BezNakazu.pl
Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek (/showthread.php?tid=554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - grabi_en - 11-07-2020

(11-07-2020, 17:25:37)Beli10 napisał(a): Tylko czemu w 2 pisze ze oddalic wniosek stronu pozwanej o zasadzenie kosztow. Ja takiego wnioski w sprzeciwie nie skladalem... myslalem ze jak traci moc to idzie poprostu do rejonu.
Wiec juz w sumie nie wiem weszlo tak ale co bede mial jakies koszty do epu... tak jak i druga strona? Czy ocb

Jak przegrasz sprawę w SR to też będziesz miał naliczone koszty z EPU.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Beli10 - 11-07-2020

Tak to ja wiem Oczko) Tylko zastanowil mnie 2 punkt bo sformulowany tak a nie inaczej ;p


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - grabi_en - 11-07-2020

(11-07-2020, 17:52:01)Beli10 napisał(a): Tak to ja wiem Oczko) Tylko zastanowil mnie 2 punkt bo sformulowany tak a nie inaczej ;p

Widocznie wnioskowali o zasądzenie, ale skoro wniosłeś sprzeciw to na tym etapie, sąd musiał oddalić.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - MarwPL - 11-07-2020

(11-07-2020, 14:54:37)Beli10 napisał(a): Odnosnie lendon sprzeciw wszedl ale nie wiem co oznacza punkt 2 i 3 z postanowienia odnosnie umorzeniu nakazu. Bo to ze do rejonu teraz to wiem

Tak się dzieje po nowych przepisach.
Czyli postępowanie w EPU zostało umorzone.
Sąd Lublin Zachód w Lublinie nie przekaże sprawy do Twojego sądu rejonowego.
Teraz powód ma prawo w przeciągu 3 miesięcy od doręczenia mu postanowienia o umorzeniu wnieść pozew przeciwko Tobie do Twojego sądu rejonowego aby sąd uznał, że jego pozew jest kontynuacją sprawy z pozwu wniesionego w EPU.
Co do kosztów to tak jak jest w postanowieniu, że każda ze stron ponosi je we własnym zakresie.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mariuszd37 - 12-07-2020

Czyli narazie ty 0.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Beli10 - 20-08-2020

No i kolejny miesiac za mna ;/

--Z dobrych
Filarum splacona calosc.
Wszedl sprzeciw za extralportfel

-Ze zlych
Doszla sprawa alektum za finbo w epu narazie jako nowa
Provident wypowiedzial umowe ;/ xD

Pytanie ostatnim razem pisalem o tym ze za lendon wszedl sprzeciw, teraz za extraportfel... narazie nie poszli nigdzie dalej jedynie dali do VEX, chyba jedna z gorszych windykacji strasznie upierdliwi i w porownaniu do nakazu z epu wzieli sobie kwoty z kosmosu o jakies 1600zl wyzsze ze niby do splaty, z kad oni biora te wymyslone kwoty ? ?


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - uspokajaczka - 20-08-2020

(20-08-2020, 12:31:21)Beli10 napisał(a): No i kolejny miesiac za mna ;/

--Z dobrych
Filarum splacona calosc.
Wszedl sprzeciw za extralportfel

-Ze zlych
Doszla sprawa alektum za finbo w epu narazie jako nowa
Provident wypowiedzial umowe ;/ xD

Pytanie ostatnim razem pisalem o tym ze za lendon wszedl sprzeciw, teraz za extraportfel... narazie nie poszli nigdzie dalej jedynie dali do VEX, chyba jedna z gorszych windykacji strasznie upierdliwi i w porownaniu do nakazu z epu wzieli sobie kwoty z kosmosu o jakies 1600zl wyzsze ze niby do splaty, z kad oni biora te wymyslone kwoty ? ?

Pytanie,
tylko po co rozmawiasz z windykacją? to nic dobrego nie wróży, każda rozmowa jest przez nich nagrywana, a później w sądzie przedkładana. W internecie jest aplikacja - kto dzwonił - sprawdzaj i ich blokuj - bo potrafią dzwonić z miliona telefonów, a najlepiej odbieraj tylko telefony zapisane w kontaktach.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - MarwPL - 20-08-2020

(20-08-2020, 12:31:21)Beli10 napisał(a): No i kolejny miesiac za mna ;/

--Z dobrych
Filarum splacona calosc.
Wszedl sprzeciw za extralportfel

-Ze zlych
Doszla sprawa alektum za finbo w epu narazie jako nowa
Provident wypowiedzial umowe ;/ xD

Pytanie ostatnim razem pisalem o tym ze za lendon wszedl sprzeciw, teraz za extraportfel... narazie nie poszli nigdzie dalej jedynie dali do VEX, chyba jedna z gorszych windykacji strasznie upierdliwi i w porownaniu do nakazu z epu wzieli sobie kwoty z kosmosu o jakies 1600zl wyzsze ze niby do splaty, z kad oni biora te wymyslone kwoty ? ?

Tak działają wierzyciele.
Musisz podjąć decyzję czy będziesz chciał stawić się na rozprawach w sądzie, czy nie.
Innovation Risk Solution zazwyczaj nie odpuszcza w sądzie. Ma tak stworzone papiery, że jak nie masz dobrych argumentów, to przekona sąd do swoich racji.
Rozważ również złożenie reklamacji na te ich umowy, to będziesz mieć kolejny argument w sądzie.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Beli10 - 20-08-2020

Uspokajaczka a kto powiedzial, ze rozmawiam ;p Nie rozmawiam, az takiej gafy nie popelniam Oczko. Jak juz to nie podam daty i tyle a chodzi o ilosc telefonow i maili. Tylko i wylacznie i to w poznych godzinach np 21:50 Oczko i teksty typu jak pan nie poda daty i sie pan tak ukrywa to przyjada pracownicy hehe i tak dalej... Moze mi psa wyprowadza kto wie Oczko Apke mam wiec wiem kiedy kto dzwoni, mowie jedynie ze wyjatkowo upierdliwi sa, czasami w apce numeru nie ma bo z dziwnych dzwonia wiec wtedy odbiore ale do rozmowy w sumie nigdy nie dochodzi, bo nie przechodze weryfikacji

MARW
Reklamacji w jakim sensie ?? Bo narazie w epu tylko sprzeciwy na nich... w jakim sensie mowisz o reklamacji od czego ?

Bo jesli chodzi o to zebym pisal do nich jakies maile typu ze kwota jest za wysoka czy cos... to nie nie ja sie nie mam zamiaru plaszczyc przed nimi i przyznawac do czegokolwiek niech oni sie martwia... zreszta szczerze powiedziawszy widzac ich kwoty ktore by chcieli... a ktore przedstawili w epu i pozniej prawdopodobnie w sadzie nawet jak bedzie przegrana wyjdzie taniej.

Przykladowo wziolem 2500 w epu chca 3200 bo taki byl pozew. A vex nagle wypiernicza kwote z kosmosu 4600 haha wiec nawet jesli juz cokolwiek to wole doliczyc 3200+900 koszty sadowe wyjdzie taniej niz chca te lichwyOczko i pewniej bo wiem co splacam


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mariuszd37 - 20-08-2020

Olej providenta z gadaniem, mi wypowiedzieli rok temu i co, g...
cisza spokój tylko inkaso dzwoni 10 razy dziennie, z providentem mam doswiadczenia ze po ok. 2 latach cos zaczna robic dopiero o
ile wogóle.