BezNakazu.pl
Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości (/showthread.php?tid=610)



Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - MarwPL - 28-01-2020

W tej sprawie jeden z naszych klientów, a będący również użytkownikiem naszego forum został pozwany o pożyczkę od firmy Creditstar.
Sprawa przed sądem rejonowym trwała prawie dwa lata, a efektem naszej pracy jest wyrok oddalający powództwo w całości.
Udowadniamy, że warto bronić się przed sądem.


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - Mariuszd37 - 28-01-2020

Oj warto, dziękuję panie Marku.


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - terka - 28-01-2020

Witam czy ktos mial do czynienia z FREEZL- nekaja . strasza - juz windykacja przejela- a ja bez grosza i nic nie moge wplacic. juz miesiac po terminie - na co mam czekac.,


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - Mariuszd37 - 28-01-2020

dwa lata i nic
olej ich


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - MarwPL - 28-01-2020

(28-01-2020, 20:37:22)Mariuszd37 napisał(a): Oj warto, dziękuję panie Marku.

Jak Pan już sam wie po dwóch latach współpracy z nami, każdą sprawę obsługujemy za każdym razem z należytą starannością i sumiennością.
Za każdym razem skrupulatnie zapoznajemy się z aktami sprawy, aby wydobyć z nich wszystkie argumenty przemawiające za wydaniem wyroku korzystnego dla naszego klienta.
Nie jesteśmy obsługą prawną stosującą tylko szablony pism procesowych i na zasadzie samego "kopiuj-wklej".


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - Mariuszd37 - 29-01-2020

Ja sie po prostu na tym nie znam, równie dobrze pieczywko mogę pojsc piec do piekarni, ten sam pewnie efekt będzieDuży uśmiech
Wole moje maszyny i skóry.


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - grabi_en - 29-01-2020

(29-01-2020, 20:13:12)Mariuszd37 napisał(a): Ja sie po prostu na tym nie znam, równie dobrze pieczywko mogę pojsc piec do piekarni, ten sam pewnie efekt będzieDuży uśmiech
Wole moje maszyny i skóry.

Dalej na maszynie tniesz łaciate?


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - Mariuszd37 - 29-01-2020

Tak, tez nożami.


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - grabi_en - 30-01-2020

(29-01-2020, 20:30:57)Mariuszd37 napisał(a): Tak, tez nożami.

Skalpelem chyba było bardziej precyzyjnie, a tak to "łaciate" pod noże idą, czy tak czy siak grunt, że je tniesz  Oczko


RE: Pozew za pożyczkę od Creditstar i wyrok oddalający powództwo w całości - Mariuszd37 - 30-01-2020

Taka praca, ktoś to musi robic