BezNakazu.pl
wygrane,przegrane - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: wygrane,przegrane (/showthread.php?tid=622)

Strony: 1 2


RE: wygrane,przegrane - Mariuszd37 - 10-02-2020

Temat na pracę mgr mi się urodził, mechanika kwantowa w służbie wymiaru sprawiedliwości, rachunek prawdopodobieństwa i rozkład Gaussa sprawach cywilnych bez podpisu kwalifikowanego.

Ale co to da, kto ma wyrok co mu za roznica


RE: wygrane,przegrane - grabi_en - 10-02-2020

(10-02-2020, 12:36:30)Mariuszd37 napisał(a): Temat na pracę mgr mi się urodził, mechanika kwantowa w służbie wymiaru sprawiedliwości, rachunek prawdopodobieństwa i rozkład Gaussa sprawach cywilnych bez podpisu kwalifikowanego.

Ale co to da, kto ma wyrok co mu za roznica

 Nie Ty pierwszy i nie ostatni podejmujesz się zadania rozszyfrowania prawdopodobieństwa domniemanego wyroku w wymiarze sprawiedliwości i tak nigdy nie jest taki sam i nie daje pewności czy będzie wygrana, czy przegrana.
Nie będzie różnicy jak wyrok będzie korzystny dla dłużnika, w innym przypadku różnica jest bardzo znacząca.
Czyli dopóki sprawa jest w toku - wszystko się może wydarzyć i nie ma co przesądzać wyroku sprawy.


RE: wygrane,przegrane - Mariuszd37 - 10-02-2020

Jak wiesz ze wygrana to nie wiadomo kto jak wiadomo kto niewiadomo co, czysta mechanika kwantowa.


RE: wygrane,przegrane - grabi_en - 10-02-2020

(10-02-2020, 18:25:57)Mariuszd37 napisał(a): Jak wiesz ze wygrana to nie wiadomo kto jak wiadomo kto niewiadomo co, czysta mechanika kwantowa.

dokładnie tak, ale niektórym to bardzo trudno zrozumieć i pojąć, że nikt nie napisze masz wygraną bo co sąd to inne podejście do sprawy.


RE: wygrane,przegrane - Mariuszd37 - 30-12-2020

Chciałem się podzielić kolejną wygraną, dzięki panu Markowi Vindicate vel Efficenter w I instancji dostało łupnia.
Dziękuje za pomoc, plan 5 letni działaUśmiech

Jak w tym roku sądy się pokończą to uderzymy w zwroty, SKD jeszcze będą naszymi dłużnikami
i będę dzwonił 10 razy dziennie i pytał się kiedy oddadzą, a co oni mogą ja nie? Żart.


RE: wygrane,przegrane - MarwPL - 30-12-2020

(30-12-2020, 11:58:08)Mariuszd37 napisał(a): Chciałem się podzielić kolejną wygraną, dzięki panu Markowi Vindicate vel Efficenter w I instancji dostało łupnia.
Dziękuje za pomoc, plan 5 letni działaUśmiech

Jak w tym roku sądy się pokończą to uderzymy w zwroty, SKD jeszcze będą naszymi dłużnikami
i będę dzwonił 10 razy dziennie i pytał się kiedy oddadzą, a co oni mogą ja nie? Żart.

No widzisz, masz prezent gwiazdkowy z noworocznym w jednym :-)


RE: wygrane,przegrane - grabi_en - 30-12-2020

(30-12-2020, 11:58:08)Mariuszd37 napisał(a): Chciałem się podzielić kolejną wygraną, dzięki panu Markowi Vindicate vel Efficenter w I instancji dostało łupnia.
Dziękuje za pomoc, plan 5 letni działaUśmiech

Jak w tym roku sądy się pokończą to uderzymy w zwroty, SKD jeszcze będą naszymi dłużnikami
i będę dzwonił 10 razy dziennie i pytał się kiedy oddadzą, a co oni mogą ja nie? Żart.

Tylko pamiętaj - dzwoń od 6 do 22 Oczko


RE: wygrane,przegrane - Mariuszd37 - 30-12-2020

Nie, do 21 będę wspaniałomyślny