BezNakazu.pl
Odizolowanie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Odizolowanie (/showthread.php?tid=4)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Odizolowanie - grabi_en - 03-10-2018

(03-10-2018, 16:19:29)Mila1 napisał(a):
(03-10-2018, 06:21:50)Mila1 napisał(a): Nie na list, sprawdzaj co w EPU. U mnie jest umorzono, sąd nie widział podstaw. Miałam to samo Svea  za net credit. Eh, ciągle mi się myli co z Malty co z Cypru. Taki jestem "światowiec" Duży uśmiech
No i mam ich znowu w EPU! Doczekali raptem 2 dni i złożyli znowu nie zmieniając nawet słowa, różni się tylko data złożenia. No może kolejny raz im się nie uda- wszystko w rękach referendarza
Niezdecydowany

U mnie tak Lindorff obecnie Intrum składało za InCredit i NetCredit po 3 razy i w jednym przypadku maja nakaz zapłaty.


RE: Odizolowanie - Mila1 - 03-10-2018

Przekazałam sprawę w wiadome ręce. Zobaczymy co dalej Język


RE: Odizolowanie - Mariuszd37 - 03-10-2018

u mnie net credit sprzedało do ultimo


RE: Odizolowanie - Sk0pek - 22-10-2018

Apropo tematu jaki tu jest. Ja tam staram sie szukac pozytywu w calym tym amoku z kredytami, przestroga na przyszlosc bo ja juz od dawna tez sobie nic nie kupilem ani nigdzie nie bylem. A znajomi to zrobila sie naturalna selekcja nie zalezy mi na niewartosciowych znajomych Oczko nie ma to jak rodzina Uśmiech


RE: Odizolowanie - Mariuszd37 - 22-10-2018

Jednym z pozytywow ze to zawsze jakas rozrywka bo nanic nie stac, zartUśmiech
Drugi to ze asertywni sie stajemy wogole bardziej.


RE: Odizolowanie - Mila1 - 22-10-2018

Zawstydzony Jaki żart, mnie na nic nie stać! A asertywna staram się być! No pisałam, że dzisiaj nie śpię tylko przeżywam moją pierwszą sprawę w sądzie. Lepiej tak niż zatruwać życie pełnomocnikowi. A co będę robić jak już będzie termin rozprawy! Aż się boję, może zacznę tańczyć na rurze, a nie umiem ( chociaż kiedyś próbowałam z marnym skutkiem) to znaczy nie będę opisywać skutku. Anioł


RE: Odizolowanie - Biedronka 24 - 22-10-2018

(22-10-2018, 22:53:46)Mila1 napisał(a): Zawstydzony Jaki żart, mnie na nic nie stać! A asertywna staram się być! No pisałam, że dzisiaj nie śpię tylko przeżywam moją pierwszą sprawę w sądzie. Lepiej tak niż zatruwać życie pełnomocnikowi. A co będę robić jak już będzie termin rozprawy! Aż się boję, może zacznę tańczyć na rurze, a nie umiem ( chociaż kiedyś próbowałam z marnym skutkiem) to znaczy nie będę opisywać skutku. Anioł

Uśmiech


RE: Odizolowanie - Mila1 - 22-10-2018

Dzięki biedronko, naprawdę nie mogę spać, a jeszcze nie ma terminu sprawy, nawet jeszcze sprzeciw nie poszedł. No, słaba konstrukcja psychiczna!


RE: Odizolowanie - Biedronka 24 - 22-10-2018

(22-10-2018, 23:14:19)Mila1 napisał(a): Dzięki biedronko, naprawdę nie mogę spać, a jeszcze nie ma terminu sprawy, nawet jeszcze sprzeciw nie poszedł. No, słaba konstrukcja psychiczna!

Ja to mam wszystko przed sobą, już wiem że będę panikować aż będziecie mnie mieli dosyć  Wywracanie oczami
Ja też spać nie mogę, bo byłam na inwentaryzacji po pracy i jakoś spać i się odechciało a jutro mam wolne.
Mila pomyśl o tej rurze, wszystkiego trzeba się nauczyć.


RE: Odizolowanie - Mila1 - 22-10-2018

No ale na rurę to już jestem za stara! A dosyć nie będę miała, zawsze znajdzie się ktoś kto też nie może spać!

No ja jednak nie mam jutro wolnego, chyba spróbuję usnąć. Najwyżej znowu zestresuję kota budząc się z krzykiem. Cóż takie moje życie!