BezNakazu.pl
Wonga wypowiedzenie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Wonga (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Wonga wypowiedzenie (/showthread.php?tid=369)



Wonga wypowiedzenie - Marcingw18 - 28-05-2019

witam 
Mam takie pytanie otóż mój dług od wonga kupił kredyt inkaso , do pozwu nie dołączyli wypowiedzenia umowy ,czy jak wonga wypowiada umowę to wysyła wypowiedzenie ?( dodam ze miałem pożyczkę ratalna na 3 miesiące )
Pozdrawiam


RE: Wonga wypowiedzenie - grabi_en - 28-05-2019

(28-05-2019, 19:30:22)Marcingw18 napisał(a): witam 
Mam takie pytanie otóż mój dług od wonga kupił kredyt inkaso , do pozwu nie dołączyli wypowiedzenia umowy ,czy jak wonga wypowiada umowę to wysyła wypowiedzenie ?( dodam ze miałem pożyczkę ratalna na 3 miesiące )
Pozdrawiam

Miałam Wongę, ale czy wypowiadają umowę i przesyłają wypowiedzenie - nie jestem teraz w stanie Ci odpowiedzieć, jutro jak zajrzę do teczki z Wongą to Ci napiszę.


RE: Wonga wypowiedzenie - Marcingw18 - 28-05-2019

(28-05-2019, 19:40:27)grabi_en napisał(a):
(28-05-2019, 19:30:22)Marcingw18 napisał(a): witam 
Mam takie pytanie otóż mój dług od wonga kupił kredyt inkaso , do pozwu nie dołączyli wypowiedzenia umowy ,czy jak wonga wypowiada umowę to wysyła wypowiedzenie ?( dodam ze miałem pożyczkę ratalna na 3 miesiące )
Pozdrawiam

Miałam Wongę, ale czy wypowiadają umowę i przesyłają wypowiedzenie - nie jestem teraz w stanie Ci odpowiedzieć, jutro jak zajrzę do teczki z Wongą to Ci napiszę.
Będę wdzięczny ,ale wydaje mi się ze powinno być wypowiedzenie ..


RE: Wonga wypowiedzenie - grabi_en - 28-05-2019

(28-05-2019, 19:43:15)Marcingw18 napisał(a):
(28-05-2019, 19:40:27)grabi_en napisał(a):
(28-05-2019, 19:30:22)Marcingw18 napisał(a): witam 
Mam takie pytanie otóż mój dług od wonga kupił kredyt inkaso , do pozwu nie dołączyli wypowiedzenia umowy ,czy jak wonga wypowiada umowę to wysyła wypowiedzenie ?( dodam ze miałem pożyczkę ratalna na 3 miesiące )
Pozdrawiam

Miałam Wongę, ale czy wypowiadają umowę i przesyłają wypowiedzenie - nie jestem teraz w stanie Ci odpowiedzieć, jutro jak zajrzę do teczki z Wongą to Ci napiszę.
Będę wdzięczny ,ale wydaje mi się ze powinno być wypowiedzenie ..

Nie chcę Ci odpowiedzieć źle, bo teczki z chwilówkami mam w pracy, ale rozumowanie masz logiczne, poczekaj może BN się wypowie on ma najlepsze i największe doświadczenie. Mnie tam teraz to jest wszystko jedno bo mam ich spłaconych.


RE: Wonga wypowiedzenie - MarwPL - 28-05-2019

(28-05-2019, 19:30:22)Marcingw18 napisał(a): witam 
Mam takie pytanie otóż mój dług od wonga kupił kredyt inkaso , do pozwu nie dołączyli wypowiedzenia umowy ,czy jak wonga wypowiada umowę to wysyła wypowiedzenie ?( dodam ze miałem pożyczkę ratalna na 3 miesiące )
Pozdrawiam

W tej sprawie to wypowiedzenie nie ma żadnego znaczenia.


RE: Wonga wypowiedzenie - grabi_en - 29-05-2019

Nie mam u siebie żadnego wypowiedzenia, ale i też nigdzie nie zostałam sprzedana. Termin spłaty miałam u nich na 11.07.2017, a spłaciłam bezpośrednio do wierzyciela w dacie 28.12.2017, nie wyrażali zgodny na rozłożenie długu na raty - teraz Wonge kupił Kruk.