BezNakazu.pl
Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Pomoc jak wyjść z pętli zadłużenia (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Walka o swoje pieniądze (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji (/showthread.php?tid=486)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Ania1987 - 08-12-2019

Dzisiaj otrzymałam pozytywną decyzję z PKO o zwrot za wcześniejszą spłatę kredytów. W ciągu 30 dni mają przelać pieniądze na konto. Ciekawa jestem ile bo kwoty nie napisali


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Biedronka 24 - 21-12-2019

Santander odpisał mi że pożyczki zostały rozliczone prawidłowo i nie zwracają prowizji. Jest sens się odwoływać? Oddali komuś prowizję?


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - grabi_en - 21-12-2019

Napisałam do Euro Banku teraz Milenium, ale sprawa jest za świeża, więc czekam cierpliwie za odpowiedzią. Mam Santander, ale oni chyba rzeczywiście rozliczają prawidłowo.


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - MarwPL - 21-12-2019

(21-12-2019, 14:21:38)Biedronka 24 napisał(a): Santander odpisał mi że pożyczki zostały rozliczone prawidłowo i nie zwracają prowizji. Jest sens się odwoływać? Oddali komuś prowizję?

Jeśli faktycznie spłaciłaś całą pożyczkę przed czasem i to w kwocie widniejącej w umowie pożyczki, to zwrot Ci się należy.
Możesz wyliczyć sama tą kwotę lub wezwać bank do szczegółowego rozliczenia kredytu w terminie 14 dni.


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Biedronka 24 - 21-12-2019

(21-12-2019, 15:24:59)grabi_en napisał(a): Napisałam do Euro Banku teraz Milenium, ale sprawa jest za świeża, więc czekam cierpliwie za odpowiedzią. Mam Santander, ale oni chyba rzeczywiście rozliczają prawidłowo.

Millennium na 100% oddaje prowizję, spodziewaj się przelewu Uśmiech

(21-12-2019, 16:14:12)MarwPL napisał(a):
(21-12-2019, 14:21:38)Biedronka 24 napisał(a): Santander odpisał mi że pożyczki zostały rozliczone prawidłowo i nie zwracają prowizji. Jest sens się odwoływać? Oddali komuś prowizję?

Jeśli faktycznie spłaciłaś całą pożyczkę przed czasem i to w kwocie widniejącej w umowie pożyczki, to zwrot Ci się należy.
Możesz wyliczyć sama tą kwotę lub wezwać bank do szczegółowego rozliczenia kredytu w terminie 14 dni.

Spłaciłam przed czasem 3 pożyczki, najgorsze że nie mam już tych umów i nie jestem w stanie tego policzyć. Wezwę ich do szczegółowego rozliczenia.


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - grabi_en - 21-12-2019

Ja też nie miałam umów - bo byłam taka mądra i wrzuciłam do kominka papiery- jak spłaciłam, zobacz czy na koncie bankowym nie będziesz miała przelewów - ja tak znalazłam numery pożyczek.


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Biedronka 24 - 21-12-2019

(21-12-2019, 20:54:44)grabi_en napisał(a): Ja też nie miałam umów - bo byłam taka mądra i wrzuciłam do kominka papiery- jak spłaciłam, zobacz czy na koncie bankowym nie będziesz miała przelewów - ja tak znalazłam numery pożyczek.

Numery pożyczek mam, podałam je w reklamacji, ale odpisali że nie oddają prowizji.


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Ania1987 - 21-12-2019

Ja cierpliwie czekam na zwrot z PKO jak narazie cisza. Też nie mam jak policzyć bo nie mam umów. Mają rozliczyć 5 pożyczek kokosów się nie spodziewam.


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Biedronka 24 - 28-12-2019

Okazało się że moja pożyczka w Alior banku była bez prowizji. Zadzwoniłam na infolinię żeby to sprawdzić i zgadza się. Bez prowizji z wysokim oprocentowaniem, dlatego że będzie żadnego zwrotu. Szkoda


RE: Trybunał Europejski w sprawie zwrotu prowizji - Ania1987 - 06-01-2020

Hej u mnie zwrotu z PKO nadal nie widać. 8 stycznia mija 30 dni od udzielenia odpowiedzi. Mam numery umów z raportu bik mam jakieś dane o spłacaniu ale to za mało żeby policzyć czy dobrze mi zwrócą. Ale czuję że nie zmieszczą się w tych 30 dniach