devotional - 10-02-2020

O i to jest odpowiedź która podniosła mnie na duchu. Dziękuję Panie Marku.


RE: Ferratum i Kaczmarski. - Mariuszd37 - 10-02-2020

Chyba że działają razem, a najpewniej mają bajzel.