BezNakazu.pl
Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Negocjacje z wierzycielem (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek (/showthread.php?tid=554)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mila1 - 27-05-2020

(27-05-2020, 19:27:18)Beli10 napisał(a): Wszystkie umowy zawarte bez zadnych podpisow badz telefonicznie, badz internet. Z tych wszystkich wypisanych netcredit, alfakredyt i filarum splacone, w tym tyg splacone bedzie sloan.

Ze spraw wiszacych w epu jest extraportfel i

Epu nakaz zaplaty dla lendon (innovation risk solution) doliczone 650zl kosztow. W lendon refinans na 610zl i 300zl wplacone

Ciekawi mnie kwestia jakie sa koszta sadowe w przypadku przegranej sprawy. Bo wygrana to wiadomo. (Zebym wiedzial w razie co ile odlozyc)

I jesli zloze juz sprzeciw od epu lendon to napewno do sadu pojdzie i pelnocnik wiadomo kto. Ale uswiadomcie mnie bardziej jak jest w przypadku przegranych spraw

Marw dzieki myslalem ze koszta sa sporo wieksze Oczko) Pocieszyles mnie czyli sprawa do sadu skladam sprzeciw jak tylko dojdzie nakaz. Po zlozeniu sprzeciwu skontaktuje sie z Panem aby poprowadzic ta sprawe.

Ja tam oddaję sprawy w ręce specjalistów od sprzeciwu w epu, żeby niczego nie poplątać. Język


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mariuszd37 - 27-05-2020

To nie gliniarz i prokurator że w sądzie sama wygraszUśmiech
Ja tam lubię czytać o tym, coś tam wiem. Ale pisma..to mogę o raty jak przegram bądź do urzędu o nowy dowód.
Szczerze...jak to czytam czasami to te zwroty, ten język, to inny świat, kosmos.
Na szczęscie mogę krowę kroić na tapicerkę zamiast się tym przejmować.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - MarwPL - 27-05-2020

(27-05-2020, 19:27:18)Beli10 napisał(a): Wszystkie umowy zawarte bez zadnych podpisow badz telefonicznie, badz internet. Z tych wszystkich wypisanych netcredit, alfakredyt i filarum splacone, w tym tyg splacone bedzie sloan.

Ze spraw wiszacych w epu jest extraportfel i

Epu nakaz zaplaty dla lendon (innovation risk solution) doliczone 650zl kosztow. W lendon refinans na 610zl i 300zl wplacone

Ciekawi mnie kwestia jakie sa koszta sadowe w przypadku przegranej sprawy. Bo wygrana to wiadomo. (Zebym wiedzial w razie co ile odlozyc)

I jesli zloze juz sprzeciw od epu lendon to napewno do sadu pojdzie i pelnocnik wiadomo kto. Ale uswiadomcie mnie bardziej jak jest w przypadku przegranych spraw

Marw dzieki myslalem ze koszta sa sporo wieksze Oczko) Pocieszyles mnie czyli sprawa do sadu skladam sprzeciw jak tylko dojdzie nakaz. Po zlozeniu sprzeciwu skontaktuje sie z Panem aby poprowadzic ta sprawe.

Zadzwoń do mnie jutro i ustalimy plan działania.
Powiem Ci od razu jak kończyć kulturalnie przypadkowe rozmowy z windykatorami.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Beli10 - 19-06-2020

Witam..

Czy ktos korzystal z szanownych forymowiczow z oferty umorzenia 60% dlugu przez vivusa ??

Dostalem bezposrednio od nich maila ze 40% do splaty reszte umorza z powodu covida. A pozniej jakies rozliczenie pit11

Zastanawia mnie ta opcja czy jest to wpakowanie sie w wiekszy gn***

W zalaczniku tresc maila

Widzialem gdzies o tym watek ale czy ktos z tegi skorzystal ? Gdyby opcja byla prawda to maja genialna promocje xD Oczko)


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mariuszd37 - 19-06-2020

Ja bym to olał pisze do a nie 60.
A wogole to nic nie warte.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - grabi_en - 19-06-2020

Rozliczenie PIT, czyli musisz wykazać dochód w zeznaniu podatkowym.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - MarwPL - 19-06-2020

(19-06-2020, 15:33:48)Beli10 napisał(a): Witam..

Czy ktos korzystal z szanownych forymowiczow z oferty umorzenia 60% dlugu przez vivusa ??

Dostalem bezposrednio od nich maila ze 40% do splaty reszte umorza z powodu covida. A pozniej jakies rozliczenie pit11

Zastanawia mnie ta opcja czy jest to wpakowanie sie w wiekszy gn***

W zalaczniku tresc maila

Widzialem gdzies o tym watek ale czy ktos z tegi skorzystal ? Gdyby opcja byla prawda to maja genialna promocje xD Oczko)

Aby skorzystać z propozycji umorzenia najpierw zadzwoń lub złóż wniosek online.
Czyli to nie jest oferta typu - wpłacasz 40% i 60% jest od razu umorzone.
Abyś mógł skorzystać z umorzenia, to wierzyciel wpierw po Twoim kontakcie musi wyrazić zgodę.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mariuszd37 - 19-06-2020

A się skończy pozwem do sądu i miła płyta DVD.


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Beli10 - 20-06-2020

Tak tez wlasnie myslalem, ale wolalem sie upewnic tutaj Oczko. A noz ktos z tego korzystal xD

Czyli wszystko polega na tym aby tylko sie przyznac i aby widzieli czy jest dochod aby pozniej swojego dochodzic


RE: Wpadłem w spirale dlugów chwilówek - Mariuszd37 - 20-06-2020

A co myślałaś, za free nikt do roboty nie łazi.
JAsne że tak, mówie o tym z doświadczenia przewiezienia się tak na własnej d..e