BezNakazu.pl
Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Bocian Pożyczki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" (/showthread.php?tid=367)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - MarwPL - 29-11-2019

(29-11-2019, 17:12:42)29marzena napisał(a): odstapiłam od aneksu w bocianie i od avalio.teraz bocian chce zwrotu takze za usługe prawnik dla domu gdyz twierdzi ze jezeli oddam wplace za prawnika nie bedzie odstapienia umowy czy moze ktos cos doradzi

Już o tym pisałem.
Skoro pieniądze miałaś dostać Ty na kartę, a Everest dał je Avalio, to nie ma powodu ich zwracać, skoro są ujęte w kwocie pożyczki.


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - 29marzena - 29-11-2019

tak rozumiem tylko ja tez odstapilam od bociana a kwota jaka miałam dostac na karte poszła na ubezpieczenie i avalio.dostałam tylko do reki tylko 610 zl.i obawiam sie ze jezeli nie oddam im za avalio tylko same 1610 zl to nie odstapia od umowy tylko beda zadac wpłaty która niby otzrymałam na karte i co w takiej sytuacjii zrobic?


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - 29marzena - 06-12-2019

Witam czy ktoś z Państwa ma może wzór pisma o zwrot prowizji i kosztów po wcześniejszej spłacie pożyczki. Czy pisze się w takim przypadku reklamację czy wezwanie do zaplaty


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - 29marzena - 04-01-2020

Czy w bocianie jak są podpisane aneksy do pożyczki i w każdym aneksie jest wysoka prowizja to czy z poprzednich aneksow zastąpionych kolejnym można także odzyskać prowizję


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - pina89 - 28-01-2020

Wczoraj dostałam wiadomość dotyczącą odstąpienia uslugi "prawnik dla domu " którą zawarłam 17.01.2019 i aneksowaną 27.06.2019. Oczywiście dzięki poradom udzielonym tutaj odpowiedź jest pozytywna i odzyskam pieniądze. bardzo dziękuję.

(04-01-2020, 16:23:41)29marzena napisał(a): Czy w bocianie jak są podpisane aneksy do pożyczki i w każdym aneksie jest wysoka prowizja to czy z poprzednich aneksow zastąpionych kolejnym można także odzyskać prowizję

Witam. Czy uzyskała Pani odpowiedź na swoje pytanie?


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - MarwPL - 28-01-2020

(04-01-2020, 16:23:41)29marzena napisał(a): Czy w bocianie jak są podpisane aneksy do pożyczki i w każdym aneksie jest wysoka prowizja to czy z poprzednich aneksow zastąpionych kolejnym można także odzyskać prowizję

Tak, pod warunkiem, że kwota pożyczki wskazana w aneksie nie została już prawidłowo proporcjonalnie pomniejszona.
Aby się tego dowiedzieć należy samemu wyliczyć o ile powinna zostać pomniejszona kwota pożyczki lub wystąpić do Everest Finanse z pisemnym wnioskiem o szczegółowe rozliczenie umowy pożyczki, która podlegała aneksowaniu.


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - Urszula916 - 10-06-2020

Podpisuje aneks do umowy jak napisac odwolanie od prawnik do domu i ubezpiecznia


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - Mariuszd37 - 10-06-2020

Odstąp w terminie 14 dni.


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - MarwPL - 11-06-2020

(10-06-2020, 15:07:25)Urszula916 napisał(a): Podpisuje aneks do umowy jak napisac odwolanie od prawnik do domu i ubezpiecznia

Podpisanie aneksu w Bocianie, to kolejne prowizje od prowizji i kolejne odsetki od odsetek.
Aneksem tym zwiększasz niepotrzebnie sobie tylko zadłużenie.
Masz prawo do odstąpienia od zawartego aneksu składając pożyczkodawcy pisemne oświadczenie.
Wystarczy jedno znanie, nie musisz podawać powodu, a dla pewności wyślij wypowiedzenie listem poleconym.
Jeśli w umowie, jest zapis, że za prawnika lub ubezpieczenie musisz odstąpić wprost usługodawcom, to oświadczenie o wypowiedzeniu wysyłasz do tych instytucji, co świadczą dla Ciebie usługi prawnicze lub Cię ubezpieczyły.


RE: Odstąpienie od usługi dodatkowej - "prawnik dla domu" - Mariuszd37 - 11-06-2020

Odstąp potem od wszystkiego w terminie 14 dni a potem bucior..