BezNakazu.pl
Chwilowki co dalej? - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Chwilowki co dalej? (/showthread.php?tid=57)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Chwilowki co dalej? - grabi_en - 29-11-2018

(29-11-2018, 22:06:08)Mariuszd37 napisał(a): Juz z gorki masz jak tu jestesUśmiech

O jak miło się zrobi BN.


RE: Chwilowki co dalej? - Mila1 - 29-11-2018

(29-11-2018, 21:08:49)Larreta napisał(a): Witam, jestem tu nowa i też zadłużona

Zaprosiła mnie tu jedna z Forumowiczek i jestem jej wdzięczna. Proszę mi powiedzieć ile po terminie chwilówki wysyłają listy na adres domowy i kiedy przychodzą do domu?

Proponowałabym, abyś rozpisała swoje problemy, a moderator pewnie udzieli ci wskazówek. I oczywiście my wszyscy z własnego doświadczena- niestety Oczko


RE: Chwilowki co dalej? - Mariuszd37 - 30-11-2018

Nam tez milo jest


RE: Chwilowki co dalej? - Anis - 30-11-2018

Witamy Uśmiech
Jesteś w miejscu gdzie nikt nie będzie mydlił Ci oczu tylko powie tak jak jest Oczko
I będziesz wiedziała realnie z czym się zmierzyć.

To co ?
Napisz nam swoje zeznanie Uśmiech
Ile tego masz i gdzie Duży uśmiech


RE: Chwilowki co dalej? - Mila1 - 30-11-2018

(30-11-2018, 08:12:50)Anis napisał(a): Witamy Uśmiech
Jesteś w miejscu gdzie nikt nie będzie mydlił Ci oczu tylko powie tak jak jest Oczko
I będziesz wiedziała realnie z czym się zmierzyć.

To co ?
Napisz nam swoje zeznanie Uśmiech
Ile tego masz i gdzie Duży uśmiech

Chyba jedna nie. I taką decyzję uszanujemy! Nic na siłę Duży uśmiech


RE: Chwilowki co dalej? - grabi_en - 30-11-2018

(30-11-2018, 18:45:54)Mila1 napisał(a):
(30-11-2018, 08:12:50)Anis napisał(a): Witamy Uśmiech
Jesteś w miejscu gdzie nikt nie będzie mydlił Ci oczu tylko powie tak jak jest Oczko
I będziesz wiedziała realnie z czym się zmierzyć.

To co ?
Napisz nam swoje zeznanie Uśmiech
Ile tego masz i gdzie Duży uśmiech

Chyba jedna nie. I taką decyzję uszanujemy! Nic na siłę Duży uśmiech

Dajcie jej szansę, zawsze to trochę trwa, zwłaszcza jak się nie dowierza ile tego jest - kwotowo.


RE: Chwilowki co dalej? - Mila1 - 02-12-2018

Okazuje się, że EPU wczoraj pracowało! Mam postanowienie z wczoraj Eques za Cross Loan- brak podstaw przekazano. A pewna byłam, że oni w soboty nie pracują!


RE: Chwilowki co dalej? - Larreta - 02-12-2018

No zobaczymy czy tak z górki, na razie widzę ogromną górę przed sobą


RE: Chwilowki co dalej? - Mila1 - 02-12-2018

(02-12-2018, 10:34:48)Larreta napisał(a): No zobaczymy czy tak z górki, na razie widzę ogromną górę przed sobą

Jak każdy z nas Smutny najważniejsze, że się działa, a nie załamuje ręce Uśmiech


RE: Chwilowki co dalej? - grabi_en - 02-12-2018

(02-12-2018, 10:34:48)Larreta napisał(a): No zobaczymy czy tak z górki, na razie widzę ogromną górę przed sobą

Każdy z nas widział to na początku bardzo czarno i dalej to widzi, ale sam fakt, że znalazłaś się na tym forum bardzo dużo Ci rozjaśni.
Przynajmniej nie popełnisz takiego błędu jak ja, że mam we wszystkich chwilówkach napisane - proszę o raty - pomimo, że mnie obsługiwała profesjonalna firma oddłużeniowa - to człowiek w panice w ciemno zawierza i powierza swój los, a oni to skrupulatnie wykorzystują.