BezNakazu.pl
Vex - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Windykacja (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Dział: Moje doświadczenia z windykatorami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: Vex (/showthread.php?tid=55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Vex - Wonder_Woman - 19-09-2018

(19-09-2018, 18:21:23)Mariuszd37 napisał(a): Najgorzej ze maja racje, jestesmy biedni.
No jesteśmy, ale oni pytają, czy jesteśmy biedni lub ubodzy, a co to za różnica Duży uśmiech


RE: Vex - Mila1 - 19-09-2018

Do Ciebie wandoo pisze wierszem, a mnie ich windykacja straszy sądem. To nie jest sprawiedliwe, też chcę wierszyk.


RE: Vex - Biedronka 24 - 19-09-2018

(19-09-2018, 19:53:57)Mila1 napisał(a): Do Ciebie wandoo pisze wierszem, a mnie ich windykacja straszy sądem. To nie jest sprawiedliwe, też chcę wierszyk.

Za chwilę mnie będą straszyć, kwestia czasu.


RE: Vex - grabi_en - 19-09-2018

(19-09-2018, 19:53:57)Mila1 napisał(a): Do Ciebie wandoo pisze wierszem, a mnie ich windykacja straszy sądem. To nie jest sprawiedliwe, też chcę wierszyk.

hehehehehehehehe
je ich też spłaciłam w całości (pewnie też szkoda).


RE: Vex - Mila1 - 19-09-2018

A dzisiaj jeszcze nie miałam maila od vexa., czyżby się poddali. Dopiero wróciłam i minęłam skrzynkę na listy nie zaglądając do niej. Cały dzień w pracy - wystarczy. A z telewizora mówi do mnie Pan z lendon, dobrze, że chociaż z nimi mam spokój, ale i tak denerwuje!


RE: Vex - Wonder_Woman - 19-09-2018

(19-09-2018, 19:53:57)Mila1 napisał(a): Do Ciebie wandoo pisze wierszem, a mnie ich windykacja straszy sądem. To nie jest sprawiedliwe, też chcę wierszyk.
Hehe, zadzwoń do nich i zrób im z tego powodu awanturę Duży uśmiech


RE: Vex - Mila1 - 19-09-2018

E, lepiej nie, bo będą chcieli uznania długu, a tam też mam jakieś przedłużenia.


RE: Vex - Biedronka 24 - 18-10-2018

Vex napisał mi cały poemat takiej treści:
"Ta wiadomość dotyczy wizyty windykatorów w sprawie pożyczki wziętej z http://www.credilo.com , a zadłużenie dotyczy wierzytelności wobec firmy CREDILO.

Windykatorzy VEX nie zastali cię w miejscu, który podałeś jako własne miejsce zamieszkania, czyli: ..............

Wizyta była konieczna ponieważ od 2018-09-12 dopuściłeś się rażącego złamania warunków zawartej umowy pożyczki, którą w całości obiecałeś podpisując umowę oddać w 30 dni, wierzyciel zdecydował się zlecić do naszej firmy przeprowadzenie spotkań z Tobą, w miejscu zamieszkania, który sam podałeś w umowie pożyczki. Jeśli już tam nie mieszkasz, albo przy zawieraniu umowy podałeś fałszywy adres to radzimy uprzedzić osoby mieszkające w tym miejscu, że w razie braku spłaty tego długu będą Cię tam szukać windykatorzy.

Zmianę adresu zamieszkania możesz zgłosić zgodnie z warunkami zawartej przez Ciebie umowy pożyczki i zaakceptowanego przez Ciebie regulaminu bezpośrednio do pożyczkodawcy. Jeśli przekaże nam, abyśmy nie próbowali Cię spotkać w miejscu zamieszkania podanym w umowie to wtedy i tylko wtedy zaniechamy tych prób.

Nasi windykatorzy próbowali Cię tam zastać, ale nie było Cie w domu. Kolejna próba spotkania Cię w tym miejscu nastąpi najprędzej za 3 dni robocze od daty wysłania tego emaila. Nasi windykatorzy będą próbowali Cię spotkać w godzinach, które nie są objęte tzw. „ciszą nocną”.

Jeśli wyrażasz taką wolę lub ma takie życzenie lub potrzebę to można do nas zadzwonić na numer 71 306 78 50 i umówić się na wizytę w innym miejscu niż adres wskazany w umowie pożyczki, a także w godzinach dogodnych i wygodnych. Można to ustalić wyłącznie telefonicznie.

Zazwyczaj wizyty mają miejsce w godzinach 9:00 – 19:00, ale w wyjątkowych sytuacjach np. kiedy pomimo wysłanych emailach i wiadomościach SMS nie oddzwaniasz do biura VEX próby spotkania Cię mogą mieć miejsce w innych godzinach, a także w dni niepowszednie.

Twoja zgoda na próbę spotkania Cię w miejscu zamieszkania, które sam wskazałeś w umowie pożyczki nie jest nam potrzebna. Gdy windykatorzy Cię odwiedzą masz prawo odmówić rozmowy z nimi, a windykatorzy bez Twojej zgody nie mają prawa wejść do Twojego mieszkania, czy na teren Twojej posesji. W razie odmowy rozmowy z windykatorami odjadą, ale po kilku dniach ponowią próbę przekonania Cię, że warto rozmawiać o swoim długu.

Stracimy prawo do prób zastania Cię w miejscu Twojego zamieszkania tylko jeśli oddasz dług w całości, albo dogadasz się z nami telefonicznie na spłatę w ratach i uczciwie tym razem będziesz się wywiązywał z terminów i kwot.

Dlatego niezwłocznie wymagamy spłaty zaległej kwoty w wysokości 3037,97 zł na rachunek bankowy należący do wierzyciela: 55 1050 1416 1000 0090 8032 7217 z równoczesnym określeniem w tytule przelewu numeru pożyczki: „spłata pożyczki numer 109754"

Niezwłocznie to znaczy w ciągu 2 dni kalendarzowych od daty wysłania tego emaila. Nieprzysłanie dowodu wpłaty w tym terminie sprawi, że znów zlecimy windykatorom terenowym próbe spotkania się z Tobą w wyżej wskazanym przez Ciebie miejscu zamieszkania.

Wszelkich wpłat należy dokonywać tylko i wyłącznie na rachunek bankowy należący do pożyczkodawcy. Wpłaty nie mają prawa być dokonywane za naszym pośrednictwem.

Prosimy o wpłatę na wskazane powyżej w terminie do 2 dni kalendarzowych od daty odczytania tej wiadomości lub o kontakt telefoniczny na 71 306 78 50 w celu ustalenia indywidualnych warunków spłaty. Być może po analizie sytuacji na umowie pożyczki będziemy w stanie zaproponować spłatę w ratach, które będą satysfakcjonujące dla naszego mocodawcy.

Powyższe saldo zadłużenia zostało nam przekazane przez wierzyciela wraz ze zleceniem przeprowadzenia działań windykacji, w tym prób zastania pożyczkobiorcy w miejscu, które w umowie pożyczki wskazał jako swoje miejsce zamieszkania. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących powyższego wyliczenia zleconej nam kwoty do windykacji proszę je wyjaśniać bezpośrednio z naszym mocodawcą pisemnie, telefonicznie, lub korzystając z jego strony internetowej, tej samej poprzez którą zawarta została umowa tej pożyczki.

Oczekujemy informacji mailowej bądź telefonicznej na numer telefonu 71 306 78 50 na temat terminu dokonania spłaty długu, albo przedstawienia swojej propozycji spłaty ratalnej.

Informujemy jednocześnie, że nasi pracownicy nie rozmawiają z osobami trzecimi o sprawie, w jakiej przyjeżdżają i dbają o zachowanie poufności i komfortu osoby zadłużonej.

Informujemy, że wyrażamy zgodę, aby w razie jakichkolwiek wątpliwości, co do wykonywanej przez nas pracy, niezwłocznie złożyć zawiadomienie na najbliższym posterunku Policji. Jeżeli osoba zadłużona uważa, że jakakolwiek czynność naszych pracowników nie jest zgodna z prawem oczekujemy, że niezwłocznie złożenia zawiadomienia na najbliższym posterunku Policji w celu wyjaśnienia wszelkich sytuacji.

W przypadku pytań, wątpliwości albo propozycji dogadania się na spłaty prosimy o kontakt w godzinach 9:00-20:00 od poniedziałku do soboty pod numerem telefonu 71 306 78 50 .

Koszt połączenia na nasz numer stacjonarny to koszt według taryfikatora z umowy osoby dzwoniącej z jej operatorem usług telefonicznych. Przypominamy, że osoba zadłużona nie ponosi żadnych kosztów z tytułu naszej pracy. Wszelkie podejmowane przez VEX Sp. z o.o. czynności są całkowicie darmowe dla konsumenta.

Więcej na temat swoich praw, ale również obowiązków, każdy zadłużony konsument może znaleźć na naszej stronie internetowej http://www.vex.com.pl, do odwiedzenia której niniejszym zachęcamy w celu powiększenia swojej wiedzy na temat przysługujących praw i obowiązków konsumenta.

Dla bezpieczeństwa zarówno konsumenta, jak i windykatorów, całość wizyty naszych pracowników nagrywana jest na kamerze GoPRO, którego nagranie w razie interwencji Policji, będzie okazane jako dowód, że wizyta po naszej stronie przebiegała zgodnie z prawem i kodeksem dobrych praktyk windykacji. Przed rozpoczęciem nagrywania zostaniesz poproszony o podpisanie zgody na nagranie całości wizyty w celu ewentualnego okazania nagrań Policji, Prokuraturze, czy regulatorom rynku, którzy mogą badać zgodność z kodeksem etycznym i zgodność z prawem naszej pracy. Informujemy o prawie odmowy wyrażenia zgody na nagranie wizyty, które można wyrazić naszym pracownikom, podczas spotkania.

Jeśli nie zechcesz tym razem porozmawiać, uszanują tę decyzję, odjadą, ale za kilka dni powrócą sprawdzić, czy tym razem zechcesz porozmawiać o ratach na spłatę swojego zadłużenia.

Nie stać Cię oddać dług w całości? Nie zmarnuj swojej szansy na spłatę w ratach - wpłać pierwszą kwotę i zadzwoń 71-306-78-50 - dogadamy się i pomożemy Ci wyjść z długu!"
Brzmi poważnie, zastanawiam się czy to nie oni zostawili mi karteczki z prośbą o kontakt.


RE: Vex - Mila1 - 19-10-2018

Mogę Ci takich pokazać więcej- są u mnie w archiwum.


RE: Vex - Anastazja86 - 19-10-2018

Nie mogę znaleźć wątku deltawiste A muszę napisać. Zadzwoniła dziś Pani do pracy , akurat odebrałam i prosi o datę urodzenia powiedziałam że nie podam i jestem w pracy nie mogę rozmawiać . No to mam iść na przerwę bo przecież w zakładzie karnym nie jestem. Jestem bezczelna i widać że nie chce załatwić tej sprawy. Jeśli nie oddzwonię w ciągu 10 min to wysyła terenowych do pracy. I do której jestem w pracy mam jej powiedzieć. Dziwne ale nawet mnie strach nie oblecial....