BezNakazu.pl
Windykacja telefony do pracy - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Psychiczne problemy podczas wychodzenia z długów (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: żale i problemy związane z długami (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Windykacja telefony do pracy (/showthread.php?tid=374)

Strony: 1 2


Windykacja telefony do pracy - Ania1987 - 02-06-2019

Hej. Potrzebuje Waszego wsparcia. Mam problem z windykacjami Armada Kaczmarski i reszta. Wydzwaniają na telefon pracodawcy non stop. Jego nr podawałam jako kontaktowy do pracodawcy a oni tłumacza mu że podawałam jako swój.teraz nie pracuje w tym miejscu bo jestem na wychowawczym. Firmy przedstawiają się z nazwy i wyjawiają informacje na temat długu. Chciałam wysłać na początek meila żeby zaprzestali tylko jak to skleić żeby miało ręce i nogi a ja żebym przypadkiem nie przyznała się do długu. Widziałam wzór na forum ale jakoś się obawiam wpisywania szczegółowych info. Pomożecie?


RE: Windykacja telefony do pracy - Mila1 - 02-06-2019

(02-06-2019, 10:05:40)Ania1987 napisał(a): Hej. Potrzebuje Waszego wsparcia. Mam problem z windykacjami Armada Kaczmarski i reszta. Wydzwaniają na telefon pracodawcy non stop. Jego nr podawałam jako kontaktowy do pracodawcy a oni tłumacza mu że podawałam jako swój.teraz nie pracuje w tym miejscu bo jestem na wychowawczym. Firmy przedstawiają się z nazwy i wyjawiają informacje na temat długu. Chciałam wysłać na początek meila żeby zaprzestali tylko jak to skleić żeby miało ręce i nogi a ja żebym przypadkiem nie przyznała się do długu. Widziałam wzór na forum ale jakoś się obawiam wpisywania szczegółowych info. Pomożecie?

A na górze masz kreator pism. Może spróbuj  Uśmiech


RE: Windykacja telefony do pracy - Ania1987 - 02-06-2019

(02-06-2019, 10:15:34)Mila1 napisał(a):
(02-06-2019, 10:05:40)Ania1987 napisał(a): Hej. Potrzebuje Waszego wsparcia. Mam problem z windykacjami Armada Kaczmarski i reszta. Wydzwaniają na telefon pracodawcy non stop. Jego nr podawałam jako kontaktowy do pracodawcy a oni tłumacza mu że podawałam jako swój.teraz nie pracuje w tym miejscu bo jestem na wychowawczym. Firmy przedstawiają się z nazwy i wyjawiają informacje na temat długu. Chciałam wysłać na początek meila żeby zaprzestali tylko jak to skleić żeby miało ręce i nogi a ja żebym przypadkiem nie przyznała się do długu. Widziałam wzór na forum ale jakoś się obawiam wpisywania szczegółowych info. Pomożecie?

A na górze masz kreator pism. Może spróbuj  Uśmiech
[quote pid='8145' dateline='1559463334']
No tak tylko teraz nie mam na opłatę tego kreatora
[/quote]


RE: Windykacja telefony do pracy - grabi_en - 02-06-2019

Spróbuj może w profilach chwilówek wykasować numer do pracodawcy.


RE: Windykacja telefony do pracy - Łukasz_G - 02-06-2019

(02-06-2019, 10:05:40)Ania1987 napisał(a): Hej. Potrzebuje Waszego wsparcia. Mam problem z windykacjami Armada Kaczmarski i reszta. Wydzwaniają na telefon pracodawcy non stop. Jego nr podawałam jako kontaktowy do pracodawcy a oni tłumacza mu że podawałam jako swój.teraz nie pracuje w tym miejscu bo jestem na wychowawczym. Firmy przedstawiają się z nazwy i wyjawiają informacje na temat długu. Chciałam wysłać na początek meila żeby zaprzestali tylko jak to skleić żeby miało ręce i nogi a ja żebym przypadkiem nie przyznała się do długu. Widziałam wzór na forum ale jakoś się obawiam wpisywania szczegółowych info. Pomożecie?

Windykator nie ma jakiegokolwiek prawa przetwarzać danych osobowych osób trzecich, w celu windykowania Twojej osoby. Zakres danych, które może wykorzystywać znajduje się w umowie powierzenia danych.

Polecam mój wpis, gdzie opisałem dość dokładnie, co trzeba zrobić. Znajdziesz tam też wzory pism, które Ci pomogą Uśmiech

https://www.antychwilowka.pl/2018/08/17/ochrona-danych-osobowych-dluznika/


RE: Windykacja telefony do pracy - Anastazja86 - 02-06-2019

Dzwonią do pracy i mówią o Twoich długach? Przecież jak odebrałam i nie chciałam podać peselu to nic mi nie chcieli powiedzieć... boję się teraz bo też mam Kaczmarski inkaso..


RE: Windykacja telefony do pracy - Ania1987 - 02-06-2019

(02-06-2019, 14:58:35)Anastazja86 napisał(a): Dzwonią do pracy i mówią o Twoich długach? Przecież jak odebrałam i nie chciałam podać peselu  to nic mi nie chcieli powiedzieć... boję się teraz bo też mam Kaczmarski inkaso..

Z opisu sytuacji który podał mi szef to mówią że jego numer podałam jako swój i oni muszą odzyskać dług. Nie podaja szczegółów w jakiej i ile tylko że mam długi nie mogą się że mna mna skontaktowac itd. jedną jedna firma tylko nie wiem ktora mówiła że są komornikiem....
Szef już stracił cierpliwosc. Telefony od 6.7 rano do 22. Wcale mu się nie dziwię....


RE: Windykacja telefony do pracy - MarwPL - 02-06-2019

Tak jak mówiłem. Udać się trzeba do miejskiego rzecznika konsumenta.
Jednocześnie proszę wysłać skargi do UOKiK i do Rzecznika Finansowego.


RE: Windykacja telefony do pracy - Ania1987 - 02-06-2019

(02-06-2019, 20:28:48)MarwPL napisał(a): Tak jak mówiłem. Udać się trzeba do miejskiego rzecznika konsumenta.
Jednocześnie proszę wysłać skargi do UOKiK i do Rzecznika Finansowego.
Wiem Panie Marku do rzecznika idę w czwartek bo tylko raz w tygodniu blisko mnie jest dostępny.
A te skargi do UOKik i Rzecznika mogę w formie meilowej czy listownie?
I czy jakiś specjalny wzór pisma?


RE: Windykacja telefony do pracy - Anis - 03-06-2019

Idź do szefa, powiedz jaką masz sytuację, poproś o cierpliwość.
Uważam że rozmową mozna sobie wiele wyjaśnić i pewnie będzie to o wiele lepiej wyglądało.
nie musisz mu opowiadać o szczegółach - po prostu nakreśl sytuację ogólnie i poproś o wyrozumiałość.

Do Armady wystosowałam pismo że jeżeli nie zaprzestaną swoich praktyk zgłoszę ich działania na prokuraturę.
Zaprzestali wtedy dzwonienia do pracy.