BezNakazu.pl
Vivus - windykacja - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Vivus (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Vivus - windykacja (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 26-01-2020

(26-01-2020, 14:07:52)ultra napisał(a):
(26-01-2020, 11:37:40)Mariuszd37 napisał(a): Jeszcze prosciej mowiac teraz Vivus ma wy..e na Ciebie.

NO ok a jak chce zrobić przelew połowy zadłużenia to w końcu do kogo?? Vivus na konto z pożyczki czy kaczmarski ?? matko pierwsze takie kłopoty ze spłatą i nic nie wiem jak to wszystko działa

A na swoim profilu w Vivusie nie masz napisane gdzie zapłacić?
A od Kaczmarskiego nie dostałaś listu z numerem konta  do wpłaty?


RE: Vivus - windykacja - bombi - 27-01-2020

(17-01-2020, 18:24:46)MarwPL napisał(a):
(17-01-2020, 13:52:48)ultra napisał(a): Czy ktoś pisał sprzeciw do wpisania do wszystkich baz w związku z opóźnieniem w spłacie chwilówki?? Znajoma wzięła 3 tys w Vivus miała dostać pieniądze z ubezpieczenia ale ubezpieczyciel wydłużył jej czas rozpatrzenia reklamacji. Wpłaciła póki co 1500 zł zostało jej 1900 zł. Prosiła o raty ale nie stety odmówiono jej. Czy da się to jakoś załatwi pierwszy poślizg w życiu i boi się właśnie o te wpisy.

Jeśli jest dług wymagalny, to nawet jakby się cięła, to i tak wierzyciel ma ją prawo wpisać do baz, a po spłacie ma obowiązek wypisać.
A co w przypadku jeśli sąd oddala powództwo? Wtedy możemy napisać do wierzyciela o usunięcie z baz?


RE: Vivus - windykacja - MarwPL - 27-01-2020

(26-01-2020, 14:07:52)ultra napisał(a):
(26-01-2020, 11:37:40)Mariuszd37 napisał(a): Jeszcze prosciej mowiac teraz Vivus ma wy..e na Ciebie.

NO ok a jak chce zrobić przelew połowy zadłużenia to w końcu do kogo?? Vivus na konto z pożyczki czy kaczmarski ?? matko pierwsze takie kłopoty ze spłatą i nic nie wiem jak to wszystko działa

Jeśli dłużnik nie został poinformowany o cesji praw i danych nowego wierzyciela, to nadal dokonuje wpłaty bezpośrednio do pożyczkodawcy.

(27-01-2020, 01:39:29)bombi napisał(a):
(17-01-2020, 18:24:46)MarwPL napisał(a):
(17-01-2020, 13:52:48)ultra napisał(a): Czy ktoś pisał sprzeciw do wpisania do wszystkich baz w związku z opóźnieniem w spłacie chwilówki?? Znajoma wzięła 3 tys w Vivus miała dostać pieniądze z ubezpieczenia ale ubezpieczyciel wydłużył jej czas rozpatrzenia reklamacji. Wpłaciła póki co 1500 zł zostało jej 1900 zł. Prosiła o raty ale nie stety odmówiono jej. Czy da się to jakoś załatwi pierwszy poślizg w życiu i boi się właśnie o te wpisy.

Jeśli jest dług wymagalny, to nawet jakby się cięła, to i tak wierzyciel ma ją prawo wpisać do baz, a po spłacie ma obowiązek wypisać.
A co w przypadku jeśli sąd oddala powództwo? Wtedy możemy napisać do wierzyciela o usunięcie z baz?

Tak, możesz napisać do wierzyciela o usunięcie Twoich danych z bazy dłużników.


RE: Vivus - windykacja - Anastazja86 - 28-07-2020

Z vivusa dostałam nakaz w epu. Pan Marek wniósł sprzeciw . W epu jest że uchylono nakaz. A oni mi dziś pismo że w związku z nakazem mam spłacić albo dogadać się na raty . Nawet druczek mi przesłali. Wiecie co ? Gdyby nie Pan Marek to ja już dawno miałabym wszystkich komorników w województwie i jeszcze sama bym pisała o raty . Znowu to powiem ale jestem wdzięczna że ktoś mnie tutaj zaprosił z tamtego forum. Dziękuję.


RE: Vivus - windykacja - Mariuszd37 - 28-07-2020

W trochę jak po drugiej stronie lustra.


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 28-07-2020

(28-07-2020, 08:54:43)Anastazja86 napisał(a): Z vivusa dostałam nakaz w epu.  Pan Marek wniósł sprzeciw . W epu jest że uchylono nakaz.  A oni mi dziś pismo że w związku z nakazem mam spłacić  albo dogadać się na raty . Nawet druczek mi przesłali.  Wiecie co ? Gdyby nie Pan Marek to ja już dawno miałabym wszystkich komorników w województwie i jeszcze sama bym pisała o raty . Znowu to powiem ale  jestem wdzięczna że ktoś mnie tutaj zaprosił z tamtego forum. Dziękuję.
 Wszyscy kombinują jak mogą, a nóż nie połapiesz się i natychmiast wystraszysz i ulegniesz presji płacenia na raty. Prawda, że porządek w papierach jest konieczny?
Grunt, że masz właściwą opieką i jesteś na właściwym forum który pomaga dłużnikom, ich broni i chroni przed egzekucjami.
I tu nikt nie zakłada niezliczoną ilość nicków i robi wodę z mózgu dłużnikom, tak jak to się dzieje na innym forum.


RE: Vivus - windykacja - Mariuszd37 - 28-07-2020

To ze ludzie to spoko, ale już nawet fake`owe konta prawników są lol
A najlepsze ze kiedys osoba z "tamtego" forum myslala ze moje konto i w/w to też ściema, że to lewe konto.