BezNakazu.pl
Odizolowanie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Odizolowanie (/showthread.php?tid=4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Odizolowanie - Katisia 77 - 10-09-2018

Ja mam skrytke na poczcie. Jeśli jest polecony to najpierw mam smsa. Idę sobie raz na tydzień na pocztę i nie muszę się martwić że że skrzynki w bloku będą wylewać się listy.

Teraz męczy mnie Credit Expressu Inkaso za In credit. To już chyba 4 wierzyciel. Dzwoniła dzisiaj babka i odebrałam bo myślałam że to z przychodni z wynikami syna. Strasznie niemiła. Tylko dziwny głos znajomy. Jak na początku odbierałam tel.to musiałam z nią rozmawiać ale tej windykacji jeszcze nie miałam.


RE: Odizolowanie - Anis - 11-09-2018

Cześć ... jestem w szoku że powstało to forum.
W ogóle myślę że coś się podziało, tylko nie wiem co.
Pracuje na dwa etaty i nie sledzę pewnych poczynań.
Nie mniej - witajcie znajome twarze Uśmiech
Cieszę się że powstało to miejsce i wiecie co ?
Czuję się jakbym powitała znajome twarze Uśmiech
Pozdrawiam, kredytowyuse Uśmiech


RE: Odizolowanie - Katisia 77 - 11-09-2018

Doradzić co robić. Odezwali się z Incasso Kredytowe mam tam jakiegoś opiekuna. Przejęli mnie za via SMS. Proszą o kontakt. Niby mam 5000 ale już pisałam że via nie zaliczyła mi tych 300 zł wpłaty. Niewiem jeśli chcieliby się dogadać. Ale ja nie dam rady więcej jak 250 zł. Muszę płacić inne zobowiązania. Na razie nie dzwonię. Niewiem co robić. Dług uznany bo sama dokonałam wpłaty ma poczet długu i wysyłałam pisma o raty. Jezu


RE: Odizolowanie - Anis - 11-09-2018

(11-09-2018, 14:21:56)Katisia 77 napisał(a): Doradzić co robić. Odezwali się z Incasso Kredytowe mam tam jakiegoś opiekuna. Przejęli mnie za via SMS. Proszą o kontakt. Niby mam 5000 ale już pisałam że via nie zaliczyła mi tych 300 zł wpłaty. Niewiem jeśli chcieliby się dogadać. Ale ja nie dam rady więcej jak 250 zł. Muszę płacić inne zobowiązania. Na razie nie dzwonię. Niewiem co robić. Dług uznany bo sama dokonałam wpłaty ma poczet długu i wysyłałam pisma o raty. Jezu

No to spłacaj tyle ile możesz chyba innego rozwiązania nie ma.
W razie "W" pozostaje obrona w sądzie.


RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 11-09-2018

(11-09-2018, 14:12:18)Anis napisał(a): Cześć ... jestem w szoku że powstało to forum.
W ogóle myślę że coś się podziało, tylko nie wiem co.
Pracuje na dwa etaty i nie sledzę pewnych poczynań.
Nie mniej - witajcie znajome twarze Uśmiech
Cieszę się że powstało to miejsce i wiecie co ?
Czuję się jakbym powitała znajome twarze Uśmiech
Pozdrawiam, kredytowyuse Uśmiech

Cześć Uśmiech
Fajnie, że jesteś Uśmiech

(11-09-2018, 14:21:56)Katisia 77 napisał(a): Doradzić co robić. Odezwali się z Incasso Kredytowe mam tam jakiegoś opiekuna. Przejęli mnie za via SMS. Proszą o kontakt. Niby mam 5000 ale już pisałam że via nie zaliczyła mi tych 300 zł wpłaty. Niewiem jeśli chcieliby się dogadać. Ale ja nie dam rady więcej jak 250 zł. Muszę płacić inne zobowiązania. Na razie nie dzwonię. Niewiem co robić. Dług uznany bo sama dokonałam wpłaty ma poczet długu i wysyłałam pisma o raty. Jezu


Powiedz, a oni kupili ten dług?
Jeśli kupili to może lepiej się nie odzywać, a jak tylko obsługują na zleceniu to skoro już i tak uznałaś dług to może tak nie zobowiązująco napisz do nich maila i zapytaj co mają do zaproponowania


RE: Odizolowanie - Mila1 - 11-09-2018

Ja mam powiedziane z windykacją się nie dogadywać i tego się trzymam. Co już namotałam to się nie od stanie, ale teraz dość.


RE: Odizolowanie - grabi_en - 11-09-2018

(11-09-2018, 14:52:14)Mila1 napisał(a): Ja mam powiedziane z windykacją się nie dogadywać i tego się trzymam. Co już namotałam to się nie od stanie, ale teraz dość.

Piszesz zazwyczaj nie wiele, ale jak napiszesz to w samo sedno sprawy.


RE: Odizolowanie - Katisia 77 - 11-09-2018

No ja też niewiem boję się że spłace kilka rat a oni i tak znowu sprzedadzą. Dołożą za obsługę i znowu kwota wyjściowa będzie ta sama. Nic po trzymam ich jeszcze trochę i zobaczę. Teraz młodemu usg brzucha trzeba zrobić i to prywatnie bo z NFZ dopiero po Nowym roku.Tez namieszałam z tymi wpłatami.


RE: Odizolowanie - Mariuszd37 - 12-09-2018

Co juz sie nagadalo i napisalo to juz sie nie odstanie, trzeba minimalizowac straty.


RE: Odizolowanie - An1981 - 02-10-2018

Powiedzcie mi miał już ktoś terenowych w goscinie? Za chwilowki ratalne oczywiście.