BezNakazu.pl
Wygrane - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wygrane i przegrane (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=80)
+--- Wątek: Wygrane (/showthread.php?tid=435)

Strony: 1 2


Wygrane - Marzena1986 - 20-07-2019

Moja historia zaczęła się stosunkowo niewinnie chyba jak każdego z nas ,najpierw pożyczyłam raz ,później kolejny i sama nie wiem kiedy popadłam w totalny chaos finansowy.Pogubiłam się ...po prostu wpadłam w spiralę długów.Pożyczałam ,żeby spłacić (najgorszy błąd) Ściana ,ale alternatywy się skończyły .I pojawił się pierwszy nakaz zapłaty ...i co teraz...??? Płacz A gdzieś miałam z tyłu głowy,że to jest pierwszy ale na pewno nie ostatni Ściana ...I wtedy z polecenia jednej dobrej Pani z Biura Finansowego dostałam kontakt do Pana Marka Wójtowicza...i to tak naprawdę było światełko w tunelu tej całej spirali .Pan Marek dał mi nadzieję,że zawsze trzeba walczyć i można wygrywać i można .Pan Marek i cała ekipa Bez Nakazu ,bardzo skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzili i podchodzą do każdej mojej sprawy i to ma przełożenie w skutkach  ...wygrywamy ;-) z Ailor Bankiem ,z Providentem ,ze Skokiem ...to co wydawało mi się nie możliwe stało się możliwe.Ale to wszystko zawdzięczam Panu Markowi i zespołowi Bez Nakazu...robią naprawdę przeogromną robotę !!! Robią wszystko co w ich mocy aby sprawy kończyły się na korzyść klientów i to się ceni ,zawsze Pan Marek powtarza swoim poważnym tonem nie wszystko się też da wygrać ,i na to też trzeba być przygotowanym i to trzeba wiedzieć ... Wykrzyknik Wykrzyknik Ale ile się da wygrać to wygramy ,bo my nie lubimy przegrywać ;-)


RE: Wygrane - MarwPL - 20-07-2019

Podsumowując pani Bernadecie należy się bukiet kwiatów :-)


RE: Wygrane - Monika_00 - 20-07-2019

Moje gratulacje Uśmiech
Co za radość czytać takie posty!


RE: Wygrane - Mila1 - 20-07-2019

Brawo dla całej ekipy Duży uśmiech


RE: Wygrane - grabi_en - 20-07-2019

A BN jak zwykle skromny, wygrywamy - bo to nasza praca i tu się w zupełności zgadzam, gdyż sama podchodzę do swojego zawodu profesjonalnie, nie licząc na profity - pomagam ludziom - bo się na tym co wykonuję znam!!!! Trzeba być pomocnym ludziom, nie zwracając uwagi na zasobność portfela, bo kasa dzisiaj jest jutro jej nie ma.


RE: Wygrane - Mariuszd37 - 21-07-2019

A gra sie by wygrać.


RE: Wygrane - adriano001 - 21-07-2019

(20-07-2019, 22:54:12)grabi_en napisał(a): A BN jak zwykle skromny, wygrywamy - bo to nasza praca i tu się w zupełności zgadzam, gdyż sama podchodzę do swojego zawodu profesjonalnie, nie licząc na profity - pomagam ludziom - bo się na tym co wykonuję znam!!!! Trzeba być pomocnym ludziom, nie zwracając uwagi na zasobność portfela, bo kasa dzisiaj jest jutro jej nie ma.

A wiesz czemu? Bo jesteś... jesteście ostatnim pokoleniem które poznało życie..., ostatnim pokoleniem które potrafi coś dać a nie tylko brać. Oczywiście że za pomoc  i prowadzenie spraw trzeba zapłacić...ale nie o tym mowa.... współczuję mojemu dziecku że jego przyszłość będzie gówniana... obym się mylił... dobrej niedzieli wszystkim


RE: Wygrane - grabi_en - 21-07-2019

(21-07-2019, 15:26:15)adriano001 napisał(a):
(20-07-2019, 22:54:12)grabi_en napisał(a): A BN jak zwykle skromny, wygrywamy - bo to nasza praca i tu się w zupełności zgadzam, gdyż sama podchodzę do swojego zawodu profesjonalnie, nie licząc na profity - pomagam ludziom - bo się na tym co wykonuję znam!!!! Trzeba być pomocnym ludziom, nie zwracając uwagi na zasobność portfela, bo kasa dzisiaj jest jutro jej nie ma.

A wiesz czemu? Bo jesteś... jesteście ostatnim pokoleniem które poznało życie..., ostatnim pokoleniem które potrafi coś dać a nie tylko brać. Oczywiście że za pomoc  i prowadzenie spraw trzeba zapłacić...ale nie o tym mowa.... współczuję mojemu dziecku że jego przyszłość będzie gówniana... obym się mylił... dobrej niedzieli wszystkim

Bo nie jest sztuką zrobić pranie mózgu dłużnikom i tworzyć historie jaki to ja jestem "pomocny"..... czyli czyny same się bronią i historie innych dłużników - napisane przez nich samych daje nam obraz czy podjęliśmy trafną decyzję.


RE: Wygrane - Mariuszd37 - 22-07-2019

Ciekawe ile z tego jest prawdą a ile fikcją.


RE: Wygrane - Mila1 - 22-07-2019

(22-07-2019, 08:29:41)Mariuszd37 napisał(a): Ciekawe ile z tego jest prawdą a ile fikcją.

To znaczy? Bo nie łapię!