BezNakazu.pl
Extraportfel odsetki - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Chwilówki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Extraportfel (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Extraportfel odsetki (/showthread.php?tid=270)

Strony: 1 2 3


Extraportfel odsetki - adriano001 - 13-03-2019

Sprawdzajcie Odsetki w stosunku dziennym w extraportfel i lendon... W żadnej umowie nie są podane prawidłowo.. w żadnej


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 13-03-2019

(13-03-2019, 00:16:33)adriano001 napisał(a): Sprawdzajcie Odsetki w stosunku dziennym w extraportfel i lendon... W żadnej umowie nie są podane prawidłowo.. w żadnej

Gdzie mamy to sprawdzać - w umowie? Porównać do czego? i co dalej z tym zrobić?


RE: Extraportfel odsetki - adriano001 - 13-03-2019

(13-03-2019, 08:40:10)grabi_en napisał(a):
(13-03-2019, 00:16:33)adriano001 napisał(a): Sprawdzajcie Odsetki w stosunku dziennym w extraportfel i lendon... W żadnej umowie nie są podane prawidłowo.. w żadnej

Gdzie mamy to sprawdzać - w umowie? Porównać do czego? i co dalej z tym zrobić?

Tak w umowie... odsetki w stosunku dzienny .


RE: Extraportfel odsetki - Mariuszd37 - 13-03-2019

Skd skladasz?


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 13-03-2019

(13-03-2019, 09:08:12)Mariuszd37 napisał(a): Skd skladasz?
 Ja już nic nie robię, co nie uzgodnię ze swoim Pełnomocnikiem.


RE: Extraportfel odsetki - Mariuszd37 - 13-03-2019

to po co sie emocjonowac odsetkami?
nie wiem, moze zaganiany jestem, zaraz ide jesc dzieciakowi robic
zrobilem oplaty zostalo mi 600 zl i czekam jeszcze na alimenty.
Dla mnie pisanie o tych odsetkach jak sie nie ma zamiaru skladac skd to.... oraz strata czasu i niepotrzebne gnebienie
sie emocjonalne, nie pisalem do ciebie tylko do autora.


RE: Extraportfel odsetki - adriano001 - 14-03-2019

(13-03-2019, 20:55:30)Mariuszd37 napisał(a): to po co sie emocjonowac odsetkami?
nie wiem, moze zaganiany jestem, zaraz ide jesc dzieciakowi robic
zrobilem oplaty zostalo mi 600  zl i czekam jeszcze na alimenty.
Dla mnie pisanie o tych odsetkach jak sie nie ma zamiaru skladac skd to.... oraz strata czasu i niepotrzebne gnebienie
sie emocjonalne, nie pisalem do ciebie tylko do autora.

Przecież nikt Cię nie zmusza do składania reklamacji, skoro masz tyle kasy, że nie musisz walczyć to chwała Ci za to.
Ps. dzisiaj przyszedł przelew z Aliora... właśnie za źle wypisane odsetki.
Amen


RE: Extraportfel odsetki - Łukasz_G - 14-03-2019

Creamfinance w umowach refinansujacych podaje bledną wysokość odsetek przy odstąpieniu, bo umowa nie jest oprocentowana. A jesli nie jest, to nie mogą tych odsetek pobierac.

Jak ktoś spłacil u nich pożyczke, a wczesniej refinansowal raz za razem i stracil na tym całą masę kasy to moze złożyć skd do kazdej zamknietej umowy. I dodatkowo napsiac, że mechanizm refinansowania to obejscie zakazu z art. 36a-c ustawy o kredycie konsuemckim. Czynność prawna mająca na celu obejscie prawa jest nieważna. Są już orzeczenia, które wprost to przyznają. Wystarczy poszukać na Portalu Orzeczen. Dlatego informacja która przekazał Adrian jest jak najbardziej przydatna.


RE: Extraportfel odsetki - grabi_en - 14-03-2019

(14-03-2019, 15:03:03)Łukasz_G napisał(a): Creamfinance w umowach refinansujacych podaje bledną wysokość odsetek przy odstąpieniu, bo umowa nie jest oprocentowana. A jesli nie jest, to nie mogą tych odsetek pobierac.

Jak ktoś spłacil u nich pożyczke, a wczesniej refinansowal raz za razem i stracil na tym całą masę kasy to moze złożyć skd do kazdej zamknietej umowy. I dodatkowo napsiac, że mechanizm refinansowania to obejscie zakazu z art. 36a-c ustawy o kredycie konsuemckim. Czynność prawna mająca na celu obejscie prawa jest nieważna. Są już orzeczenia, które wprost to przyznają. Wystarczy poszukać na Portalu Orzeczen. Dlatego informacja która przekazał Adrian jest jak najbardziej przydatna.

Okazało się, że mam w sumie 8 pożyczek spłaconych i jak z  Lendonem nie ma problemu, bo umowy dalej są na profilu, to nie bardzo wiem skąd pobrać extraprortfel.
I kluczowe pytanie, czy na to ie jest przypadkiem termin 1 roku??


RE: Extraportfel odsetki - adriano001 - 14-03-2019

(14-03-2019, 16:24:42)grabi_en napisał(a):
(14-03-2019, 15:03:03)Łukasz_G napisał(a): Creamfinance w umowach refinansujacych podaje bledną wysokość odsetek przy odstąpieniu, bo umowa nie jest oprocentowana. A jesli nie jest, to nie mogą tych odsetek pobierac.

Jak ktoś spłacil u nich pożyczke, a wczesniej refinansowal raz za razem i stracil na tym całą masę kasy to moze złożyć skd do kazdej zamknietej umowy. I dodatkowo napsiac, że mechanizm refinansowania to obejscie zakazu z art. 36a-c ustawy o kredycie konsuemckim. Czynność prawna mająca na celu obejscie prawa jest nieważna. Są już orzeczenia, które wprost to przyznają. Wystarczy poszukać na Portalu Orzeczen. Dlatego informacja która przekazał Adrian jest jak najbardziej przydatna.

Okazało się, że mam w sumie 8 pożyczek spłaconych i jak z  Lendonem nie ma problemu, bo umowy dalej są na profilu, to nie bardzo wiem skąd pobrać extraprortfel.
I kluczowe pytanie, czy na to ie jest przypadkiem termin 1 roku??

W Extra z tego co pamietam też były umowy na profilu, Mnie zwrócili za refinansowania sprzed 3 lat