BezNakazu.pl
Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wyjdźcie z ukrycia! :D (/showthread.php?tid=254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - adriano001 - 09-03-2019

(09-03-2019, 20:50:47)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 20:45:08)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:41:10)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 17:04:37)adriano001 napisał(a): Jedna umowa zamknięta całkowicie, a dwie spłacane na bieżąco.

Z jakiego roku masz kredyty?

Niespłacone z 2017r. a spłacone bodajże 2016r. nie mam teraz dokumentów żeby sprawdzić dokładnie

Ja mam kredyt z 2015 roku i tak się zastanawiam, co z nimi zrobić i szukam kto rozszyfrował Kasę Stefczyka bo przez nich popłynęłam. BN  twierdzi że Kaksa Stefczyka ma perfekcyjne umowy, zawsze poprawiane po przegranych i zawsze pisane pod sąd.

Kasy Stefczyka nigdy nie miałem. Ale jeśli chcesz to podeślij umowe


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 09-03-2019

(09-03-2019, 20:53:20)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:50:47)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 20:45:08)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:41:10)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 17:04:37)adriano001 napisał(a): Jedna umowa zamknięta całkowicie, a dwie spłacane na bieżąco.

Z jakiego roku masz kredyty?

Niespłacone z 2017r. a spłacone bodajże 2016r. nie mam teraz dokumentów żeby sprawdzić dokładnie

Ja mam kredyt z 2015 roku i tak się zastanawiam, co z nimi zrobić i szukam kto rozszyfrował Kasę Stefczyka bo przez nich popłynęłam. BN  twierdzi że Kaksa Stefczyka ma perfekcyjne umowy, zawsze poprawiane po przegranych i zawsze pisane pod sąd.

Kasy Stefczyka nigdy nie miałem. Ale jeśli chcesz to podeślij umowe

Nie wiem na ile posiadasz wiedzę i na ile Tobie można zaufać  Niezdecydowany Piszę to bo sama nie jestem głupia, ale nie znam się na wszystkim i wolę powierzać swoje sprawy profesjonalistom i im ufać.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - adriano001 - 09-03-2019

(09-03-2019, 20:57:17)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 20:53:20)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:50:47)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 20:45:08)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:41:10)grabi_en napisał(a): Z jakiego roku masz kredyty?

Niespłacone z 2017r. a spłacone bodajże 2016r. nie mam teraz dokumentów żeby sprawdzić dokładnie

Ja mam kredyt z 2015 roku i tak się zastanawiam, co z nimi zrobić i szukam kto rozszyfrował Kasę Stefczyka bo przez nich popłynęłam. BN  twierdzi że Kaksa Stefczyka ma perfekcyjne umowy, zawsze poprawiane po przegranych i zawsze pisane pod sąd.

Kasy Stefczyka nigdy nie miałem. Ale jeśli chcesz to podeślij umowe

Nie wiem na ile posiadasz wiedzę i na ile Tobie można zaufać  Niezdecydowany Piszę to bo sama nie jestem głupia, ale nie znam się na wszystkim i wolę powierzać swoje sprawy  profesjonalistom i im ufać.
Ok. nie widzę problemu. tylko zaproponowałem Uśmiech


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 09-03-2019

(09-03-2019, 21:07:36)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:57:17)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 20:53:20)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:50:47)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 20:45:08)adriano001 napisał(a): Niespłacone z 2017r. a spłacone bodajże 2016r. nie mam teraz dokumentów żeby sprawdzić dokładnie

Ja mam kredyt z 2015 roku i tak się zastanawiam, co z nimi zrobić i szukam kto rozszyfrował Kasę Stefczyka bo przez nich popłynęłam. BN  twierdzi że Kaksa Stefczyka ma perfekcyjne umowy, zawsze poprawiane po przegranych i zawsze pisane pod sąd.

Kasy Stefczyka nigdy nie miałem. Ale jeśli chcesz to podeślij umowe

Nie wiem na ile posiadasz wiedzę i na ile Tobie można zaufać  Niezdecydowany Piszę to bo sama nie jestem głupia, ale nie znam się na wszystkim i wolę powierzać swoje sprawy  profesjonalistom i im ufać.
Ok. nie widzę problemu. tylko zaproponowałem Uśmiech

Dziękuję i doceniam, wiem też, że trzeba wszystkich wysłuchać i samemu wyciągnąć wnioski korzystne dla siebie.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Moniula - 10-03-2019

Hej to jeszcze ja. Monia. Ogarniam długi jakoś od stycznia. Przerobiłam już kurs finansowego ninja. Popisałam z panem Markiem. Niedługo mam nadzieję zacząć współpracę. Spłacam zobowiązania do kapitałów i te ich odsetki w umowach 10% w skali roku. Potem zostawiam na oddalenie kosztów prowizji w Sądzie, aczkolwiek myślę, że z pełnomocnikiem pójdzie to lepiej niż jakbym sama walczyła.
Mam długów w chwilówkach ratalnych na 34tyś, do tego bank jakieś 12.500, KK 9500. Już się nie wstydzę mówić o tym ze znajomymi czy partnerem, co miało miejsce kiedyś. Będę chciała powalczyć w Sądzie z Zaplo i SG , mam nadzieję, że się uda. Pozdrawiam Was serdecznieUśmiech


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 10-03-2019

(10-03-2019, 12:55:36)Moniula napisał(a): Hej to jeszcze ja. Monia. Ogarniam długi jakoś od stycznia. Przerobiłam już kurs finansowego ninja. Popisałam z panem Markiem. Niedługo mam nadzieję zacząć współpracę. Spłacam zobowiązania do kapitałów i te ich odsetki w umowach 10% w skali roku. Potem zostawiam na oddalenie kosztów prowizji w Sądzie, aczkolwiek myślę, że z pełnomocnikiem pójdzie to lepiej niż jakbym sama walczyła.
Mam długów w chwilówkach ratalnych na 34tyś, do tego bank jakieś 12.500, KK 9500. Już się nie wstydzę mówić o tym ze znajomymi czy partnerem, co miało miejsce kiedyś. Będę chciała powalczyć w Sądzie z Zaplo i SG , mam nadzieję, że się uda. Pozdrawiam Was serdecznieUśmiech
O ile łatwiej jak nie trzeba ukrywać Duży uśmiech


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mariuszd37 - 11-03-2019

Tego nie ruszysz tak gruba umowa czytalem ja i uwazam ze skała


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Veronicax - 28-03-2019

(04-03-2019, 21:23:25)Wonder_Woman napisał(a): Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech
Veronicax- długi są w moim życiu od bardzo dawna, myślałam, że nad wszystkim panuję, co oczywiście było ułudą bo po prostu było coraz gorzej. Od maja tamtego roku walczę, nie jestem bierna i nie biorę na siebie następnych obciążeń. To, co spłaciłam, to kropla w morzu, ale ta kropla mnie pociesza. Staram się być dobrej myśli, ale jest mi coraz ciężej, boję się rozpraw i wyroków. Ale jak to ktoś mi powiedział: jak nie uważałaś jak robisz(długi) -to rób jak uważasz


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 28-03-2019

(28-03-2019, 09:15:15)Veronicax napisał(a):
(04-03-2019, 21:23:25)Wonder_Woman napisał(a): Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech
Veronicax- długi są w moim życiu od bardzo dawna, myślałam, że nad wszystkim panuję, co oczywiście było ułudą bo po prostu było coraz gorzej. Od maja tamtego roku walczę, nie jestem bierna i nie biorę na siebie następnych obciążeń. To, co spłaciłam, to kropla w morzu, ale ta kropla mnie pociesza. Staram się być dobrej myśli, ale jest mi coraz ciężej, boję się rozpraw i wyroków. Ale jak to ktoś mi powiedział: jak nie uważałaś jak robisz(długi) -to rób jak uważasz
Witam  nową osobę na forum, na pocieszenie ja nie biorę od sierpnia 2017 roku i powiem, że jest coraz ciężej w spłatach. Teraz to już nie mam spraw w EPU tylko w SR jedną za drugą - trzeba się bronić, bronić, bronić - bo co mi pozostało - pewnie niektóre z tych spraw wygram, ale pewnie też i będą takie, które przegram. Nie jest łatwo, ale nikt mi nie gwarantuje, że będzie lepiej, grunt, że się już nie zadłużam i kiedyś za parę lat napiszę nie mam długów.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Kacunia - 28-03-2019

(28-03-2019, 09:30:29)grabi_en napisał(a):
(28-03-2019, 09:15:15)Veronicax napisał(a):
(04-03-2019, 21:23:25)Wonder_Woman napisał(a): Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech
Veronicax- długi są w moim życiu od bardzo dawna, myślałam, że nad wszystkim panuję, co oczywiście było ułudą bo po prostu było coraz gorzej. Od maja tamtego roku walczę, nie jestem bierna i nie biorę na siebie następnych obciążeń. To, co spłaciłam, to kropla w morzu, ale ta kropla mnie pociesza. Staram się być dobrej myśli, ale jest mi coraz ciężej, boję się rozpraw i wyroków. Ale jak to ktoś mi powiedział: jak nie uważałaś jak robisz(długi) -to rób jak uważasz
Witam  nową osobę na forum, na pocieszenie ja nie biorę od sierpnia 2017 roku i powiem, że jest coraz ciężej w spłatach. Teraz to już nie mam spraw w EPU tylko w SR jedną za drugą - trzeba się bronić, bronić, bronić - bo co mi pozostało - pewnie niektóre z tych spraw wygram, ale pewnie też i będą takie, które przegram. Nie jest łatwo, ale nikt mi nie gwarantuje, że będzie lepiej, grunt, że się już nie zadłużam i kiedyś za parę lat napiszę nie mam długów.
Kacunia jestem tutaj od dzisiaj Uśmiech  , a z długami walczę ok 3 lat. Nie jest łatwo ale wszystko co czytam, porady,  wskazówki podtrzymują na duchu że może być tylko lepiej.
Powoli trzeba z tego wszystkiego wyjść .