BezNakazu.pl
Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial (/showthread.php?tid=525)

Strony: 1 2


Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - MarwPL - 07-10-2019

Tylko skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty i fachowo podniesione zarzuty mogą doprowadzić do oddalenia powództwa z umowy pożyczki zawieranej za pośrednictwem internetu.


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - grabi_en - 07-10-2019

(07-10-2019, 08:48:31)MarwPL napisał(a): Tylko skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty i fachowo podniesione zarzuty mogą doprowadzić do oddalenia powództwa z umowy pożyczki zawieranej za pośrednictwem internetu.

Credilo - I po co ja ich spłacałam Oczko


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - Łukasz_G - 07-10-2019

(07-10-2019, 09:18:28)grabi_en napisał(a):
(07-10-2019, 08:48:31)MarwPL napisał(a): Tylko skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty i fachowo podniesione zarzuty mogą doprowadzić do oddalenia powództwa z umowy pożyczki zawieranej za pośrednictwem internetu.

Credilo - I po co ja ich spłacałam Oczko

Ja z nimi przegrałem Uśmiech


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - MarwPL - 07-10-2019

(07-10-2019, 12:39:37)Łukasz_G napisał(a):
(07-10-2019, 09:18:28)grabi_en napisał(a):
(07-10-2019, 08:48:31)MarwPL napisał(a): Tylko skutecznie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty i fachowo podniesione zarzuty mogą doprowadzić do oddalenia powództwa z umowy pożyczki zawieranej za pośrednictwem internetu.

Credilo - I po co ja ich spłacałam Oczko

Ja z nimi przegrałem Uśmiech

Z żadnym pożyczkodawcą nie ma 100% skuteczności wygrywania.


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - Mariuszd37 - 07-10-2019

Ano tak, zalezy co w papierach.


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - grabi_en - 07-10-2019

(07-10-2019, 14:54:15)Mariuszd37 napisał(a): Ano tak, zalezy co w papierach.

Dlatego zadawanie pytań, na jaką kwotę kto przegrał lub wygrał  - jest nie na miejscu - bo to nie zależy od kwoty, ale od tego co wierzyciel zebrał na nas jako dowody w Sadzie Rejonowym, ktoś tu płakał, że pisał o raty i tak w jednym przypadku to zaszkodzi w innym wierzyciel nic nie wskóra - dlatego każda rozprawa jest indywidualna i zależy od bardzo wielu czynników. Proszę się nie obrażać za szczerość, ale nasze forum nie tumani dłużników lub im nie obiecuje gruszek na wierzbie.


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - Biedronka 24 - 07-10-2019

To moja wygrana, jestem bardzo wdzięczna załodze BN. Gdyby nie Pan Marek nie wiem jaka byłaby teraz moja sytuacja. Bardzo się cieszę, że do Pana trafiłam....dziękuję.


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - Mariuszd37 - 08-10-2019

A czasami maja wyrok a zapominaja o klauzuli lub nie uzupelnia brakow albo epu odrzuci choc bylo odstapienie, ruletka


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - MarwPL - 08-10-2019

(07-10-2019, 17:25:26)Biedronka 24 napisał(a): To moja wygrana, jestem bardzo wdzięczna załodze BN. Gdyby nie Pan Marek nie wiem jaka byłaby teraz moja sytuacja. Bardzo się cieszę, że do Pana trafiłam....dziękuję.

My tylko wykonujemy swoją pracę najlepiej jak potrafimy.


RE: Pozew, skuteczny sprzeciw i wyrok oddalający za pożyczkę z Prosperial - Anastazja86 - 27-01-2020

Wygralam!! Tzn Pan Marek i Jego ekipa. Jaka ja jestem szczęśliwa!
Dziękuję dziękuję dziękuję!! Panie Marku nawet nie chce myśleć co ja bym bez Pana, bez całego forum zrobiła....