BezNakazu.pl
SVEA ECONOMI - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: SVEA ECONOMI (/showthread.php?tid=542)



SVEA ECONOMI - Gniewo - 27-10-2019

[attachment=340]

(27-10-2019, 04:46:51)Gniewo napisał(a): Witam. A tu Zespół i Pan Marek kolejna dobra robota. Chwilówka Miesięczna, cesja z Netcredit do SVEA i wygrana na pierwszej rozprawie.



RE: SVEA ECONOMI - Katisia 77 - 05-12-2019

Witam serdecznie. Dawno nie pisałam bo w sumie nie bardzo było o czym pisać. Ale dzisiaj mam otóż mam kolejną sprawę wygraną w Sądzie Rejonowym z powództwa SVEA. Oddalone w całości. Oczywiście wszystko dzięki Panu Markowi i jego zespołowi. Jeszcze raz dziękuję. I wszystkim którzy watpią że da się z tego wyjść, mówię że się da. Powoli powoli i dzięki Panu Markowi.


RE: SVEA ECONOMI - windykowana - 05-12-2019

(05-12-2019, 00:58:11)Katisia 77 napisał(a): Witam serdecznie. Dawno nie pisałam bo w sumie nie bardzo było o czym pisać. Ale dzisiaj mam otóż mam kolejną sprawę wygraną w Sądzie Rejonowym z powództwa SVEA. Oddalone w całości. Oczywiście wszystko dzięki Panu Markowi i jego zespołowi. Jeszcze raz dziękuję. I wszystkim którzy watpią że da się z tego wyjść, mówię że się da. Powoli powoli i dzięki Panu Markowi.
gratulacje
moja SVEA już czeka w SR

a ile już spraw wygrałaś?

(05-12-2019, 19:48:10)windykowana napisał(a):
(05-12-2019, 00:58:11)Katisia 77 napisał(a): Witam serdecznie. Dawno nie pisałam bo w sumie nie bardzo było o czym pisać. Ale dzisiaj mam otóż mam kolejną sprawę wygraną w Sądzie Rejonowym z powództwa SVEA. Oddalone w całości. Oczywiście wszystko dzięki Panu Markowi i jego zespołowi. Jeszcze raz dziękuję. I wszystkim którzy watpią że da się z tego wyjść, mówię że się da. Powoli powoli i dzięki Panu Markowi.
gratulacje
moja SVEA już czeka w SR

a ile już spraw wygrałaś?

czy Ty masz sąd w Katowicach?


RE: SVEA ECONOMI - Katisia 77 - 05-12-2019

Tak. Katowice i w sądzie Rejonowym 4 sprawy. 2 wygrane


RE: SVEA ECONOMI - windykowana - 06-12-2019

(05-12-2019, 22:16:57)Katisia 77 napisał(a): Tak. Katowice i w sądzie Rejonowym 4 sprawy. 2 wygrane

a co masz wygrane oprócz SVEA i czy sąd K.ce Wschód cz Zachód, bo ja mam Wschód


RE: SVEA ECONOMI - grabi_en - 06-12-2019

(06-12-2019, 09:34:13)windykowana napisał(a):
(05-12-2019, 22:16:57)Katisia 77 napisał(a): Tak. Katowice i w sądzie Rejonowym 4 sprawy. 2 wygrane

a co masz wygrane oprócz SVEA i czy sąd K.ce Wschód cz Zachód, bo ja mam Wschód

Windykowana może Ty napisz co masz wygrane, a co przegrane.
Nie sugeruj się kto co ma wygrane, bo to wszystko zależy co dana chwilówka przedłoży przed sądem i jak widać na tym forum każdy się uczy i powód też i za każdym razem poprawia papiery - dowody w sądzie, bo nauka idzie w NAS nie w LAS.


RE: SVEA ECONOMI - MarwPL - 06-12-2019

Za podziękowania dziękuję, zespołowi oczywiście również przekazałem.
Każde takie słowa uznania motywują nas do dalszej skutecznej pracy.
Odnosząc się to dyskusji na temat skuteczności wyroków w zależności od siedziby sądu, to owszem pytanie jest zasadne i muszę powiedzieć, że sama siedziba sądu ma znaczenie, ale trzeba mieć na uwadze, że każdy sędzia podejmuje wyrokowanie w sprawie samodzielnie i są sytuacje, że w tym samym sądzie, tego samego dnia, z tych samych stanów faktycznych w sprawie(czyli te same wzory umów pożyczek, te same twierdzenia i dowody powoda, te same nasze zarzuty) dwóch sędziów w odrębnych sprawach wydali dwa inne wyroki.
W jednej sprawie oddalono powództwo w całości, a w drugiej zasądzona kapitał pożyczki do spłaty.
A mając powyższe na uwadze nie ma możliwości w 100% przewidzieć wyroku po samym określeniu jaka pożyczka i który sąd orzeka, taki będzie wyrok.


RE: SVEA ECONOMI - windykowana - 06-12-2019

(06-12-2019, 10:10:27)grabi_en napisał(a):
(06-12-2019, 09:34:13)windykowana napisał(a):
(05-12-2019, 22:16:57)Katisia 77 napisał(a): Tak. Katowice i w sądzie Rejonowym 4 sprawy. 2 wygrane

a co masz wygrane oprócz SVEA i czy sąd K.ce Wschód cz Zachód, bo ja mam Wschód

Windykowana może Ty napisz co masz wygrane, a co przegrane.
Nie sugeruj się kto co ma wygrane, bo to wszystko zależy co dana chwilówka przedłoży przed sądem i jak widać na tym forum każdy się uczy i powód też i za każdym razem poprawia papiery - dowody w sądzie, bo nauka idzie w NAS nie w LAS.
moje się mieli w  sądach, nic nie wygrałam , nic nie przegrałam, ale przyszły rok zapowiada się "fajnie", bo mam ok 15 w SR, 3 nowe w epu , w tym Alior i miały być 2 rozprawy w SR w listopadzie  ale zostały odłożone na przyszły rok


RE: SVEA ECONOMI - Mila1 - 06-12-2019

(06-12-2019, 15:29:13)windykowana napisał(a):
(06-12-2019, 10:10:27)grabi_en napisał(a):
(06-12-2019, 09:34:13)windykowana napisał(a):
(05-12-2019, 22:16:57)Katisia 77 napisał(a): Tak. Katowice i w sądzie Rejonowym 4 sprawy. 2 wygrane

a co masz wygrane oprócz SVEA i czy sąd K.ce Wschód cz Zachód, bo ja mam Wschód

Windykowana może Ty napisz co masz wygrane, a co przegrane.
Nie sugeruj się kto co ma wygrane, bo to wszystko zależy co dana chwilówka przedłoży przed sądem i jak widać na tym forum każdy się uczy i powód też i za każdym razem poprawia papiery - dowody w sądzie, bo nauka idzie w NAS nie w LAS.
moje się mieli w  sądach, nic nie wygrałam , nic nie przegrałam, ale przyszły rok zapowiada się "fajnie", bo mam ok 15 w SR, 3 nowe w epu , w tym Alior i miały być 2 rozprawy w SR w listopadzie  ale zostały odłożone na przyszły rok
Ja po profi 1 dochodzę do wniosku, že wolę jak się mieli. Jedno profi mam odroczone do 30.12. Nie ma się do czego spieszyć, przynajmniej u mnie.


RE: SVEA ECONOMI - Mariuszd37 - 06-12-2019

A moje profi cisza, czym pozniejtym lepiej chyba.