BezNakazu.pl
PKOBP-kredyt - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Banki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: PKOBP-kredyt (/showthread.php?tid=60)



PKOBP-kredyt - Umoczony79 - 23-09-2018

Witam serdecznie .

Prawiczkowy pierwszy post zdecydowałem się  napisać na tym forum , tak jak w tytule chodzi o kredyt w banku PKOBP  który trwa do 2024 roku , obecna rata to 585 złotych .Nie dosyć ze jestem nie wypłacalny z moimi problemami to jeszcze na dzisiejszy dzień  zalegam już z 2 nie uregulowana rata , do tego dochodzi debet i jest już magiczna kwota 2193 .W ostatni czwartek dostałem pismo aby uregulować cala należność , inaczej grozą zerwaniem umowy kredytowej ,(jeśli tak się stanie zostanę żywcem pogrzebany -wartość kredytu do splaty to 30 tys . kredyt  jest nie ubezpieczony ). Splata raty  jest na 11 każdego miesiąca ,( na innym forum opisałem szczegółowo moja sytuacje , zona sama stwierdziła ze wzięliśmy zbyt dużo zobowiązań na raz w ostatnich miesiącach do spłat, do tego wypadki  losowe rzeczy martwych i koniec )
Pytam otwarcie , jest jakaś możliwość  dogadania z pko , przesunięcia  cokolwiek (od 2 lat spłacam z miesięcznym opóźnieniem  ratę, od 4 miesięcy  bank przekazał sprawę krukowi i dzwonią piszą o nie uregulowanej racie )

Dzieki za ewentualne  Wasze pomysły rady , pozdrawiam Michał


RE: PKOBP-kredyt - Wonder_Woman - 23-09-2018

(23-09-2018, 15:34:57)Umoczony79 napisał(a): Witam serdecznie .

Prawiczkowy pierwszy post zdecydowałem się  napisać na tym forum , tak jak w tytule chodzi o kredyt w banku PKOBP  który trwa do 2024 roku , obecna rata to 585 złotych .Nie dosyć ze jestem nie wypłacalny z moimi problemami to jeszcze na dzisiejszy dzień  zalegam już z 2 nie uregulowana rata , do tego dochodzi debet i jest już magiczna kwota 2193 .W ostatni czwartek dostałem pismo aby uregulować cala należność , inaczej grozą zerwaniem umowy kredytowej ,(jeśli tak się stanie zostanę żywcem pogrzebany -wartość kredytu do splaty to 30 tys . kredyt  jest nie ubezpieczony ). Splata raty  jest na 11 każdego miesiąca ,( na innym forum opisałem szczegółowo moja sytuacje , zona sama stwierdziła ze wzięliśmy zbyt dużo zobowiązań na raz w ostatnich miesiącach do spłat, do tego wypadki  losowe rzeczy martwych i koniec )
Pytam otwarcie , jest jakaś możliwość  dogadania z pko , przesunięcia  cokolwiek (od 2 lat spłacam z miesięcznym opóźnieniem  ratę, od 4 miesięcy  bank przekazał sprawę krukowi i dzwonią piszą o nie uregulowanej racie )

Dzieki za ewentualne  Wasze pomysły rady , pozdrawiam Michał
Myślałeś o restrukturyzacji, pytałeś w banku o taką możliwość?
A może jest możliwość wzięcia wakacji kredytowych?


RE: PKOBP-kredyt - grabi_en - 23-09-2018

(23-09-2018, 16:10:05)Wonder_Woman napisał(a): Myślałeś o restrukturyzacji, pytałeś w banku o taką możliwość?
A może jest możliwość wzięcia wakacji kredytowych?

Wątpię, żeby coś załatwił jak ma dwie raty zaległe, by musiał je najpierw uregulować, a później pisać o zawieszenie spłat i zmiejszenie rat.


RE: PKOBP-kredyt - Krowa - 23-09-2018

Ja ci pomogę.


RE: PKOBP-kredyt - Wonder_Woman - 23-09-2018

(23-09-2018, 16:40:22)OKrowa napisał(a): Ja ci pomogę.
Nie możemy się doczekać Uśmiech


RE: PKOBP-kredyt - grabi_en - 23-09-2018

(23-09-2018, 16:40:22)Krowa napisał(a): Ja ci pomogę.

Chyba pozbyć się pieniędzy Wykrzyknik


RE: PKOBP-kredyt - Mila1 - 23-09-2018

Człowiek czeka na pomoc. Dawno temu miałam debet i też chcieli spłaty, ale udało mi się spłacić w ratach. Może ponegocjuj z bankiem.


RE: PKOBP-kredyt - grabi_en - 23-09-2018

(23-09-2018, 17:50:25)Mila1 napisał(a): Człowiek czeka na pomoc. Dawno temu miałam debet i też chcieli spłaty, ale udało mi się spłacić w ratach. Może ponegocjuj z bankiem.

My piszemy właściwie, to krowa się wcina - jak zwykle mu mało.


RE: PKOBP-kredyt - Mariuszd37 - 23-09-2018

Krowa lubi sianko co sie dziwic.
A z pko bp spoko wg mnie sie dogadas, jamialem kiedys hipoteczny wypowiedziany i sie dogadalem a kwota juz 200kola byla i mniejsze 3 ugody, tylko uczciwie bo jak oklamiesz albo niedotrzymasz ugody to masz od razu sąd.


RE: PKOBP-kredyt - Łukasz_G - 24-09-2018

(23-09-2018, 20:12:58)Mariuszd37 napisał(a): Krowa lubi sianko co sie dziwic.
A z pko bp spoko wg mnie sie dogadas, jamialem kiedys hipoteczny wypowiedziany i sie dogadalem a kwota juz 200kola byla i mniejsze 3 ugody, tylko uczciwie bo jak oklamiesz albo niedotrzymasz ugody to masz od razu sąd.

Nie karmcie trolla, przecież to ewidentnie jakieś fake konto ta cała krowa Uśmiech