BezNakazu.pl
Vivus - windykacja - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Vivus (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Vivus - windykacja (/showthread.php?tid=54)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Vivus - windykacja - Biedronka 24 - 18-09-2018

Dostałam maila, że Vivus przekazał mnie do firmy windykacyjnej Departamentu Windykacji wierzytelności Zleconych Intrum. Wiecie coś o tej firmie?


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 18-09-2018

(18-09-2018, 20:36:14)Biedronka 24 napisał(a): Dostałam maila, że Vivus przekazał mnie do firmy windykacyjnej Departamentu Windykacji wierzytelności Zleconych Intrum. Wiecie coś o tej firmie?

Wiem, strasznie upirdliwi są, ale ich pozwy w sadzie upadają. Wiesz ja mam taka sytuację z Vivesem, że mam tyle przedłużeń co im winna jestem , do tego mam wierzyciela nowego bankruta. czekam co się wydarzy.


RE: Vivus - windykacja - Wonder_Woman - 18-09-2018

W intrum miałam wandoo, dzwonili jak poparzeni co chwila, wysłali ze dwa pisma, aż dziś przyszedł mi SMS, że sprawę przejął Kaczmarski Uśmiech
Także niewiele zdziałali
Oni do sądu oddają chyba jak kupią wierzytelność, na portfelu zleconym nie idą do sądu


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 18-09-2018

(18-09-2018, 20:53:58)Wonder_Woman napisał(a): W intrum miałam wandoo, dzwonili jak poparzeni co chwila, wysłali ze dwa pisma, aż dziś przyszedł mi SMS, że sprawę przejął Kaczmarski Uśmiech
Także niewiele zdziałali
Oni do sądu oddają chyba jak kupią wierzytelność, na portfelu zleconym nie idą do sądu

Pewnie WAS sprzedadzą i koniec waszej bajki ze stara windykacją.


RE: Vivus - windykacja - Wonder_Woman - 18-09-2018

(18-09-2018, 20:57:23)Pgrabi_en napisał(a):
(18-09-2018, 20:53:58)Wonder_Woman napisał(a): W intrum miałam wandoo, dzwonili jak poparzeni co chwila, wysłali ze dwa pisma, aż dziś przyszedł mi SMS, że sprawę przejął Kaczmarski Uśmiech
Także niewiele zdziałali
Oni do sądu oddają chyba jak kupią wierzytelność, na portfelu zleconym nie idą do sądu

Pewnie WAS sprzedadzą i koniec waszej bajki ze stara windykacją.
Pewnie sprzedadzą, ale wandoo spłaciłam refinansowaniem ze 20 razy, więc nawet niech mnie nie denerwują


RE: Vivus - windykacja - Monika_00 - 18-09-2018

Vivus, oddał mnie najpierw intrum, potem Kaczmarskim. Nic nie zdziałali, ignorowałam ich. Ci pierwsi byli ok, ale Kaczmarscy upierdliwi, codziennie e-maile.
Teraz windykuje mnie jaki Arvato-wysłali mi dosłownie dwa e-maile, ostatni dziś pisząc, że wszelkimi sposobami próbowali się ze mną skontaktować... A to ciekawe.
Czekam w tym przypadku na sąd, bo choć spłaciłam prawie kapitał, oni nadal oczekują 5 000zł.


RE: Vivus - windykacja - grabi_en - 18-09-2018

(18-09-2018, 21:02:55)Monika_00 napisał(a): Vivus, oddał mnie najpierw intrum, potem Kaczmarskim. Nic nie zdziałali, ignorowałam ich. Ci pierwsi byli ok, ale Kaczmarscy upierdliwi, codziennie e-maile.
Teraz windykuje mnie jaki Arvato-wysłali mi dosłownie dwa e-maile, ostatni dziś pisząc, że wszelkimi sposobami próbowali się ze mną skontaktować... A to ciekawe.
Czekam w tym przypadku na sąd, bo choć spłaciłam prawie kapitał, oni nadal oczekują 5 000zł.

A dlaczego nie, może dłużnik się nie połapie i go się wydoi Język


RE: Vivus - windykacja - Katisia 77 - 18-09-2018

Ja też za vivusa Mam Arvato. Ja mam przedłużenia na 2500 wpłaciłam i 700 zł. Oni chcą 8500 a ja im mówię że niemam długu w tej wysokości. Ale dzwonią jak pomyleni. Smsy i meile żeby zadzwonić w sprawie rat.


RE: Vivus - windykacja - Wonder_Woman - 18-09-2018

(18-09-2018, 21:32:03)Katisia 77 napisał(a): Ja też za vivusa Mam Arvato. Ja mam przedłużenia na 2500 wpłaciłam i 700 zł. Oni chcą 8500 a ja im mówię że niemam długu w tej wysokości. Ale dzwonią jak pomyleni. Smsy i meile żeby zadzwonić w sprawie rat.
Za vivusa miałam Kaczmarskiego, dał sobie siana po około miesiącu 
Teraz jest znów w vivusie i co chwila mi piszą , ze przekażą do windykacji, ale tego nie robią póki co
Przedłużeń mam tam ogrom, chyba już nie jestem nic im winna, także zobaczymy


RE: Vivus - windykacja - Mila1 - 18-09-2018

Ja vivusowi też nie jestem winna, ale niestety przyklepałam recredit zanim zaczęłam walkę z długami. Teraz dziwna cisza, byle nie przed burzą.