BezNakazu.pl
Chwilowki co dalej? - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Chwilowki co dalej? (/showthread.php?tid=57)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Chwilowki co dalej? - An1981 - 21-09-2018

Nie już wystarczy żadnych chwilowek niech wpisują mnie gdzie chcą ja chce po postu z tego wyjść.


RE: Chwilowki co dalej? - grabi_en - 21-09-2018

(21-09-2018, 10:23:48)An1981 napisał(a): Nie już wystarczy żadnych chwilowek niech wpisują mnie gdzie chcą ja chce po postu z tego wyjść.
 W długi nie wpadłaś z dnia na dzień, więc i proces wychodzenia z długów będzie długi.


RE: Chwilowki co dalej? - An1981 - 21-09-2018

Zdaje sobie z tego sprawę. Tylko co robić teraz? Odkładać i czekać czy spłacać pomalu


RE: Chwilowki co dalej? - Wonder_Woman - 21-09-2018

(21-09-2018, 10:34:49)An1981 napisał(a): Zdaje sobie z tego sprawę. Tylko co robić teraz? Odkładać i czekać czy spłacać  pomalu
Obierz jedną chwilówkę i spłacaj ją aż spłacisz do końca 
Nie płać kilku po parę groszy, bo to nic nie da, tylko uznasz dług 
Zacznij od najmniejszych chwilówek

Są osoby, które nic nie płacą i odkładają pieniądze na ewentualne przegrane w sądzie, jest to jakaś metoda w przypadku jak masz dużo chwilówek.
Twoja sytuacja nie jest tragiczna, są tu osoby, które mają dużo większe zadłużenie
Twoja sytuacja jest do ogarnięcia


RE: Chwilowki co dalej? - MarwPL - 21-09-2018

(21-09-2018, 10:38:24)Wonder_Woman napisał(a):
(21-09-2018, 10:34:49)An1981 napisał(a): Zdaje sobie z tego sprawę. Tylko co robić teraz? Odkładać i czekać czy spłacać  pomalu
Obierz jedną chwilówkę i spłacaj ją aż spłacisz do końca 
Nie płać kilku po parę groszy, bo to nic nie da, tylko uznasz dług 
Zacznij od najmniejszych chwilówek

Są osoby, które nic nie płacą i odkładają pieniądze na ewentualne przegrane w sądzie, jest to jakaś metoda w przypadku jak masz dużo chwilówek.
Twoja sytuacja nie jest tragiczna, są tu osoby, które mają dużo większe zadłużenie
Twoja sytuacja jest do ogarnięcia

Jeśli dłużnik obiera plan "nic nie płacę i odkładam", to i tak musi rozważyć i powinien spłacić tzw. drobiazgi. Sprawy w których do spłaty jakieś końcówki trzeba spłacić, aby nie przysparzały niepotrzebnego stresu i niepotrzebnej pracy.
Temat co spłacać, a co nie najlepiej omówić z pomocą prawną.


RE: Chwilowki co dalej? - An1981 - 25-09-2018

A tu niespodzianka miałam spłacić kartę trzynastka splacilam 317 zł A dzisiaj dostaje taka wiadomość


Czas trwania umowy na Karte Trzynastka dobiegl konca. Na wskazany adres e-mail wyslalismy ostatni rachunek.
Aby otrzymac propozycje zawarcia nowej umowy ze splata ratalna, z wyplata dodatkowego 1000 zl na dowolny cel, prosimy o dokonanie oplaty z pozycji 1, w kwocie 326.04 zl. Dzieki temu nie ma potrzeby splaty wykorzystanego kapitalu juz teraz! Jezeli nie chce Pani zawierac nowej umowy, nalezy uregulowac kwote wskazana w pozycji 3, w sumie 4322.44 zl.

I co teraz?


RE: Chwilowki co dalej? - grabi_en - 25-09-2018

Czy to dlatego, że się spóźniłaś 5 dni ze spłatą?


RE: Chwilowki co dalej? - Wonder_Woman - 25-09-2018

(25-09-2018, 16:33:14)An1981 napisał(a): A tu niespodzianka miałam spłacić kartę trzynastka splacilam 317 zł A dzisiaj dostaje taka wiadomość


Czas trwania umowy na Karte Trzynastka dobiegl konca. Na wskazany adres e-mail wyslalismy ostatni rachunek.
Aby otrzymac propozycje zawarcia nowej umowy ze splata ratalna, z wyplata dodatkowego 1000 zl na dowolny cel, prosimy o dokonanie oplaty z pozycji 1, w kwocie 326.04 zl. Dzieki temu nie ma potrzeby splaty wykorzystanego kapitalu juz teraz! Jezeli nie chce Pani zawierac nowej umowy, nalezy uregulowac kwote wskazana w pozycji 3, w sumie 4322.44 zl.

I co teraz?
Czyli co, jak rozumiem, musisz jakby refinansować ten limit kwotą ponad 300 zł, bo jak nie, to ponad 4 tysiące chcą na raz?
Ten limit był zawarty na jakiś czas i dobiegł końca?


RE: Chwilowki co dalej? - An1981 - 25-09-2018

Na to wychodzi. Grabien żadnych opóźnień nie miałam i nie mam. Splacilam to co miałam wpłacić wczoraj A dzisiaj chcą jeszcze wiecej


RE: Chwilowki co dalej? - grabi_en - 25-09-2018

(25-09-2018, 17:22:35)An1981 napisał(a): Na to wychodzi. Grabien żadnych opóźnień  nie miałam i nie mam. Splacilam to co miałam wpłacić wczoraj A dzisiaj chcą jeszcze wiecej
Nie mam doświadczenia z kartą 13, musisz poczekać za odpowiedzią Bez Nakazu.