BezNakazu.pl
Pomoc Pana Marka. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Pomoc Pana Marka. (/showthread.php?tid=559)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 14-01-2020

Nie jeszcze nikt mnie nie powiadomil prucz tego ze sama napisalam do miloan a oni mi dopiero odpisali prosze sie kataktowac z nowym wierzycielem dlug zostal sprzedany do firmy windykacyjnej zewnatrznej .
Jak bym do nich nie napisala co sie stalo z pozyczka na profilu do splaty to bym nic nie wiedziala.
Chyba ze przyjdzie poczta


RE: Pomoc Pana Marka. - Mariuszd37 - 14-01-2020

Rozróżnia tylko windykacja zewnętrzna od cesji


RE: Pomoc Pana Marka. - grabi_en - 15-01-2020

(14-01-2020, 22:49:57)joanna310 napisał(a): Nie jeszcze nikt mnie nie powiadomil prucz tego ze sama napisalam do miloan a oni mi dopiero odpisali prosze sie kataktowac z nowym wierzycielem dlug zostal sprzedany do firmy windykacyjnej zewnatrznej .
Jak bym do nich nie napisala co sie stalo z pozyczka na profilu do splaty to bym nic nie wiedziala.
Chyba ze przyjdzie poczta

Pocztą lub e-mailem mogą Cię zawiadomić o zmianie wierzyciela.


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 15-01-2020

Oki poczekam


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 29-01-2020

Witam
Panie Marku dzis dostalam poleconym list zawiadomienie o cesji Heimondo.Za credit star
tak jak pan ze mna rozmawial ze moga mnie tam sprzedac i tak sie stalo 24stycznia .Wzielam tam pozyczke 3250zl splacilam tylko 150zl chce Heimondo ponad 4600zl .Co tu dalej robic po jakim czasie moga isc do sadu czy sprzedaja dalej dlug .Nie pisalam do nich o raty wogole .jakie mam po takiej malej wplacie szanse w sadzie .


RE: Pomoc Pana Marka. - MarwPL - 29-01-2020

(29-01-2020, 21:15:59)joanna310 napisał(a): Witam
Panie Marku dzis dostalam poleconym list zawiadomienie o cesji Heimondo.Za credit star
tak jak pan ze mna rozmawial ze moga mnie tam sprzedac i tak sie stalo 24stycznia .Wzielam tam pozyczke 3250zl splacilam tylko 150zl chce Heimondo ponad 4600zl .Co tu dalej robic po jakim czasie moga isc do sadu czy sprzedaja dalej dlug .Nie pisalam do nich o raty wogole .jakie mam po takiej malej wplacie szanse w sadzie .

To że pójdą do sądu to raczej pewne.
Z nimi da się wygrać, tylko trzeba wiedzieć jak.
Jeśli wpłaciłaś do CreditStar to nadal masz szanse wygrać z nimi.
Zadzwoń do mnie jutro i powiem Ci jak się przygotować na pozew.


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 29-01-2020

Zadzwonie jutro


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 03-02-2020

Panie Marku dzis dostalam od nich takiego meila
Przeciągnij w dół, aby odświeżyć...

Prośba o kontakt z Heimondo sp. z o.o.
Od: Heimondo sp. z o.o.
16:45
Obrazki nie są wyświetlane Pokaż obrazki Zawsze pokazuj obrazki od tego adresata
Prośba o kontakt z Heimondo sp. z o.o.
Szanowna Pani / Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, iż sprawę Pana/Pani zadłużenia z tytułu niespłaconej pożyczki zaciągniętej w Credistar Poland sp. zo.o. prowadzi Heimondo sp. zo.o. Na dzień 03.02.2020 zadłużenie wynosi 4 611,06 zł.

Prosimy o niezwłoczne dokonanie wpłaty lub kontakt w sprawie ustalenia warunków spłaty zadłużenia pod numerem telefonu: 882 555 320 lub mailowo na adres: bok@heimondo.com.
Wszelkich wpłat dokonywać należy na rachunek bankowy:
Santander Bank Polska SA
20 1090 2851 0000 0001 3514 8299

W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko lub numer PESEL .
Z kwoty3250 zl duzo chca jak rozmawialam z panem narazie czekam nie pisalam o raty poniewaz nie wiem czy sie dogadaja czy tylko chca zebym na meila odpisala.
Ale cos od 7lutego ma sie jakas ustawa zmienic o co tu chodz sprawy do epu nie beda szly czy co


RE: Pomoc Pana Marka. - Devotional - 04-02-2020

No właśnie o co chodzi z tą ustawą po 7 lutego? Co się dla nas zmieni? Może ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć?


RE: Pomoc Pana Marka. - grabi_en - 04-02-2020

(04-02-2020, 13:02:58)Devotional napisał(a): No właśnie o co chodzi z tą ustawą po 7 lutego? Co się dla nas zmieni? Może ktoś to łopatologicznie wytłumaczyć?

Każdy wniesiony sprzeciw dłużnika od nakazu zapłaty po 7 .02 umarza postępowanie  i nie ma już dalszego ciągu w tej sprawie, co nie zabrania powodowi złożenia kolejnego pozwu i tak w nieskończoność. Teraz jak EPU nie widziało podstaw do wydania nakazu lub jak dłużnik wnosił sprzeciw sprawa była przekazywana do Sądu Rejonowego, a teraz kończy się już w EPU.