BezNakazu.pl
Odizolowanie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Odizolowanie (/showthread.php?tid=4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Odizolowanie - grabi_en - 05-09-2018

(04-09-2018, 21:20:30)Mila1 napisał(a): Mam nadzieję, że to prorocze słowa. Mogę zostać nawet bez długów- może wtedy będę bardziej pomocna. W tej chwili to dla mnie abstrakcja.
Nigdzie się, nie wybieram - będę Was spierać słowem.

Biedronka jeszcze chwila, jeszcze momencik i też Cię czeka bardzo ciężki okres. Pisałam, że jak mnie zasypali listami - to nosiłam je ze sobą m-c czasu (nie wyrzucałam - tylko je zbierałam) w końcu się przełamałam i zaczęłam je segregować i jakie było moje zdziwienie, że otwieram listy, a tam nie ma nazwy chwilówki tylko nazwa wierzyciela - chyba z trzy dni dochodziłam jakiej to chwilówki dotyczy. Nie popełnij mojego błędu tylko na bieżąco spróbuj to porządkować. Teraz na teczce mam napisaną nazwę chwilówki i jej numer, nazwę wierzyciela, kto mnie  windykuje, kto kupił mój dług - bardzo to ułatwia. Taka jeszcze rada - wydrukuj sobie umowy pożyczek - bo później mogą okazać się przydatne - dopóki masz jeszcze nie zablokowane konta w chwilówkach.
Mam jeszcze w tych teczkach też wydruk przelewu pożyczki, bo przy większej ilości - po prostu pamięć jest zawodna, wszystkie przelewy jakie dokonałam, wszystkie przedłużenia i refinansowania.
I to chyba tyle porządek bardzo ułatwia i daje obraz co odłożyć na później do spłaty.


RE: Odizolowanie - Biedronka 24 - 05-09-2018

(05-09-2018, 06:29:34)grabi_en napisał(a):
(04-09-2018, 21:20:30)Mila1 napisał(a): Mam nadzieję, że to prorocze słowa. Mogę zostać nawet bez długów- może wtedy będę bardziej pomocna. W tej chwili to dla mnie abstrakcja.
Nigdzie się, nie wybieram - będę Was spierać słowem.

Biedronka jeszcze chwila, jeszcze momencik i też Cię czeka bardzo ciężki okres. Pisałam, że jak mnie zasypali listami - to nosiłam je ze sobą m-c czasu (nie wyrzucałam - tylko je zbierałam) w końcu się przełamałam i zaczęłam je segregować i jakie było moje zdziwienie, że otwieram listy, a tam nie ma nazwy chwilówki tylko nazwa wierzyciela - chyba z trzy dni dochodziłam jakiej to chwilówki dotyczy. Nie popełnij mojego błędu tylko na bieżąco spróbuj to porządkować. Teraz na teczce mam napisaną nazwę chwilówki i jej numer, nazwę wierzyciela, kto mnie  windykuje, kto kupił mój dług - bardzo to ułatwia. Taka jeszcze rada - wydrukuj sobie umowy pożyczek - bo później mogą okazać się przydatne - dopóki masz jeszcze nie zablokowane konta w chwilówkach.
Mam jeszcze w tych teczkach też wydruk przelewu pożyczki, bo przy większej ilości - po prostu pamięć jest zawodna, wszystkie przelewy jakie dokonałam, wszystkie przedłużenia i refinansowania.
I to chyba tyle porządek bardzo ułatwia i daje obraz co odłożyć na później do spłaty.

Dzięki za rady. W Net Credit już mam konto zablokowane, ale umowę wydrukuję z maila. Zbieram te listy, dziś odebrała dwa polecone na poczcie i od razu zapisała datę. Wiem, że będzie cięzko, bardz się tego boję.


RE: Odizolowanie - uspokajaczka - 05-09-2018

(05-09-2018, 11:22:49)Biedronka 24 napisał(a): Dzięki za rady. W Net Credit już mam konto zablokowane, ale umowę wydrukuję z maila. Zbieram te listy, dziś odebrała dwa polecone na poczcie i od razu zapisała datę. Wiem, że będzie cięzko, bardz się tego boję.

Jesteśmy tu po to, żeby sobie wzajemnie pomagać i wskazać właściwą drogę. Nie jest to łatwy proces wychodzenia z długów, bo prawda jest taka, że nikt nie wpadł w długi z dnia na dzień i wyjścia z nich  z dnia na dzień też nie ma, grunt, żeby dalej się nie zadłużać.


RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 05-09-2018

Dziś mam straszny dzień od rana 
A przed chwilą jakiś sąsiad wrzucił mi do skrzynki kartkę z prośbą o kontakt z „panią „ z Vex 
Chyba zwariuje, są chwile kiedy myśle, ze sobie nie poradzę


RE: Odizolowanie - Mariuszd37 - 05-09-2018

U mnie netcredit w ultimo wyladowal.


RE: Odizolowanie - Wonder_Woman - 05-09-2018

(05-09-2018, 18:17:43)Mariuszd37 napisał(a): U mnie netcredit w ultimo wyladowal.

To w sumie dobrze


RE: Odizolowanie - grabi_en - 05-09-2018

(05-09-2018, 18:05:01)Wonder_Woman napisał(a): Dziś mam straszny dzień od rana 
A przed chwilą jakiś sąsiad wrzucił mi do skrzynki kartkę z prośbą o kontakt z „panią „ z Vex 
Chyba zwariuje, są chwile kiedy myśle, ze sobie nie poradzę
Nie wiem, czemu tak panikujecie, ja chyba miałam wszystkie windykacje i żaden sąsiad do mnie nie pukał, a mam 153 rodziny w bloku, zresztą ja nikomu drzwi nie otwieram - mój dom - moje zasady. A jak coś znalazłam - to sobie myślałam, ładnie, że się zameldowali, ale ja chyba tego nie muszę widzieć i z mojej strony zawsze była cisza - jeszcze nie oszalałam żeby do nich dzwonić, ostatnio Kaczmarski się na mnie uparł i co chwila mi wysyła automaty - nawet nie próbuję tego wysłuchać do końca - bo przecież wiem co chcą ode mnie. Nie ma mnie dla nikogo.


RE: Odizolowanie - Biedronka 24 - 05-09-2018

Tak fajnie się czyta o przepisach, pomysłach a mnie czeka wypisanie swoich zobowiązań...odwlekam to, ale niestety zaraz wstawię.


RE: Odizolowanie - grabi_en - 05-09-2018

(05-09-2018, 18:54:04)Biedronka 24 napisał(a): Tak fajnie się czyta o przepisach, pomysłach a mnie czeka wypisanie swoich zobowiązań...odwlekam to, ale niestety zaraz wstawię.

Generalnie mamy czas - nigdzie nam się nie śpieszy, zrób to raz a porządnie.


RE: Odizolowanie - Biedronka 24 - 05-09-2018

(05-09-2018, 19:04:43)grabi_en napisał(a):
(05-09-2018, 18:54:04)Biedronka 24 napisał(a): Tak fajnie się czyta o przepisach, pomysłach a mnie czeka wypisanie swoich zobowiązań...odwlekam to, ale niestety zaraz wstawię.

Generalnie mamy czas - nigdzie nam się nie śpieszy, zrób to raz a porządnie.

Mam to przygotowane, wypisywałam na tamtym forum.