BezNakazu.pl
Wygrana Ultimo-Aasa - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Wygrana Ultimo-Aasa (/showthread.php?tid=521)

Strony: 1 2


Wygrana Ultimo-Aasa - Veronicax - 03-10-2019

Właśnie pan Marek przekazał mi wspaniałą wiadomość- Ultimo-Aasa oddalone w całości !!! Ponad 15tys łącznie z kosztami sądowymi. Jeszcze mi szumi w głowie! 
Ogromne podziękowania dla całej załogi PGP i oczywiście Pana Marka! Wraca mi wiara, że to moje życie uda się jeszcze naprostować. Jestem świadoma, że nie wszystko można wygrać, jednak jestem pełna nadziei na lepsze jutro. Takie bez długów. Teraz skupiam się na oszczędzaniu. 
Dziękuję raz jeszcze! Może Pan Marek doda tu wyrok? Pozdrawiam ?


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Samotna27 - 03-10-2019

Gratuluje.Bardzo mila wiadomosc


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Veronicax - 03-10-2019

(03-10-2019, 15:04:27)Samotna27 napisał(a): Gratuluje.Bardzo mila wiadomosc

Wierzę, że odwróci się zły los, i mi, i Wam, przyjaciele w niedoli. Przede wszystkim stop zadłużeniom a ciułanie pieniędzy.


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - MarwPL - 03-10-2019

(03-10-2019, 11:52:41)Veronicax napisał(a): Właśnie pan Marek przekazał mi wspaniałą wiadomość- Ultimo-Aasa oddalone w całości !!! Ponad 15tys łącznie z kosztami sądowymi. Jeszcze mi szumi w głowie! 
Ogromne podziękowania dla całej załogi PGP i oczywiście Pana Marka! Wraca mi wiara, że to moje życie uda się jeszcze naprostować. Jestem świadoma, że nie wszystko można wygrać, jednak jestem pełna nadziei na lepsze jutro. Takie bez długów. Teraz skupiam się na oszczędzaniu. 
Dziękuję raz jeszcze! Może Pan Marek doda tu wyrok? Pozdrawiam ?

Dziękuję za podziękowania. Miło nam słyszeć takie słowa.
Zgodnie z życzeniem załączam wyrok z tej sprawy.


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Ania1987 - 03-10-2019

Czekałam na ten wpis☺️ wiedziałam że się pojawi!
Jeszcze raz gratulacje kochana!
A dla ekipy chylę głowę nisko!
Niezawodni w swoim fachu!


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Veronicax - 04-10-2019

(03-10-2019, 21:51:04)Ania1987 napisał(a): Czekałam na ten wpis☺️ wiedziałam że się pojawi!
Jeszcze raz gratulacje kochana!
A dla ekipy chylę głowę nisko!
Niezawodni w swoim fachu!

Tak, istotnie najlepsza wiadomość od dłuższego czasu. Uśmiech Na początku maja był złożony sprzeciw.


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - VICKY93 - 06-10-2019

(03-10-2019, 11:52:41)Veronicax napisał(a): Właśnie pan Marek przekazał mi wspaniałą wiadomość- Ultimo-Aasa oddalone w całości !!! Ponad 15tys łącznie z kosztami sądowymi. Jeszcze mi szumi w głowie! 
Ogromne podziękowania dla całej załogi PGP i oczywiście Pana Marka! Wraca mi wiara, że to moje życie uda się jeszcze naprostować. Jestem świadoma, że nie wszystko można wygrać, jednak jestem pełna nadziei na lepsze jutro. Takie bez długów. Teraz skupiam się na oszczędzaniu. 
Dziękuję raz jeszcze! Może Pan Marek doda tu wyrok? Pozdrawiam ?

mnie tez to czeka ,ultimo aasa ,tylko w troche mniejszej kwocie zadluzenia,moge wiedziec ile mialas splacone rat na tej pozyczce ?


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Samotna27 - 08-10-2019

Gratuluje pan Marek to cudowny czlowiek,takie wpisy daja i mi nadzieje.


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Veronicax - 08-10-2019

(06-10-2019, 21:17:16)VICKY93 napisał(a):
(03-10-2019, 11:52:41)Veronicax napisał(a): Właśnie pan Marek przekazał mi wspaniałą wiadomość- Ultimo-Aasa oddalone w całości !!! Ponad 15tys łącznie z kosztami sądowymi. Jeszcze mi szumi w głowie! 
Ogromne podziękowania dla całej załogi PGP i oczywiście Pana Marka! Wraca mi wiara, że to moje życie uda się jeszcze naprostować. Jestem świadoma, że nie wszystko można wygrać, jednak jestem pełna nadziei na lepsze jutro. Takie bez długów. Teraz skupiam się na oszczędzaniu. 
Dziękuję raz jeszcze! Może Pan Marek doda tu wyrok? Pozdrawiam ?

mnie tez to czeka ,ultimo aasa ,tylko w troche mniejszej kwocie zadluzenia,moge wiedziec ile mialas splacone rat na tej pozyczce ?

To była druga pożyczka zaciągnięta na spłatę poprzedniej (tak, teraz wiem, że to najgorsze co można zrobić, wtedy się "ratowałam") plus dodatkowe 3500. Splaconych 5 rat.

(08-10-2019, 13:03:51)Samotna27 napisał(a): Gratuluje pan Marek to cudowny czlowiek,takie wpisy daja i mi nadzieje.

Mam jeszcze 4 duże sprawy i 3małe(takie do 5tys) i 2 poniżej 2tys.
Bardzo podnosi na duchu wygrana, wiem, ile jeszcze stresu, strachu przede mną.z drugiej strony to jedyna droga do wolności. Do tego, by budzić się bez ścisku w klatce piersiowej.


RE: Wygrana Ultimo-Aasa - Rybka71 - 09-03-2020

Chcę podzielić się bardzo dobrą informacją którą dostałam od Pana Marka. Sąd Rejonowy oddalił powództwo Ultimo za Aasa. Bardzo dziękuję Grupie BezNakazu

(08-10-2019, 18:38:34)Veronicax napisał(a):
(06-10-2019, 21:17:16)VICKY93 napisał(a):
(03-10-2019, 11:52:41)Veronicax napisał(a): Właśnie pan Marek przekazał mi wspaniałą wiadomość- Ultimo-Aasa oddalone w całości !!! Ponad 15tys łącznie z kosztami sądowymi. Jeszcze mi szumi w głowie! 
Ogromne podziękowania dla całej załogi PGP i oczywiście Pana Marka! Wraca mi wiara, że to moje życie uda się jeszcze naprostować. Jestem świadoma, że nie wszystko można wygrać, jednak jestem pełna nadziei na lepsze jutro. Takie bez długów. Teraz skupiam się na oszczędzaniu. 
Dziękuję raz jeszcze! Może Pan Marek doda tu wyrok? Pozdrawiam ?

mnie tez to czeka ,ultimo aasa ,tylko w troche mniejszej kwocie zadluzenia,moge wiedziec ile mialas splacone rat na tej pozyczce ?

To była druga pożyczka zaciągnięta na spłatę poprzedniej (tak, teraz wiem, że to najgorsze co można zrobić, wtedy się "ratowałam") plus dodatkowe 3500. Splaconych 5 rat.

(08-10-2019, 13:03:51)Samotna27 napisał(a): Gratuluje pan Marek to cudowny czlowiek,takie wpisy daja i mi nadzieje.

Mam jeszcze 4 duże sprawy i 3małe(takie do 5tys) i 2 poniżej 2tys.
Bardzo podnosi na duchu wygrana, wiem, ile jeszcze stresu, strachu przede mną.z drugiej strony to jedyna droga do wolności. Do tego, by budzić się bez ścisku w klatce piersiowej.