BezNakazu.pl
Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym (/showthread.php?tid=567)



Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - MarwPL - 17-12-2019

Sprawa dotyczyła umowy z firmą pożyczkową Aasa.
Sąd I instancji zarówno wydał zasądzający wyrok zaoczny po wniesieniu odpowiedzi na pozew oraz utrzymał ten wyrok w mocy.
Nie sposób było się zgodzić z tym wyrokiem, co skutkowało wniesieniem w imieniu naszej klientki apelacji od wydanego wyroku.
Sąd okręgowy podzielił nasze zdanie i zmienił wyrok sądu rejonowego, w ten sposób, że oddalił całe powództwo, a kosztami procesu obciążył powoda.

Udowadniamy, że warto bronić się przez bezzasadnymi długami.


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - grabi_en - 17-12-2019

(17-12-2019, 13:56:40)MarwPL napisał(a): Sprawa dotyczyła umowy z firmą pożyczkową Aasa.
Sąd I instancji zarówno wydał zasądzający wyrok zaoczny po wniesieniu odpowiedzi na pozew oraz utrzymał ten wyrok w mocy.
Nie sposób było się zgodzić z tym wyrokiem, co skutkowało wniesieniem w imieniu naszej klientki apelacji od wydanego wyroku.
Sąd okręgowy podzielił nasze zdanie i zmienił wyrok sądu rejonowego, w ten sposób, że oddalił całe powództwo, a kosztami procesu obciążył powoda.

Udowadniamy, że warto bronić się przez bezzasadnymi długami.

Szkoda tylko, że to nie mój wyrok, ale daje nadzieję.


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Mariuszd37 - 17-12-2019

Duuza nadzieję.


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Elżbieta1970 - 18-12-2019

Witam wszystkich , to chyba mój wyrok i chociaż generalnie nie jest różowo, to takie perełki dają trochę radości w tym niełatwym życiu. Dziękuję Panu Panie Marku i wszystkim Pana Współpracownikom.


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Mariuszd37 - 19-12-2019

Ja też czekam na apelacje z ultimo, takie coś buduje


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - MarwPL - 19-12-2019

(18-12-2019, 23:20:51)Elżbieta1970 napisał(a): Witam wszystkich , to chyba mój wyrok i chociaż generalnie nie jest różowo, to takie perełki dają trochę radości w tym niełatwym życiu. Dziękuję Panu Panie Marku i wszystkim Pana Współpracownikom.

Zgadza się Elu.
To Twój wyrok.
W jednym tygodniu sąd okręgowy zmienił dwa Twoje wyroki na sumę około 35000 zł, oddalając oba powództwa w całości.
Biorąc pod uwagę, że Twój sąd rejonowy wydaje wyroki jak chce, to bardzo dobre wiadomości dla Ciebie.
Walczymy dalej.


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Mariuszd37 - 19-12-2019

Samo dobro nas otaczaUśmiech


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - grabi_en - 19-12-2019

(19-12-2019, 20:37:18)Mariuszd37 napisał(a): Samo dobro nas otaczaUśmiech

Rozszerz lub mi wytłumacz pojęcie DOBRO, bo ja mam sprawę za sprawą i jakoś nie widzę w tym nic DOBREGO!


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Mila1 - 19-12-2019

(19-12-2019, 20:53:49)grabi_en napisał(a):
(19-12-2019, 20:37:18)Mariuszd37 napisał(a): Samo dobro nas otaczaUśmiech

Rozszerz lub mi wytłumacz pojęcie DOBRO, bo ja mam sprawę za sprawą i jakoś nie widzę w tym nic DOBREGO!

Też jestem ciekawa Oczko


RE: Sprawa z Utimo i wygrana w całości w postępowaniu apelacyjnym - Mariuszd37 - 20-12-2019

Bo to oznacza że zbliżamy się do końca, spokój wewnętrzny. A z ultimo też będzie apelacja i to dla mnie dobry znak