BezNakazu.pl
pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: EPU (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Sprzeciw do EPU (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy (/showthread.php?tid=44)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - Mariuszd37 - 18-09-2018

Ale kłamczuchy z nich.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - grabi_en - 18-09-2018

(18-09-2018, 06:21:26)Mila1 napisał(a): Ja niestety też. Tak że 3. Całe szczęście, że nie wszędzie.

Napisałam - CZYTAĆ i myśleć.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - uspokajaczka - 19-09-2018

Przecież to dłuznik chciał się zachować uczciwie i spłacić wszystko co do grosza. A tu jest ewidentne zwalenie wszystkiego na dłużnika. Z tego wniosek jacy oni są pomocni dla dluznika płenta jest właściwa splac dłużniku to co jesteś nam winien bo my nie mamy sobie nic do zarzucenia i jak mamy doszukiwać się winnego to jesteś TY DLUZNIKU winny.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - Anastazja86 - 31-01-2019

Czy w epu widzę gdzieś mój sprzeciw? Nie ogarniam jeszcze gdzie co jest w epu. . Gdzie mam sprawdzić czy maja mój dobry adres. ..


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - MarwPL - 31-01-2019

(31-01-2019, 00:27:26)Anastazja86 napisał(a): Czy w epu widzę gdzieś mój sprzeciw? Nie ogarniam jeszcze gdzie co jest w epu. . Gdzie mam sprawdzić czy maja mój dobry adres. ..

Adres Twój będzie na początku pozwu(w aktach sprawy), sprzeciw zazwyczaj na końcu akt sprawy.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - uspokajaczka - 31-01-2019

(31-01-2019, 00:27:26)Anastazja86 napisał(a): Czy w epu widzę gdzieś mój sprzeciw? Nie ogarniam jeszcze gdzie co jest w epu. . Gdzie mam sprawdzić czy maja mój dobry adres. ..

Wchodzisz w kopertę sprawy jest po lewej stronie i na drugiej stronie pozwu masz adres, zieloną strzałką przemieszczasz się po stronach.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - Mariuszd37 - 01-02-2019

Albo mozesz w pdf przejsc, wygodniej i pewniej


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - Anastazja86 - 30-05-2019

W epu mam brak podstaw do wydania nakazu , przekazano do sądu właściwego. A na ostatniej stronie że powód cofa wniosek. Czyli się wycofali tak ? Pewnie zaraz wróca. ..Szybka gotówka.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - grabi_en - 31-05-2019

(30-05-2019, 23:26:28)Anastazja86 napisał(a): W epu mam brak podstaw do wydania nakazu , przekazano do sądu właściwego.  A na ostatniej stronie że powód cofa wniosek.  Czyli się wycofali tak ?  Pewnie zaraz wróca. ..Szybka gotówka.

Popatrz dokładnie na te daty pism, bo gdyby referendarz rozpatrzył wniosek o wycofanie - to by było umorzenie, a tak to idzie sprawa do SR.


RE: pozwanie dłużnika przed sądem - co robimy - Łukasz_G - 31-05-2019

Referendarz kliknał brak podstaw, w systemie pojawiło się z automatu pismo o przekazaniu sprawy do rejonu. Powód jednak tak sprawy nie chce zakończyć i wycofał pozew. Po kilku dniach sprawa zmieni status z "przekazano" na "umorzono".