BezNakazu.pl
Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wyjdźcie z ukrycia! :D (/showthread.php?tid=254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 28-04-2019

(28-04-2019, 17:45:16)zawiedziona napisał(a): Witam wszystkich.
Skradam się cały czas i w końcu postanowiłam się tu przenieść z wiadomo jakiego forum Ponieważ  mam dośc kontroli,usuwania postów ,banów itd.Nie ujawniam się konkretnie bo łatwo mnie rozpoznać a  nie chcę ,żeby mi tam całkowicie nawet pw zablokowano.Niestety mam mase długów ,masę pytań bo zgłupiałam co jest prawdą a co nie.

Witaj. Pytaj o wszystko, a my spróbujemy odpowiedzieć.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 28-04-2019

(28-04-2019, 17:45:16)zawiedziona napisał(a): Witam wszystkich.
Skradam się cały czas i w końcu postanowiłam się tu przenieść z wiadomo jakiego forum Ponieważ  mam dośc kontroli,usuwania postów ,banów itd.Nie ujawniam się konkretnie bo łatwo mnie rozpoznać a  nie chcę ,żeby mi tam całkowicie nawet pw zablokowano.Niestety mam mase długów ,masę pytań bo zgłupiałam co jest prawdą a co nie.

My prawie wszyscy jesteśmy z tamtego forum z tych czy innych przyczyn. W czym możemy Ci pomóc, jak nie wiemy to czuwa nad nami BN i on udziela prawidłowych odpowiedzi, bo nie jest jego celem tumanienie dłużników i obiecywanie wygranych, ale jak to on mówi, żeby przegranych było mniej niż wygranych, a rachunek wyszedł na korzyść dłużnika.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 28-04-2019

(28-04-2019, 18:39:51)zawiedziona napisał(a): Dziękuję ,szkoda mi znajomych z tamtego forum ,piszemy i pomagamy sobie na pw i tylko to mnie tam trzyma a wiadomo  kto mi zablokuje.Znam Was ,najgorsze ,że mam nieodparte wrażenie ,że pw tam jest czytane.

To żadna nowość! w każdym Twoim stwierdzeniu.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 28-04-2019

(28-04-2019, 18:42:45)zawiedziona napisał(a): Wiem doczytałam już jakiś czas temu ,że gdzieś zniknęliście,dużo też zbanowanych ,szkoda gadać .Grabien  potem ujawnię się na pw.Wiem nawet ,że  " Sam wiesz  kto ( kurcze jak w Harrym Potterze) czyta i tutaj.

Najgorsze ,że czas mi tyka ,mam już coś w epu  ,1 rejon ale pilnuję.Na szczęście nie wkręciłam się w abonament Sami wiecie Kogo.

Tak uważaj co piszesz, bo nasze forum jest mocno śledzone, zwłaszcza jak ja coś piszę.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 28-04-2019

(28-04-2019, 18:47:41)zawiedziona napisał(a): Jak to jest naprawdę z tym skd?.Warto pisać samemu czy nie ma sensu?.I czy w sądzie wywalczymy coś  jak są ale na innych pożyczkach refinansowania?.

Masz oddzielny wątek poświęcony SKD.
https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=20


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 28-04-2019

(28-04-2019, 18:47:41)zawiedziona napisał(a): Jak to jest naprawdę z tym skd?.Warto pisać samemu czy nie ma sensu?.I czy w sądzie wywalczymy coś  jak są ale na innych pożyczkach refinansowania?.

Myślę, że To zależy od pełnomocnika i linii obrony jaką uzna za najwłaściwszą.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 28-04-2019

(28-04-2019, 18:59:30)zawiedziona napisał(a): Dzięki bardzo poczytam ,ostatnio czytam i czytam ,patrzę ile osób tam nagle poznikało .Szkoda ,ze tu nie idzie się wyżalic ani zezłościć takie emocje mną targają ale to forum publiczne wiadomo.

(28-04-2019, 18:59:02)Mila1 napisał(a):
(28-04-2019, 18:47:41)zawiedziona napisał(a): Jak to jest naprawdę z tym skd?.Warto pisać samemu czy nie ma sensu?.I czy w sądzie wywalczymy coś  jak są ale na innych pożyczkach refinansowania?.

Myślę, że To zależy od pełnomocnika i linii obrony jaką uzna za najwłaściwszą.

No tak ale to tylko rok ,juz mi mija ,w wielu już minął.A co do otwartych wiadomo trzeba cicho siedzieć bo tym skd można uznać dług.
Wiadomo, że ma ono jakiś sens, gdy mamy spłaconą pożyczkę. Nie znam się- tak myślę. Siedzę w tym bagnie ponad rok i nadal niewiele wiem. Dlatego wolę jak zajmie się tym ktoś kto się zna.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Kaśka - 28-04-2019

Ja właśnie też się zastanawiam jak to jest z tą sakncką chociaż u mnie to i tak jest masa niepospłacanych pozabankowych.Przeraża mnie tylko myśl o tych sądach,komornikach, a najbardziej boję się że mogę stracić dom.Wtedy mąż chyba wygnałby mnie na iulicę


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 28-04-2019

(28-04-2019, 19:41:34)Kaśka napisał(a): Ja właśnie też się zastanawiam jak to jest z tą sakncką chociaż u mnie to i tak jest masa niepospłacanych pozabankowych.Przeraża mnie tylko myśl o tych sądach,komornikach, a najbardziej boję się że mogę stracić dom.Wtedy mąż chyba wygnałby mnie na iulicę

Oj, a może pomógłby? Chociaż wiem, że może być różnie, ale piszę ze swojego doświadczenia. A sądy są dla ludzi... Nikt się nie cieszy, ale co nam zostało. Trzeba się bronić.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Kaśka - 28-04-2019

Kochana a ty składałaś jakieś sankcje?