BezNakazu.pl
Pomoc Pana Marka. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Pomoc Pana Marka. (/showthread.php?tid=559)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 10-01-2020

Nie wiem czy dalej miloan mam splacac jak dlugu nie widac tylko nowa pozyczke .Pan Marku prosze co tu teraz robic jak dalej bede placic to nic sie nie stanie moze jak mnie sprzedali to piniadze przekaza czy do jutra poczekac i wesc na kato i zobaczyc czy cos sie zmienilo


RE: Pomoc Pana Marka. - grabi_en - 10-01-2020

(10-01-2020, 22:05:00)joanna310 napisał(a): Nie wiem czy dalej miloan mam splacac jak dlugu nie widac tylko nowa pozyczke .Pan Marku prosze co tu teraz robic jak dalej bede placic to nic sie nie stanie moze jak mnie sprzedali to piniadze przekaza czy do jutra poczekac i wesc na kato i zobaczyc czy cos sie zmienilo

Dziewczyno długi nie giną tylko zmieniają właściciela, skoro nie masz długu to zrobisz im prezent którego nie odzyskasz.


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 10-01-2020

To co czekac az ktos sie odezwie na meila a moze cos jest ze strona jak pan Marek mi napisal


RE: Pomoc Pana Marka. - grabi_en - 11-01-2020

(10-01-2020, 22:19:23)joanna310 napisał(a): To co czekac az ktos sie odezwie na meila a moze cos jest ze strona jak pan Marek mi napisal

Jeszcze raz powtórzę, za każdym razem jak Ci się pojawi sprawa w EPU musisz sprawdzić czy wszystkie TWOJE  dane w pozwie się zgadzają, gdyż w innym wypadku możesz się obudzić z komornikiem, tu masz pomocny link jak to zrobić:
https://forum.beznakazu.pl/showthread.php?tid=5


Jeżeli zostałaś sprzedana to sama musisz zdecydować czy chcesz to dalej spłacać, czy czekać za sądem.


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 11-01-2020

Tak dane sie zgadzaja zawsze .
Adres mam podany zameldowania a mieszkam gdzie inndziej lecz mam przekierowanie listow i listonosz mi dostarcza .
Ale ja nie wiem jeszcze czy zostalam sprzedana poniewaz ani listu,ani meilem nic nie otrzymalam.
Tam mi zostalo 1400zl i w sadzie jak by sie okazalo to i tak moze byc uznanie dlugu poniewaz wplacam na kato pozyczki piniazki a jeszcze kapitalu nie splacilam calego.
Jestem zielona w tych sprawach a ty kochana widze ze masz spore doswiadczenie .


RE: Pomoc Pana Marka. - grabi_en - 11-01-2020

(11-01-2020, 08:49:37)joanna310 napisał(a): Tak dane sie zgadzaja zawsze .
Adres mam podany zameldowania a mieszkam gdzie inndziej lecz mam przekierowanie listow i listonosz mi dostarcza .
Ale ja nie wiem jeszcze czy zostalam sprzedana poniewaz ani listu,ani meilem nic nie otrzymalam.
Tam mi zostalo 1400zl i w sadzie jak by sie okazalo to i tak moze byc uznanie dlugu poniewaz wplacam na kato pozyczki piniazki a jeszcze kapitalu nie splacilam calego.
Jestem zielona w tych sprawach a ty kochana widze ze masz spore doswiadczenie .

Sprawdziłaś PESEL? - wszystkie dane są na drugiej stronie pozwu. Napisz czy umiesz się już poruszać po EPU poprzez przewijanie sprawy strona po stronie, czy wiesz jak się bierze numer sprawy - możesz go też pobrać w PDF?


RE: Pomoc Pana Marka. - Mariuszd37 - 11-01-2020

Jak Pesel się zgadza to ja bym jednak nie olewał tego.


RE: Pomoc Pana Marka. - joanna310 - 11-01-2020

Tak pesel i dane sa prawidlowe i w PDF pobralam .
Wyslalam meilem wszystko panu Markowi.
A co ma na mysli kolega piszac ze jak pesel sie zgadza to bym nie olewal tego ,jeszcze z epu nie przyszlo listem .


RE: Pomoc Pana Marka. - Mariuszd37 - 11-01-2020

Bo różnie może być, niby po nowemu nie powinnaś mieć problemów ale jak nie sprawdzą? Zawsze ryzyko, kwestia
zastanowienia czy ryzykujesz itp.


RE: Pomoc Pana Marka. - MarwPL - 11-01-2020

(10-01-2020, 22:05:00)joanna310 napisał(a): Nie wiem czy dalej miloan mam splacac jak dlugu nie widac tylko nowa pozyczke .Pan Marku prosze co tu teraz robic jak dalej bede placic to nic sie nie stanie moze jak mnie sprzedali to piniadze przekaza czy do jutra poczekac i wesc na kato i zobaczyc czy cos sie zmienilo

Jeśli uważasz, że kapitał masz z tej pożyczki spłacony, to teraz decyzja należy do Ciebie, czy płacisz resztę jaka wynika z umowy, czy czekasz na sąd.
To że zniknęła ta pożyczka z portalu u nich, właśnie może być efektem sprzedaży wierzytelności.