BezNakazu.pl
Wygrana z Minicredit - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Wygrana z Minicredit (/showthread.php?tid=461)



Wygrana z Minicredit - Julieta13 - 29-08-2019

Nieprzespana z nerwów noc i rano wspaniała wiadomość - SR oddalił powództwo Minicredit o zapłatę prawie 3700 zł (plus koszty). Sprawa nie wyglądała dobrze, bo wysłałam dwa e-maile o raty, które Minicredit dołączył do pozwu. Na szczęście pomylił umowę i to stało się punktem zaczepienia dla obrony.  A bronił oczywiście BN, który jak zwykle wykazał się  wnikliwością i skrupulatnością. Bardzo dziękuję za tak skuteczne pochylenie się nad moją sprawą, to pozwala mi mieć nadzieję, że te kolejne ( a będzie ich dużo) nie skończą się dla mnie tragicznie z taką obroną. 
I jeszcze ciekawostka ku przestrodze - Miicredit na dwa dni przed rozprawą proponował mi korzystną ugodę, szukając sposobu na uznanie przeze mnie długu. Poradziłam się BN, zignorowałam ofertę i mam wspaniałą nagrodę - ponad 4000 w kieszeni.Wiem, że nie zawsze będzie tak różowo, ale póki co cieszę się jak dziecko!


RE: Wygrana z Minicredit - Mila1 - 29-08-2019

(29-08-2019, 13:11:43)Julieta13 napisał(a): Nieprzespana z nerwów noc i rano wspaniała wiadomość - SR oddalił powództwo Minicredit o zapłatę prawie 3700 zł (plus koszty). Sprawa nie wyglądała dobrze, bo wysłałam dwa e-maile o raty, które Minicredit dołączył do pozwu. Na szczęście pomylił umowę i to stało się punktem zaczepienia dla obrony.  A bronił oczywiście BN, który jak zwykle wykazał się  wnikliwością i skrupulatnością. Bardzo dziękuję za tak skuteczne pochylenie się nad moją sprawą, to pozwala mi mieć nadzieję, że te kolejne ( a będzie ich dużo) nie skończą się dla mnie tragicznie z taką obroną. 
I jeszcze ciekawostka ku przestrodze - Miicredit na dwa dni przed rozprawą proponował mi korzystną ugodę, szukając sposobu na uznanie przeze mnie długu. Poradziłam się BN, zignorowałam ofertę i mam wspaniałą nagrodę - ponad 4000 w kieszeni.Wiem, że nie zawsze będzie tak różowo, ale póki co cieszę się jak dziecko!
A my razem z tobą Duży uśmiech Gratulacje!


RE: Wygrana z Minicredit - grabi_en - 29-08-2019

(29-08-2019, 13:11:43)Julieta13 napisał(a): Nieprzespana z nerwów noc i rano wspaniała wiadomość - SR oddalił powództwo Minicredit o zapłatę prawie 3700 zł (plus koszty). Sprawa nie wyglądała dobrze, bo wysłałam dwa e-maile o raty, które Minicredit dołączył do pozwu. Na szczęście pomylił umowę i to stało się punktem zaczepienia dla obrony.  A bronił oczywiście BN, który jak zwykle wykazał się  wnikliwością i skrupulatnością. Bardzo dziękuję za tak skuteczne pochylenie się nad moją sprawą, to pozwala mi mieć nadzieję, że te kolejne ( a będzie ich dużo) nie skończą się dla mnie tragicznie z taką obroną. 
I jeszcze ciekawostka ku przestrodze - Miicredit na dwa dni przed rozprawą proponował mi korzystną ugodę, szukając sposobu na uznanie przeze mnie długu. Poradziłam się BN, zignorowałam ofertę i mam wspaniałą nagrodę - ponad 4000 w kieszeni.Wiem, że nie zawsze będzie tak różowo, ale póki co cieszę się jak dziecko!

Znam te uczucie radości i wiary, że można jednak wygrać i cieszyć się na lepsze jutro. Tak BN jest bardzo wnikliwy w takich sprawach, a sprawdza wszystko nie traktuje sprawy szablonowo, czy nie zagłębia się w papiery po łebkach - robi to bardzo wnikliwie, dociekliwie i profesjonalnie... Gratulacje wygranej i wyboru właściwej obrony procesowej.


RE: Wygrana z Minicredit - Anis - 29-08-2019

Super !! Również się ciszę Duży uśmiechDDDD


RE: Wygrana z Minicredit - Mariuszd37 - 29-08-2019

Super, dlatego sie gra do konca u mnie np powod pomylil pelnomocnictwo, tak wiec czasem fuks pomaga.


RE: Wygrana z Minicredit - Biedronka 24 - 29-08-2019

Po prostu mamy profesjonalnego obrońcę Uśmiech


RE: Wygrana z Minicredit - Mariuszd37 - 30-08-2019

O tak..
A ponnadto czasami tez i szczescie, ktos nie uzupelni czegos,pomyli papiery itp