BezNakazu.pl
Odizolowanie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Odizolowanie (/showthread.php?tid=4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 05-09-2018

(05-09-2018, 18:39:49)grabi_en napisał(a):
(05-09-2018, 18:05:01)Wonder_Woman napisał(a): Dziś mam straszny dzień od rana 
A przed chwilą jakiś sąsiad wrzucił mi do skrzynki kartkę z prośbą o kontakt z „panią „ z Vex 
Chyba zwariuje, są chwile kiedy myśle, ze sobie nie poradzę
Nie wiem, czemu tak panikujecie, ja chyba miałam wszystkie windykacje i żaden sąsiad do mnie nie pukał, a mam 153 rodziny w bloku, zresztą ja nikomu drzwi nie otwieram - mój dom - moje zasady. A jak coś znalazłam - to sobie myślałam, ładnie, że się zameldowali, ale ja chyba tego nie muszę widzieć i z mojej strony zawsze była cisza - jeszcze nie oszalałam żeby do nich dzwonić, ostatnio Kaczmarski się na mnie uparł i co chwila mi wysyła automaty - nawet nie próbuję tego wysłuchać do końca - bo przecież wiem co chcą ode mnie. Nie ma mnie dla nikogo.
To pierwszy raz, moze dlatego tak zdołowało, w dodatku cały ten dzień od rana jest do niczego i wszystko się zebrało 



RE: Odizolowanie - Mila1 - 05-09-2018

No niestety mamy takie dni i to nie mało. Jutro będzie lepiej!


RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 05-09-2018

(05-09-2018, 19:18:48)Mila1 napisał(a): No niestety mamy takie dni i to nie mało. Jutro będzie lepiej!
Oby, ale powiem Wam, ze już jestem tym dniem tak zmęczona, ze z dwóch debilnych SMS od Vexa, tak zaczęłam sie śmiać, ze brzuch mnie rozbolał UśmiechUśmiechUśmiech


RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 06-09-2018

Słuchajcie, w sumie nie wiem na tę chwilę, w jakim dziale zadać pytanie, wiec pytam tutaj
Mam w Millenium kredyt i kartę kredytową
Pobierają mi środki automatycznie na poczet spłaty
Chciałam odwołać zgodę na automatyczne pobieranie środków i dostałam odpowiedź, iż z automatycznego pobierania środków na spłatę mogę zrezygnować tylko w przypadku karty kredytowej, a w przypadku kredytu nie.
Czy oni mają prawo odmówić mi odwołania tej dyspozycji?


RE: Odizolowanie - Biedronka 24 - 06-09-2018

(05-09-2018, 19:14:25)Wonder_Woman napisał(a):
(05-09-2018, 18:39:49)grabi_en napisał(a):
(05-09-2018, 18:05:01)Wonder_Woman napisał(a): Dziś mam straszny dzień od rana 
A przed chwilą jakiś sąsiad wrzucił mi do skrzynki kartkę z prośbą o kontakt z „panią „ z Vex 
Chyba zwariuje, są chwile kiedy myśle, ze sobie nie poradzę
Nie wiem, czemu tak panikujecie, ja chyba miałam wszystkie windykacje i żaden sąsiad do mnie nie pukał, a mam 153 rodziny w bloku, zresztą ja nikomu drzwi nie otwieram - mój dom - moje zasady. A jak coś znalazłam - to sobie myślałam, ładnie, że się zameldowali, ale ja chyba tego nie muszę widzieć i z mojej strony zawsze była cisza - jeszcze nie oszalałam żeby do nich dzwonić, ostatnio Kaczmarski się na mnie uparł i co chwila mi wysyła automaty - nawet nie próbuję tego wysłuchać do końca - bo przecież wiem co chcą ode mnie. Nie ma mnie dla nikogo.
To pierwszy raz, moze dlatego tak zdołowało, w dodatku cały ten dzień od rana jest do niczego i wszystko się zebrało 
Ja dziś za to mam okropny dzień, od rana telefony, ale już się przyzwyczaiłam. Ktoś dzwonił do mnie do pracy, pytał o mnie, ale byłam na przewie. Lex Actum straszy mnie windykatorem terenowym i przekazanie do informacji publicznej na interentowych giełdach. Mam taki mętlik w głowie, że coś strasznego.



RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 06-09-2018

(06-09-2018, 12:28:15)Biedronka 24 napisał(a):
(05-09-2018, 19:14:25)Wonder_Woman napisał(a):
(05-09-2018, 18:39:49)grabi_en napisał(a):
(05-09-2018, 18:05:01)Wonder_Woman napisał(a): Dziś mam straszny dzień od rana 
A przed chwilą jakiś sąsiad wrzucił mi do skrzynki kartkę z prośbą o kontakt z „panią „ z Vex 
Chyba zwariuje, są chwile kiedy myśle, ze sobie nie poradzę
Nie wiem, czemu tak panikujecie, ja chyba miałam wszystkie windykacje i żaden sąsiad do mnie nie pukał, a mam 153 rodziny w bloku, zresztą ja nikomu drzwi nie otwieram - mój dom - moje zasady. A jak coś znalazłam - to sobie myślałam, ładnie, że się zameldowali, ale ja chyba tego nie muszę widzieć i z mojej strony zawsze była cisza - jeszcze nie oszalałam żeby do nich dzwonić, ostatnio Kaczmarski się na mnie uparł i co chwila mi wysyła automaty - nawet nie próbuję tego wysłuchać do końca - bo przecież wiem co chcą ode mnie. Nie ma mnie dla nikogo.
To pierwszy raz, moze dlatego tak zdołowało, w dodatku cały ten dzień od rana jest do niczego i wszystko się zebrało 
Ja dziś za to mam okropny dzień, od rana telefony, ale już się przyzwyczaiłam. Ktoś dzwonił do mnie do pracy, pytał o mnie, ale byłam na przewie. Lex Actum straszy mnie windykatorem terenowym i przekazanie do informacji publicznej na interentowych giełdach. Mam taki mętlik w głowie, że coś strasznego.

Ten mętlik jest najgorszy, ten brak spokoju i stabikozachij
Ja dziś się dziś użeram z Millenium



RE: Odizolowanie - Anastazja86 - 06-09-2018

(06-09-2018, 13:03:10)Wonder_Woman napisał(a):
(06-09-2018, 12:28:15)Biedronka 24 napisał(a):
(05-09-2018, 19:14:25)Wonder_Woman napisał(a):
(05-09-2018, 18:39:49)grabi_en napisał(a):
(05-09-2018, 18:05:01)Wonder_Woman napisał(a): Dziś mam straszny dzień od rana 
A przed chwilą jakiś sąsiad wrzucił mi do skrzynki kartkę z prośbą o kontakt z „panią „ z Vex 
Chyba zwariuje, są chwile kiedy myśle, ze sobie nie poradzę
Nie wiem, czemu tak panikujecie, ja chyba miałam wszystkie windykacje i żaden sąsiad do mnie nie pukał, a mam 153 rodziny w bloku, zresztą ja nikomu drzwi nie otwieram - mój dom - moje zasady. A jak coś znalazłam - to sobie myślałam, ładnie, że się zameldowali, ale ja chyba tego nie muszę widzieć i z mojej strony zawsze była cisza - jeszcze nie oszalałam żeby do nich dzwonić, ostatnio Kaczmarski się na mnie uparł i co chwila mi wysyła automaty - nawet nie próbuję tego wysłuchać do końca - bo przecież wiem co chcą ode mnie. Nie ma mnie dla nikogo.
To pierwszy raz, moze dlatego tak zdołowało, w dodatku cały ten dzień od rana jest do niczego i wszystko się zebrało 
Ja dziś za to mam okropny dzień, od rana telefony, ale już się przyzwyczaiłam. Ktoś dzwonił do mnie do pracy, pytał o mnie, ale byłam na przewie. Lex Actum straszy mnie windykatorem terenowym i przekazanie do informacji publicznej na interentowych giełdach. Mam taki mętlik w głowie, że coś strasznego.

Ten mętlik jest najgorszy, ten brak spokoju i stabikozachij
Ja dziś się dziś użeram z Millenium

Witam .  Ja to miałam taki czas że unikalam  koleżanek , znajomych, nawet rodzeństwa . Siedziałam  sama w domu i ryczalam . Tak mi urlop zleciał. Bolało mnie że inni są szczęśliwi. Czasem miałam ochotę wykrzyczeć  wszystkim  jak się czuję 
 I wiecie co ? Takie sytuacje weryfikuja  znajomych. Niektórzy ( większość  ) byli tak zajęci sobą że nawet nie zauważyli  że jestem nieobecna, załamana . A wtedy nie udawalam  szczęśliwej . Miałam wrażenie że ślepy  widzi moje nieszczęście .A niektórzy i tak tylko o sobie  , swoich wycieczkach wakacjach,fryzjerach itp.


RE: Odizolowanie - Mila1 - 07-09-2018

Dobrze,choć przykro dowiedzieć sięjakich mamy ludzi wokół siebie.


RE: Odizolowanie - uspokajaczka - 07-09-2018

(06-09-2018, 23:43:09)Anastazja86 napisał(a): Witam .  Ja to miałam taki czas że unikalam  koleżanek , znajomych, nawet rodzeństwa . Siedziałam  sama w domu i ryczalam . Tak mi urlop zleciał. Bolało mnie że inni są szczęśliwi. Czasem miałam ochotę wykrzyczeć  wszystkim  jak się czuję 
 I wiecie co ? Takie sytuacje weryfikuja  znajomych. Niektórzy ( większość  ) byli tak zajęci sobą że nawet nie zauważyli  że jestem nieobecna, załamana . A wtedy nie udawalam  szczęśliwej . Miałam wrażenie że ślepy  widzi moje nieszczęście .A niektórzy i tak tylko o sobie  , swoich wycieczkach wakacjach,fryzjerach itp.
Anastazja - takie chwile też muszą się wydarzyć, uwierz mi na pewno Cię wzmocnią i dodadzą bodźca do działania i pamiętaj dzisiaj Ty nie masz pieniędzy jutro nie będzie miała Twoja psiapsiółka, koleżanka, rodzeństwo - takie koleje losu. Wierzę, że się od nich nie odwrócisz tylko wskażesz im odpowiednie forum - najlepiej te UśmiechUśmiechUśmiech


RE: Odizolowanie - Katisia 77 - 07-09-2018

Witam  Ja idąc do pracy i czy to w tramwaju czy po drodze patrzę na tych wszystkich ludzi i zastanawiam się który jest w podobnej sytuacji jak moja. Bo jak znam życie to pewno co drugi. Tylko czasem jest tak że to osoby które właśnie nam wydają się zamożne mają największe problemy. A u mnie zaczęła się szkoła i znowu urodziny psiapsiółek. A ja kasy znowu mam brak. Nie wiem kiedy to spłace. W tym miesiącu to znowu chwilówki pominę .