BezNakazu.pl
Vivus - windykacja - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Vivus (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Vivus - windykacja (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Vivus - windykacja - Anis - 30-11-2018

Ja bym uważała na taką propozycję.
No chyba że dają Ci to na piśmie ....
Jeszcze poradziłabym się Pana Marka co robić, jak on to widzi.


RE: Vivus - windykacja - MarwPL - 30-11-2018

Są dwie strony medalu.
Jedna, to czy oświadczenie o umorzeniu przesłane mailem złożyła osoba mająca umocowanie do działa w imieniu Vivus i kto dokładnie złożył takie oświadczenie.
Druga, jeśli przyjąć, że Vivus wywiąże się z treści email-a to jest do dobra propozycja.
A co jeśli przyjmie połowę i zażąda drugiej połowy.
Tego nie wiesz Ty, ani ja.
Zawsze mogą zaprzeczyć, że oświadczenie złożył Ci ktoś, kto mógł, tym bardziej, że nikt się pod tym mailem nie podpisał.
A ciężar dowodu faktu złożenia takiego oświadczenia będzie spoczywał na Tobie.


RE: Vivus - windykacja - Biedronka 24 - 30-11-2018

(30-11-2018, 09:15:04)MarwPL napisał(a): Są dwie strony medalu.
Jedna, to czy oświadczenie o umorzeniu przesłane mailem złożyła osoba mająca umocowanie do działa w imieniu Vivus i kto dokładnie złożył takie oświadczenie.
Druga, jeśli przyjąć, że Vivus wywiąże się z treści email-a to jest do dobra propozycja.
A co jeśli przyjmie połowę i zażąda drugiej połowy.
Tego nie wiesz Ty, ani ja.
Zawsze mogą zaprzeczyć, że oświadczenie złożył Ci ktoś, kto mógł, tym bardziej, że nikt się pod tym mailem nie podpisał.
A ciężar dowodu faktu złożenia takiego oświadczenia będzie spoczywał na Tobie.

Dokładnie, i dziwi mnie fakt, że informacja dotyczy Vivusa a nadawcą jest windykacja@zaplo.


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 30-11-2018

(30-11-2018, 10:26:42)Biedronka 24 napisał(a):
(30-11-2018, 09:15:04)MarwPL napisał(a): Są dwie strony medalu.
Jedna, to czy oświadczenie o umorzeniu przesłane mailem złożyła osoba mająca umocowanie do działa w imieniu Vivus i kto dokładnie złożył takie oświadczenie.
Druga, jeśli przyjąć, że Vivus wywiąże się z treści email-a to jest do dobra propozycja.
A co jeśli przyjmie połowę i zażąda drugiej połowy.
Tego nie wiesz Ty, ani ja.
Zawsze mogą zaprzeczyć, że oświadczenie złożył Ci ktoś, kto mógł, tym bardziej, że nikt się pod tym mailem nie podpisał.
A ciężar dowodu faktu złożenia takiego oświadczenia będzie spoczywał na Tobie.

Dokładnie, i dziwi mnie fakt, że informacja dotyczy Vivusa a nadawcą jest windykacja@zaplo.

Widzę, że dłużnicy odzyskują sprawność umysłu i nie lecą w podskokach ze skorzystania intratnej oferty, tylko analizują "za i przeciw".
Paraliż "w co ja się wpakowałam" minął i teraz z ostrożnością podchodzimy do wszystkiego.


RE: Vivus - windykacja - Anis - 30-11-2018

(30-11-2018, 11:10:19)grabi_en napisał(a):
(30-11-2018, 10:26:42)Biedronka 24 napisał(a):
(30-11-2018, 09:15:04)MarwPL napisał(a): Są dwie strony medalu.
Jedna, to czy oświadczenie o umorzeniu przesłane mailem złożyła osoba mająca umocowanie do działa w imieniu Vivus i kto dokładnie złożył takie oświadczenie.
Druga, jeśli przyjąć, że Vivus wywiąże się z treści email-a to jest do dobra propozycja.
A co jeśli przyjmie połowę i zażąda drugiej połowy.
Tego nie wiesz Ty, ani ja.
Zawsze mogą zaprzeczyć, że oświadczenie złożył Ci ktoś, kto mógł, tym bardziej, że nikt się pod tym mailem nie podpisał.
A ciężar dowodu faktu złożenia takiego oświadczenia będzie spoczywał na Tobie.

Dokładnie, i dziwi mnie fakt, że informacja dotyczy Vivusa a nadawcą jest windykacja@zaplo.

Widzę, że dłużnicy odzyskują sprawność umysłu i nie lecą w podskokach ze skorzystania intratnej oferty, tylko analizują "za i przeciw".
Paraliż "w co ja się wpakowałam" minął i teraz z ostrożnością podchodzimy do wszystkiego.

To forum tak otrzeźwia ludzi Oczko


RE: Vivus - windykacja - Mila1 - 30-11-2018

(30-11-2018, 11:26:02)Anis napisał(a):
(30-11-2018, 11:10:19)grabi_en napisał(a):
(30-11-2018, 10:26:42)Biedronka 24 napisał(a):
(30-11-2018, 09:15:04)MarwPL napisał(a): Są dwie strony medalu.
Jedna, to czy oświadczenie o umorzeniu przesłane mailem złożyła osoba mająca umocowanie do działa w imieniu Vivus i kto dokładnie złożył takie oświadczenie.
Druga, jeśli przyjąć, że Vivus wywiąże się z treści email-a to jest do dobra propozycja.
A co jeśli przyjmie połowę i zażąda drugiej połowy.
Tego nie wiesz Ty, ani ja.
Zawsze mogą zaprzeczyć, że oświadczenie złożył Ci ktoś, kto mógł, tym bardziej, że nikt się pod tym mailem nie podpisał.
A ciężar dowodu faktu złożenia takiego oświadczenia będzie spoczywał na Tobie.

Dokładnie, i dziwi mnie fakt, że informacja dotyczy Vivusa a nadawcą jest windykacja@zaplo.

Widzę, że dłużnicy odzyskują sprawność umysłu i nie lecą w podskokach ze skorzystania intratnej oferty, tylko analizują "za i przeciw".
Paraliż "w co ja się wpakowałam"  minął i teraz z ostrożnością podchodzimy do wszystkiego.

To forum tak otrzeźwia ludzi Oczko
Powinno być obowiązkowe przed zadłużeniem się ponad miarę Język


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 30-11-2018

(30-11-2018, 18:47:21)Mila1 napisał(a): To forum tak otrzeźwia ludzi Oczko
Powinno być obowiązkowe przed zadłużeniem się ponad miarę Język

Powinno, powinno i nie tylko to, ale trzeba również spostrzegać kto co oferuje.


RE: Vivus - windykacja - Mariuszd37 - 30-11-2018

Szukaja w jakim us jestes, by wiedziec co wpisac jak pojda do komornika.
urząd skarbowy nie zalezy od adresu zameldowania ale zamieszkania, stąd pewnie chcą wiedzieć by wiedzieć z
jakiego majątku, kont itp ściągać pieniądze.
Źle trafili, nie daj się bajeczkom im.
JA się wyleczyłem dzięki ultimo, brudkowskim i innym niefajnym firmom.


RE: Vivus - windykacja - stormbar - 09-12-2018

Pożyczka w vivus wzięta na łączną kwotę 2tys, spłacone w przedłużenie 2 razy niecałe 370zł, plus własne wpłaty ok 250zł. Sprawa jest w epu. Słuchajcie czy ktoś z nimi wygrał powołując się na to, że nr pożyczki jest inny niż ten numer zaakceptowanej pożyczki w przelewie na 1zł? Czytam w internecie, że te powództwa są oddalane bo vivus nie jest w stanie wykazać, że faktu udzielenia pożyczki. Sprawa dotyczy osoby bezrobotnej która nie jest w stanie spłacić kapitału. Windykacja tą osobę wykończyła, podupadła na zdrowiu. Wiem, że pożyczki trzeba spłacać - to prosiłbym jednak nie moralizować. Szukam pomocy dla dziewczyny bo jest załamana.


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 09-12-2018

(09-12-2018, 16:11:40)stormbar napisał(a): Pożyczka w vivus wzięta na łączną kwotę 2tys, spłacone w przedłużenie 2 razy niecałe 370zł, plus własne wpłaty ok 250zł. Sprawa jest w epu. Słuchajcie czy ktoś z nimi wygrał powołując się na to, że nr pożyczki jest inny niż ten numer zaakceptowanej pożyczki w przelewie na 1zł? Czytam w internecie, że te powództwa są oddalane bo vivus nie jest w stanie wykazać, że faktu udzielenia pożyczki. Sprawa dotyczy osoby bezrobotnej która nie jest w stanie spłacić kapitału. Windykacja tą osobę wykończyła, podupadła na zdrowiu. Wiem, że pożyczki trzeba spłacać - to prosiłbym jednak nie moralizować. Szukam pomocy dla dziewczyny bo jest załamana.

Witam na forum.
Ja dopiero mam sprawę przekazaną z EPU do SR - które nie widziało podstaw do wydania nakazu. Mam obronę, jak się zakończy  to napiszę. Sprawę macie dopiero w EPU więc czekajcie co się wydarzy.