BezNakazu.pl
Vivus - windykacja - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Vivus (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Vivus - windykacja (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Vivus - windykacja - bombi - 10-07-2019

Trzymamy kciuki, żeby się udało i oczywiście czekamy Uśmiech


RE: Vivus - windykacja - Mila1 - 30-07-2019

Mój vivus, później recredit, Eques i teraz jest w kruku prokura. No to chyba poczekam co dalej.


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 30-07-2019

(30-07-2019, 16:19:05)Mila1 napisał(a): Mój vivus, później recredit, Eques  i teraz jest w kruku prokura. No to chyba poczekam co dalej.

Powinnaś być szczęśliwa i mocno zadowolona.


RE: Vivus - windykacja - Mila1 - 30-07-2019

(30-07-2019, 19:15:45)grabi_en napisał(a):
(30-07-2019, 16:19:05)Mila1 napisał(a): Mój vivus, później recredit, Eques  i teraz jest w kruku prokura. No to chyba poczekam co dalej.

Powinnaś być szczęśliwa i mocno zadowolona.

Oczywiście nie Eques tylko GCM. Jestem zadowolona-chyba. Kwotę wzięli raczej z Kosmosu!


RE: Vivus - windykacja - Umoczony79 - 09-08-2019

Witam ponownie .

Znów ja szalony "Umoczony" do Was pisze. również zmęczony i zastraszany .Przyznam sie ze mam juz tego powoli dosyć i chciałbym skończyć z tym g..raz na zawsze.

Sprawa wyglada tak .

Pozyczylem kase z Vivusa oczywiście problemy finansowe nastąpiły momentalnie .brak ugody kazdy wie o co chodzi .
Dług przejął getback każdy wie o tej firmie już bardzo dużo , wiec nie będę sie szczegółowo rozpisywał,oczywiście listy , telefony , zastraszanie itd .
Ale istotna sprawa jak dla mnie i rodziny nastąpiła w styczniu 2017 roku , odebrałem telefon od nich ze przedstawia mi propozycje która do niczego mnie nie zobowiązuje , podczas tej rozmowy nic nie chciałem potwierdzić odp na tak . ale mój rozmówca przed przeczytaniem kolejnych 3 pkt powiedział ze muszę wyrazić zgodę , ktora do niczego powtórzę mnie nie zobowiązuje , wiec tak tez zrobilem. Po przeczytaniu stwierdził ze zostaje udzielona mi pożyczka KONICZYNKA , MIAŁY PRZYJŚĆ DOK. DO PODPISANIA , ktore w 2 tygodniach miałem odesłać ..nie zrobilem tego , dostalem 1 list polecony który zona odebrała z pożyczką koniczynka .Neum Petium sp. z.o.o. która działa na rzecz getbacku to ona mi niby udzieliła na spłatę zadłużenia w getbacku ,,co nigdy pieniedzy nie przelala bo dokumenty leza do tej pory w domu niepodpisane .
Jesli dobrze pamietam (tylko nie jestem pewien czy nastąpiło to po 1 liscie przylanym czy przed )skontaktowałem sie z darmowa poradnia prawna i pan w rozmowie mi oświadczył ze żadnych listów nie odbierać a umowa gdzie nie ma podpisu do niczego mnie nie zobowiązuje.
Dzwonią cały czas i podobnie dzis , powiedzialem z w rozmowie ze nic nie podpisywalem a zgode wyrazilem tylko dlatego ze podstepnie mi kazano potwierdzic 3 pkt ktore musialem oswiadczyc TAK, baba ze to umowa telefoniczna jest ...
Na koniec mi powiedz ze wysyłają sprawę do sadu , moja odp ze również jestem po kontakcie z prawnikiem a ona ze wątpi ze tak zrobiłem .

takie typowe przeciąganie liny w której tkwię a niby dług rośnie .

oto historia warunków pozyczki

kwota pożyczki wypłacona pożyczkobiorcy 2575,03 pln
całkowita kwota pożyczki 2575,03
oplata za obsługę pożyczki 50,00 miesięcznie
całkowity koszt pożyczki 1500,00
całkowita kwota do zapłaty przez pożyczkobiorce 4420.96
roczna stopa % pozyczki 10,00%
okres pozyczki 30 mc
data splaty 11.07.2019

przed chwila rozmawialem telef, bo odebralem to 5600 na ten moment niby .

A getback oddal (sprzedał)sprawę Centarius2 niestandaryzowanemu ...a fundusz powierzył Koksztys kancelarii prawa gospodarczego która tak ma to u komornika , dług na środę wynosi 7 372 prowadzi ja komornik z Krotoszyna ale pierwotnym komornikiem który to prowadzi to komornik z Gryfic a oni działają w jego imieniu .taki mi pani oswiadczyla

sprawe u komornika wiem przegrałem , masę zaniedbań z mojej strony przez wczesniejsze lata .

ale jak zakonczyc z ta koniczynka ktorej nigdy nie podpisalem a podpieta firma straszy mnie i ma sie dobrze ,,jest ktos w stanie pomoc , chodzi mi szczególnie prawnie aby zakończyć to raz na zawsze a nie czekac latami jak mi urosnie do kosmicznej kwoty


Przepraszam za zawirowania w tekscie ale jestem zdenerowany ..

dziekuje za odzew


RE: Vivus - windykacja - MarwPL - 09-08-2019

(09-08-2019, 15:15:47)Umoczony79 napisał(a): Witam ponownie .

Znów ja szalony "Umoczony" do Was pisze. również zmęczony i zastraszany .Przyznam sie ze mam juz tego powoli dosyć i chciałbym skończyć z tym g..raz na zawsze.

Sprawa wyglada tak .

Pozyczylem kase z Vivusa oczywiście problemy finansowe nastąpiły momentalnie .brak ugody kazdy wie o co chodzi .
Dług przejął getback każdy wie o tej firmie już bardzo dużo , wiec nie będę sie szczegółowo rozpisywał,oczywiście listy , telefony , zastraszanie itd .
Ale istotna sprawa jak dla mnie i rodziny nastąpiła w styczniu 2017 roku , odebrałem telefon od nich ze przedstawia mi propozycje która do niczego mnie nie zobowiązuje , podczas tej rozmowy nic nie chciałem potwierdzić odp na tak . ale mój rozmówca przed przeczytaniem kolejnych 3 pkt powiedział ze muszę wyrazić zgodę , ktora do niczego powtórzę mnie nie zobowiązuje , wiec tak tez zrobilem. Po przeczytaniu stwierdził ze zostaje udzielona mi pożyczka KONICZYNKA , MIAŁY PRZYJŚĆ DOK. DO PODPISANIA , ktore w 2 tygodniach miałem odesłać ..nie zrobilem tego , dostalem 1 list polecony który zona odebrała z pożyczką koniczynka .Neum Petium sp. z.o.o. która działa na rzecz getbacku to ona mi niby udzieliła na spłatę zadłużenia w getbacku ,,co nigdy pieniedzy nie przelala bo dokumenty leza do tej pory w domu niepodpisane .
Jesli dobrze pamietam (tylko nie jestem pewien czy nastąpiło to po 1 liscie przylanym czy przed )skontaktowałem sie z darmowa poradnia prawna i pan w rozmowie mi oświadczył ze żadnych listów nie odbierać a umowa gdzie nie ma podpisu do niczego mnie nie zobowiązuje.
Dzwonią cały czas i podobnie dzis , powiedzialem z w rozmowie ze nic nie podpisywalem a zgode wyrazilem tylko dlatego ze podstepnie mi kazano potwierdzic 3 pkt ktore musialem oswiadczyc TAK, baba ze to umowa telefoniczna jest ...
Na koniec mi powiedz ze wysyłają sprawę do sadu , moja odp ze również jestem po kontakcie z prawnikiem a ona ze wątpi ze tak zrobiłem .

takie typowe przeciąganie liny w której tkwię a niby dług rośnie .

oto historia warunków pozyczki

kwota pożyczki wypłacona pożyczkobiorcy 2575,03 pln
całkowita kwota pożyczki 2575,03
oplata za obsługę pożyczki 50,00 miesięcznie
całkowity koszt pożyczki 1500,00
całkowita kwota do zapłaty przez pożyczkobiorce 4420.96
roczna stopa % pozyczki 10,00%
okres pozyczki 30 mc
data splaty 11.07.2019

przed chwila rozmawialem telef, bo odebralem to 5600 na ten moment niby .

A getback oddal (sprzedał)sprawę Centarius2 niestandaryzowanemu ...a fundusz powierzył Koksztys kancelarii prawa gospodarczego która tak ma to u komornika , dług na środę wynosi 7 372 prowadzi ja komornik z Krotoszyna ale pierwotnym komornikiem który to prowadzi to komornik z Gryfic a oni działają w jego imieniu .taki mi pani oswiadczyla

sprawe u komornika wiem przegrałem , masę zaniedbań z mojej strony przez wczesniejsze lata .

ale jak zakonczyc z ta koniczynka ktorej nigdy nie podpisalem a podpieta firma straszy mnie i ma sie dobrze ,,jest ktos w stanie pomoc , chodzi mi szczególnie prawnie aby zakończyć to raz na zawsze a nie czekac latami jak mi urosnie do kosmicznej kwoty


Przepraszam za zawirowania w tekscie ale jestem zdenerowany ..

dziekuje za odzew

Ja się już pogubiłem, która sprawa jest u komornika, Vivusa, czy Koniczynki.
Jeśli Koniczynka nie była w sądzie, a nie chcesz czekać do pozwania Cię, zawsze możesz wnieść pozew o uznanie umowy pożyczki za nieważną, ale to musisz zrobić na swój koszt.


RE: Vivus - windykacja - Umoczony79 - 09-08-2019

sparawa vivusa jest u komornika.

Koniczynka byla niby przyznana na spłatę pożyczki vivus czyli getback , bo ta firma N.. ddziala podpieta pod getback .

Wiec moj dlug w tej sprawie jest 13 tys doliczajac te 7400 tak potrafia robic w konia .

Wniesienie pozwu da efekt za ta sprawa sie zakonczy czy beda znowu jakies podchody z tej firmy .Jakie mam realne szanse na wygranie tej sprawy , bo ta niby udzielona pozyczka to fikcja ..


RE: Vivus - windykacja - MarwPL - 10-08-2019

(09-08-2019, 20:09:12)Umoczony79 napisał(a): sparawa vivusa jest u komornika.

Koniczynka byla niby przyznana na spłatę pożyczki vivus czyli getback , bo ta firma N.. ddziala podpieta pod getback .

Wiec moj dlug w tej sprawie jest 13 tys doliczajac te 7400 tak potrafia robic w konia .

Wniesienie pozwu da efekt za ta sprawa sie zakonczy czy beda znowu jakies podchody z tej firmy .Jakie mam realne szanse na wygranie tej sprawy , bo ta niby udzielona pozyczka to fikcja ..

Aby nie angażować swoich pieniędzy, czekaj cierpliwie na pozew od "pożyczkodawcy".
Pamiętaj, że zawsze jest ryzyko, że GetBack otrzymał pieniądze, a i tak dał do komornika.


RE: Vivus - windykacja - Anis - 17-09-2019

Trzymajcie kciuki dzisiaj.
Idę na 13.30 na rozprawę z Vivusem
Nie powiem, stres jest ale też staram się trzymać nerwy na wodzy.


RE: Vivus - windykacja - Mila1 - 17-09-2019

(17-09-2019, 08:22:38)Anis napisał(a): Trzymajcie kciuki dzisiaj.
Idę na 13.30 na rozprawę z Vivusem
Nie powiem, stres jest ale też staram się trzymać nerwy na wodzy.

Ja nie chcę na żadną rozprawę Smutny