BezNakazu.pl
Extraportfel odsetki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Extraportfel (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Extraportfel odsetki (/showthread.php?tid=270)

Strony: 1 2 3


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 14-03-2019

(14-03-2019, 16:38:57)adriano001 napisał(a):
(14-03-2019, 16:24:42)grabi_en napisał(a):
(14-03-2019, 15:03:03)Łukasz_G napisał(a): Creamfinance w umowach refinansujacych podaje bledną wysokość odsetek przy odstąpieniu, bo umowa nie jest oprocentowana. A jesli nie jest, to nie mogą tych odsetek pobierac.

Jak ktoś spłacil u nich pożyczke, a wczesniej refinansowal raz za razem i stracil na tym całą masę kasy to moze złożyć skd do kazdej zamknietej umowy. I dodatkowo napsiac, że mechanizm refinansowania to obejscie zakazu z art. 36a-c ustawy o kredycie konsuemckim. Czynność prawna mająca na celu obejscie prawa jest nieważna. Są już orzeczenia, które wprost to przyznają. Wystarczy poszukać na Portalu Orzeczen. Dlatego informacja która przekazał Adrian jest jak najbardziej przydatna.

Okazało się, że mam w sumie 8 pożyczek spłaconych i jak z  Lendonem nie ma problemu, bo umowy dalej są na profilu, to nie bardzo wiem skąd pobrać extraprortfel.
I kluczowe pytanie, czy na to ie jest przypadkiem termin 1 roku??

W Extra z tego co pamietam też były umowy na profilu, Mnie zwrócili za refinansowania sprzed 3 lat

Może i były a teraz nie ma!



RE: Extraportfel odsetki - adriano001 - 14-03-2019

(14-03-2019, 16:43:16)grabi_en napisał(a):
(14-03-2019, 16:38:57)adriano001 napisał(a):
(14-03-2019, 16:24:42)grabi_en napisał(a):
(14-03-2019, 15:03:03)Łukasz_G napisał(a): Creamfinance w umowach refinansujacych podaje bledną wysokość odsetek przy odstąpieniu, bo umowa nie jest oprocentowana. A jesli nie jest, to nie mogą tych odsetek pobierac.

Jak ktoś spłacil u nich pożyczke, a wczesniej refinansowal raz za razem i stracil na tym całą masę kasy to moze złożyć skd do kazdej zamknietej umowy. I dodatkowo napsiac, że mechanizm refinansowania to obejscie zakazu z art. 36a-c ustawy o kredycie konsuemckim. Czynność prawna mająca na celu obejscie prawa jest nieważna. Są już orzeczenia, które wprost to przyznają. Wystarczy poszukać na Portalu Orzeczen. Dlatego informacja która przekazał Adrian jest jak najbardziej przydatna.

Okazało się, że mam w sumie 8 pożyczek spłaconych i jak z  Lendonem nie ma problemu, bo umowy dalej są na profilu, to nie bardzo wiem skąd pobrać extraprortfel.
I kluczowe pytanie, czy na to ie jest przypadkiem termin 1 roku??

W Extra z tego co pamietam też były umowy na profilu, Mnie zwrócili za refinansowania sprzed 3 lat

Może i były a teraz nie ma!
To pisz żeby Ci przesłali wszystkie umowy, i Ci wyślą


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 14-03-2019

Może i były, a teraz nie ma.
Czy umowy refinansujące też są potrzebne?
Najpierw to muszę rozszyfrować które są Lendona, a które Ekstraportfelu.


RE: Extraportfel odsetki - adriano001 - 14-03-2019

(14-03-2019, 16:45:41)grabi_en napisał(a): Może i były, a teraz nie ma.
Czy umowy refinansujące też są potrzebne?

To zależy co chcesz zyskać. Jeśli chcesz pisać reklamacje o refinansowaniach to są potrzebne raczej.


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 14-03-2019

(14-03-2019, 16:47:43)adriano001 napisał(a):
(14-03-2019, 16:45:41)grabi_en napisał(a): Może i były, a teraz nie ma.
Czy umowy refinansujące też są potrzebne?

To zależy co chcesz zyskać. Jeśli chcesz pisać reklamacje o refinansowaniach to są potrzebne raczej.
Dziwne pytanie -  co chcę uzyskać, a jak myślisz.... nic innego jak kasę, jednak ja poczekam na Łukasza_G.


RE: Extraportfel odsetki - Łukasz_G - 14-03-2019

(14-03-2019, 16:45:41)grabi_en napisał(a): Może i były, a teraz nie ma.
Czy umowy refinansujące też są potrzebne?
Najpierw to muszę rozszyfrować które są Lendona, a które Ekstraportfelu.

Czy to był lendon, czy extraportel to nie ma najmniejszego znaczenia. Piszesz na @ Creamfinance, ze chcesz wszystkie potwierdzenia umow zawartych z KIM i MDP do roku wstecz i powinni Ci te dokumenty przekazać.

A jak są jakieś umowy zawarte ponad rok temu, to mozna opierac sie na tą nieważność tych fikcyjnych umów. Może nie odp w terminie, moze RF pomoze, może sami z siebie oddadzą kase. Jak się nie uda to trudno, nic nie ma do stracenia.


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 14-03-2019

(14-03-2019, 17:12:51)Łukasz_G napisał(a):
(14-03-2019, 16:45:41)grabi_en napisał(a): Może i były, a teraz nie ma.
Czy umowy refinansujące też są potrzebne?
Najpierw to muszę rozszyfrować które są Lendona, a które Ekstraportfelu.

Czy to był lendon, czy extraportel to nie ma najmniejszego znaczenia. Piszesz na @ Creamfinance, ze chcesz wszystkie potwierdzenia umow zawartych z KIM i MDP do roku wstecz i powinni Ci te dokumenty przekazać.

A jak są jakieś umowy zawarte ponad rok temu, to mozna opierac sie na tą nieważność tych fikcyjnych umów. Może nie odp w terminie, moze RF pomoze, może sami z siebie oddadzą kase. Jak się nie uda to trudno, nic nie ma do stracenia.

Właśnie chodzi o to, że za chwilę będą dwa lata.


RE: Extraportfel odsetki - Mila1 - 14-03-2019

Smutny Aja dawno temu pisałam reklamację to wysłali mnie na drzewo.


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 14-03-2019

(14-03-2019, 22:16:40)Mila1 napisał(a): Smutny Aja dawno temu pisałam reklamację to wysłali mnie na drzewo.

Sama to sobie możesz tylko pomarzyć, było wiadome, że sami dobrowolnie nic Ci nie oddadzą - trzeba im pomóc, zgłoś się do Łukasza_G może coś ugrasz i dostaniesz.


RE: Extraportfel odsetki - Łukasz_G - 16-03-2019

Wrzucę za Adriana. Alior uznał skd. Chyba warto powalczyć Uśmiech

https://zapodaj.net/images/87f237adf7b7b.jpg