BezNakazu.pl
Innovatio Risk Solutions Limited - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Innovatio Risk Solutions Limited (/showthread.php?tid=617)

Strony: 1 2


Innovatio Risk Solutions Limited - Biedronka 24 - 04-02-2020

Miło mi poinformować, że sprawa z Innovatio Risk Solutions Limited po wniesieniu apelacji do Sądu Okręgowego została oddalona w całości.
Kolejny sukces Pana Marka i jego fachowców Uśmiech.
Jest to kwota ponad 7 tyś. Warto było wnieść apelację po wyroku na moją niekorzyść i bronić się do końca.
Dziękuję Panie Marku.


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - Devotional - 04-02-2020

Gratuluję. Coraz bliżej moich spraw. Uhhh...


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - grabi_en - 04-02-2020

(04-02-2020, 21:13:38)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować, że sprawa z  Innovatio Risk Solutions Limited po wniesieniu apelacji do Sądu Okręgowego została oddalona w całości.
Kolejny sukces Pana Marka i jego fachowców Uśmiech.
Jest to kwota ponad 7 tyś. Warto było wnieść apelację po wyroku na moją niekorzyść  i bronić się do końca.
Dziękuję Panie Marku.

Biedronka TY  szczęściaro!!!


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - MarwPL - 04-02-2020

(04-02-2020, 21:13:38)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować, że sprawa z Innovatio Risk Solutions Limited po wniesieniu apelacji do Sądu Okręgowego została oddalona w całości.
Kolejny sukces Pana Marka i jego fachowców Uśmiech.
Jest to kwota ponad 7 tyś. Warto było wnieść apelację po wyroku na moją niekorzyść i bronić się do końca.
Dziękuję Panie Marku.

Jak widzisz, warto się bronić przed sądem.
Przed nami niedługo koniec procesu z pożyczki od Creditstar i tutaj, też raczej powinna być wygrana :-)


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - Mariuszd37 - 04-02-2020

Szczescia ida parami, a to cudo Innovation co było pierwotnym?


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - MarwPL - 04-02-2020

(04-02-2020, 21:13:38)Biedronka 24 napisał(a): Miło mi poinformować, że sprawa z Innovatio Risk Solutions Limited po wniesieniu apelacji do Sądu Okręgowego została oddalona w całości.
Kolejny sukces Pana Marka i jego fachowców Uśmiech.
Jest to kwota ponad 7 tyś. Warto było wnieść apelację po wyroku na moją niekorzyść i bronić się do końca.
Dziękuję Panie Marku.

O i Twój wyrok.


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - Mila1 - 25-11-2020

Duży uśmiech To i ja się dołączę! Moja apelacja z Innovatio Risk Solutions (Malta) też podobno wygrana. Chcieli 5116...a z tego co wiem nie dostaną nic.  Może to w końcu konieć mojej złej passy? Oby... Oczywiście gratuluję panu Markowi i ekipie i dziękuję


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - grabi_en - 25-11-2020

(25-11-2020, 07:28:03)Mila1 napisał(a): Duży uśmiech To i ja się dołączę! Moja apelacja z Innovatio Risk Solutions (Malta) też podobno wygrana. Chcieli 5116...a z tego co wiem nie dostaną nic.  Może to w końcu konieć mojej złej passy? Oby... Oczywiście gratuluję panu Markowi i ekipie i dziękuję

No nareszcie i uśmiech zagościł u Ciebie, tylko się cieszyć.


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - MarwPL - 25-11-2020

(25-11-2020, 07:28:03)Mila1 napisał(a): Duży uśmiech To i ja się dołączę! Moja apelacja z Innovatio Risk Solutions (Malta) też podobno wygrana. Chcieli 5116...a z tego co wiem nie dostaną nic.  Może to w końcu konieć mojej złej passy? Oby... Oczywiście gratuluję panu Markowi i ekipie i dziękuję

Nie żadne podobno :-)
Wygrałaś wczoraj cały proces za pożyczkę z Lendon/Extraportfel.
Sąd okręgowy zmienił zaskarżony wyrok i oddalił powództwo w całości.
Wyrokiem tym na dzień dzisiejszym zaoszczędziłaś kwotę 9.521,03 zł (kwota zawiera koszty procesu wraz z odsetkami).
W imieniu mojego zespołu dziękuję za gratulacje i dalej pracujemy na Twój sukces.


RE: Innovatio Risk Solutions Limited - Mila1 - 25-11-2020

(25-11-2020, 09:19:52)MarwPL napisał(a):
(25-11-2020, 07:28:03)Mila1 napisał(a): Duży uśmiech To i ja się dołączę! Moja apelacja z Innovatio Risk Solutions (Malta) też podobno wygrana. Chcieli 5116...a z tego co wiem nie dostaną nic.  Może to w końcu konieć mojej złej passy? Oby... Oczywiście gratuluję panu Markowi i ekipie i dziękuję

Nie żadne podobno :-)
Wygrałaś wczoraj cały proces za pożyczkę z Lendon/Extraportfel.
Sąd okręgowy zmienił zaskarżony wyrok i oddalił powództwo w całości.
Wyrokiem tym na dzień dzisiejszym zaoszczędziłaś kwotę 9.521,03 zł (kwota zawiera koszty procesu wraz z odsetkami).
W imieniu mojego zespołu dziękuję za gratulacje i dalej pracujemy na Twój sukces.

Extraportfel! Wiem, że wygrałam! Jeszcze nie wierzę Duży uśmiech