BezNakazu.pl
Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl (/showthread.php?tid=323)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - Anastazja86 - 20-07-2020

Cieszę się że się fajnie bawiliscie! Zazdroszczę tego ogrodu !


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 20-07-2020

(20-07-2020, 06:57:36)Anastazja86 napisał(a): Cieszę  się  że się fajnie bawiliscie! Zazdroszczę tego ogrodu !

Tak się spodobało, że goście dopiero dzisiaj się rozjeżdżają, jeszcze mam dwóch osobników tatę z synem, ale dzisiaj wyjeżdżają - bo ja jutro do pracy.


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 20-07-2020

Wyjechał ostatni dłużnik.


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - Mila1 - 20-07-2020

(20-07-2020, 15:48:24)grabi_en napisał(a): Wyjechał ostatni dłużnik.

To teraz zasłużony odpoczynek  Duży uśmiech


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 20-07-2020

(20-07-2020, 18:23:05)Mila1 napisał(a):
(20-07-2020, 15:48:24)grabi_en napisał(a): Wyjechał ostatni dłużnik.

To teraz zasłużony odpoczynek  Duży uśmiech

Dam radę , w końcu takie spotkanie jest planowane raz w roku. Ci którzy planowali i nie dojechali żałujcie jak zwykle było fantastycznie i nie piszcie -  szkoda, bo Wy nie wiecie co straciliście.


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - Mariuszd37 - 20-07-2020

No właśnie nie wiecie, ja już w domu.


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 21-07-2020

(20-07-2020, 21:30:02)Mariuszd37 napisał(a): No właśnie nie wiecie, ja już w domu.

Grunt, że wszyscy się odmeldowali i szczęśliwie wrócili do swoich domostw. Dziękuję za obecność  Duży uśmiech


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 14-12-2020

Uwaga O G Ł O S Z E N I E !
Jak co roku mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na 3 spotkanie dłużników w dniu 17 lipca 2021 roku, które tradycyjnie odbędzie się u mnie (centralna Polska).
Jest to czas na wymianę i podzielenie się  swoich doświadczeń, rozterek i osobiście poznać  pana Marka (z BN) i pozostałych dłużników oraz oderwać się na chwilę z nękających kłopotów.
Istnieje możliwość odbioru z dworca autobusowego lub kolejowego oraz mam jeszcze wolne miejsca noclegowe, dla tych co się nie załapią proponuję zabrać własny namiot ze śpiworem (miejsce ogrodzone i monitorowane).
Ci którzy będą jechać autem proszeni są o podanie, czy mogą po drodze zabrać innego pasażera.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam i zapraszam.


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 14-05-2021

Mam przyjemność przypomnieć o 3 spotkaniu "dłużników", który odbędzie się 17 lipca br (sobota), wszystkich zdecydowanych i chętnych zapraszam po szczegóły w wiadomościach prywatnych lub jak komu wygodnie  w moim profilu również jest podana poczta email.


RE: Pierwszy zjazd BezNakazu.pl - grabi_en - 02-07-2021

Wszyscy którzy się wahają i się zastanawiają czy dojechać informuję, że 17 lipca br mamy spotkanie dłużników, na którym każdy może rozwiać swoje wątpliwości i rozterki związane z długami w rozmowie z Panem Markiem lub innymi dłużnikami którzy są na końcówce wychodzenia z nich. Zainteresowanym zapraszam do kontaktu ze mną w dowolnej formie preferuję  wiadomość prywatną.