BezNakazu.pl
Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty (/showthread.php?tid=564)

Strony: 1 2 3


Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Biedronka 24 - 11-12-2019

Kolejna wygrana dzięki BN Uśmiech
Wyrok oddalający w całości. Nie wiem już jak mam dziękować Panu Markowi i jego załodze. Wiem jedno, że gdyby nie on, byłabym już na dnie.
Dziękuję bardzo jeszcze raz.


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - MarwPL - 11-12-2019

(11-12-2019, 21:24:22)Biedronka 24 napisał(a): Kolejna wygrana dzięki BN Uśmiech
Wyrok oddalający w całości. Nie wiem już jak mam dziękować Panu Markowi i jego załodze. Wiem jedno, że gdyby nie on, byłabym już na dnie.
Dziękuję bardzo jeszcze raz.

Nie ma za co dziękować.
W sumie jak się nie mylę, to za wyjątkiem jednej sprawy, prawomocnie wszystkie pozostałe masz wygrane w całości i jedną w apelacji.
Twój sąd sztywno trzyma się przepisów i to daje nam przewagę.
Oby tak dalej ?


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Biedronka 24 - 11-12-2019

(11-12-2019, 21:46:31)MarwPL napisał(a):
(11-12-2019, 21:24:22)Biedronka 24 napisał(a): Kolejna wygrana dzięki BN Uśmiech
Wyrok oddalający w całości. Nie wiem już jak mam dziękować Panu Markowi i jego załodze. Wiem jedno, że gdyby nie on, byłabym już na dnie.
Dziękuję bardzo jeszcze raz.

Nie ma za co dziękować.
W sumie jak się nie mylę, to za wyjątkiem jednej sprawy, prawomocnie wszystkie pozostałe masz wygrane w całości i jedną w apelacji.
Twój sąd sztywno trzyma się przepisów i to daje nam przewagę.
Oby tak dalej ?

Dokładnie, oby tak dalej Uśmiech


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Mariuszd37 - 11-12-2019

GratulujeUśmiech


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Biedronka 24 - 11-12-2019

(11-12-2019, 22:01:03)Mariuszd37 napisał(a): GratulujeUśmiech

Bardzo dziękuję


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - bombi - 11-12-2019

Brawo!!!! Gratuluję super wiadomość :-)


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Ania1987 - 11-12-2019

Gratulacje!


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Biedronka 24 - 11-12-2019

Bardzo dziękuję, jutro kolejna rozprawa z Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - MarwPL - 12-12-2019

(11-12-2019, 23:52:39)Biedronka 24 napisał(a): Bardzo dziękuję, jutro kolejna rozprawa z Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

W tej sprawie również należałoby oczekiwać podobnego wyroku.
Ale życie potrafi nas również zaskakiwać.


RE: Takto Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty - Mariuszd37 - 12-12-2019

U mnie w sądzie ja juz widze raczej u kogo zawsze wtopa a kto po przepisach idzie. Smutne ze to nie zalezy od argumentow czasami.