BezNakazu.pl
Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. (/showthread.php?tid=550)

Strony: 1 2


Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - MarwPL - 09-11-2019

Kolejny raz przyszło nam bronić konsumenta z nieuczciwej umowy pożyczki z Profi Credit.
Nasza klientka ze wszystkich swoich spraw najbardziej obawiała się wyroku właśnie z tej umowy wiedząc, że jest to trudny przeciwnik w sporze przed sądem.
Cały czas zamartwiała się o wynik rozprawy przed sądem rejonowy.
W dniu dzisiejszym miło ją zaskoczyliśmy przekazując jej wiadomość, że wyrokiem sąd uchylił w całości nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym i powództwo w całości oddalił.

Udowadniamy, że warto się bronić przed nieuczciwymi warunkami umów pożyczkowych i wysokimi opłatami w nich zawartymi.


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Becia63 - 06-12-2019

Jak to czytam to po prostu mam mieszane uczucia. Pod jaką gwiazdą trzeba być urodzoną, zeby nie móc dołączyć do osób wygranych?...Jestem załamanaSmutny


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Mila1 - 06-12-2019

(06-12-2019, 12:47:36)Becia63 napisał(a): Jak to czytam to po prostu mam mieszane uczucia. Pod jaką gwiazdą trzeba być urodzoną, zeby nie móc dołączyć do osób wygranych?...Jestem załamanaSmutny

Nie jesteś sama...urodziłam się pod tą samą. Zobaczę co będzie w apelacji- pewnie to samo.


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - MarwPL - 06-12-2019

Każdy sędzia orzeka według własnego uznania.
Można mieć bardzo mocne argumenty, a do sędziego i tak nie trafiają.
Dlatego zawsze uczulam, że nie można z góry przewidzieć jaki będzie wyrok.
My mamy sądowi przedstawić swoje racje i powody dla których powinniśmy wygrać, a sąd nie zawsze musi się z nami zgadzać.


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Mila1 - 06-12-2019

(06-12-2019, 13:54:42)MarwPL napisał(a): Każdy sędzia orzeka według własnego uznania.
Można mieć bardzo mocne argumenty, a do sędziego i tak nie trafiają.
Dlatego zawsze uczulam, że nie można z góry przewidzieć jaki będzie wyrok.
My mamy sądowi przedstawić swoje racje i powody dla których powinniśmy wygrać, a sąd nie zawsze musi się z nami zgadzać.

Myślę, że to wszyscy rozumieją...ale żal Smutny


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - MarwPL - 06-12-2019

(06-12-2019, 14:10:39)Mila1 napisał(a):
(06-12-2019, 13:54:42)MarwPL napisał(a): Każdy sędzia orzeka według własnego uznania.
Można mieć bardzo mocne argumenty, a do sędziego i tak nie trafiają.
Dlatego zawsze uczulam, że nie można z góry przewidzieć jaki będzie wyrok.
My mamy sądowi przedstawić swoje racje i powody dla których powinniśmy wygrać, a sąd nie zawsze musi się z nami zgadzać.

Myślę, że to wszyscy rozumieją...ale żal Smutny

Tak, w szczególności kiedy nie sposób zgodzić się z wyrokiem sądu.


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Mila1 - 06-12-2019

(06-12-2019, 16:50:35)MarwPL napisał(a):
(06-12-2019, 14:10:39)Mila1 napisał(a):
(06-12-2019, 13:54:42)MarwPL napisał(a): Każdy sędzia orzeka według własnego uznania.
Można mieć bardzo mocne argumenty, a do sędziego i tak nie trafiają.
Dlatego zawsze uczulam, że nie można z góry przewidzieć jaki będzie wyrok.
My mamy sądowi przedstawić swoje racje i powody dla których powinniśmy wygrać, a sąd nie zawsze musi się z nami zgadzać.

Myślę, że to wszyscy rozumieją...ale żal Smutny

Tak, w szczególności kiedy nie sposób zgodzić się z wyrokiem sądu.
Ja się nie zgadzam i uważam, że racja jest po mojej stronie! Mój pełnomocnik mam nadzieję, jest tego samego zdania. I o ile byłam za sędziami w tym sporze na górze, to teraz myślę, že nie są warci mojego zaangażowania! Ta sama sprawa, te same dowody- i diametralnie inne wyroki. Coś jest tu nie tak i to bardzo Wykrzyknik


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Mariuszd37 - 06-12-2019

Od czego apelacja, ja np ultimo przegrana a niby wszyscy wygrywaja, życie, i tak lepiej z panem Markiem niż samemu i buluc wszystko jak leci.


RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Mila1 - 06-12-2019

(06-12-2019, 18:07:56)Mariuszd37 napisał(a): Od czego apelacja, ja np ultimo przegrana a niby wszyscy wygrywaja, życie, i tak lepiej z panem Markiem niż samemu i buluc wszystko jak leci.

???!

(06-12-2019, 18:23:13)Mila1 napisał(a):
(06-12-2019, 18:07:56)Mariuszd37 napisał(a): Od czego apelacja, ja np ultimo przegrana a niby wszyscy wygrywaja, życie, i tak lepiej z panem Markiem niż samemu i buluc wszystko jak leci.
Nie wiem gdzie napisałam, że mam jakieś zastrzeżenia do pelnomocnika
???! 



RE: Kolejny pozew z weksla od Profi Credit i kolejny wyrok oddalający powództwo. - Mariuszd37 - 06-12-2019

Ja to traktuje jak gre w sąd, moze byc roznie zalezy od dnia humoru sedziego dlatego mamy apelacje, a tak naprawde to tylko papierki, popatrCie co wazne, byl wybuch gazu cala rodzina do piachu smutne:/ mysle ze nie warto sie przejmowac papierkami z, eurobiznesu tylko robic swoje.