BezNakazu.pl
Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wyjdźcie z ukrycia! :D (/showthread.php?tid=254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


REWyjdźcie z ukrycia! :D - GOSIUNIA - 08-03-2019

Witam wszystkich. Właśnie się ujawniłam!!!  Od jakiegoś 1,5 miesiąca zasiegalam rady i wsparcia z tegoż forum.  Bardzo się cieszę, ze Was przez przypadek znalazłam.  Jestem na początku mojej walki z długami. Wielkie bum windykacyjne mnie dopadac dopiero zaczyna, ale dzięki Wam lżej to przechodzę.  Mam terminy przekroczone o ponad miesiąc i chyba wszystkie możliwe chwilówki i temu podobne potwory. Jakieś 51 zobowiązan.  Masakra. Piwa tyle nawazylam, że do końca życia go nie wypije. Dziękuję za to, że jesteście. Pozdrawiam


RE: REWyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 09-03-2019

(08-03-2019, 23:44:09)GOSIUNIA napisał(a): Witam wszystkich. Właśnie się ujawniłam!!!  Od jakiegoś 1,5 miesiąca zasiegalam rady i wsparcia z tegoż forum.  Bardzo się cieszę, ze Was przez przypadek znalazłam.  Jestem na początku mojej walki z długami. Wielkie bum windykacyjne mnie dopadac dopiero zaczyna, ale dzięki Wam lżej to przechodzę.  Mam terminy przekroczone o ponad miesiąc i chyba wszystkie możliwe chwilówki i temu podobne potwory. Jakieś 51 zobowiązan.  Masakra. Piwa tyle nawazylam, że do końca życia go nie wypije. Dziękuję za to, że jesteście. Pozdrawiam

Witaj Uśmiech Czasem w życiu zdarzają się szczęśliwe przypadki, oby jak najwięcej!


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - adriano001 - 09-03-2019

Cześć. Jestem dłużnikiem. Z własnej głupoty. Mój pierwotny dług to bez mała 500000 zł. Moje opamiętania przyszło zbyt późno. Oczywiście prawie wszystkie chwilówki mam spłacone, ale... kredyty bankowe na mnie, moją mamę oraz tatę... żałuję że zgodziłem się na te kredyty .... nie wiem co jeszcze napisać mam. Światełko w tunelu już dawno jest za mną... przede mną tylko słońce... ps. Zaczynacie działać szybko bo kasy do odzyskania jest naprawdę sporo...
Pozdrawiam Adrian


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 09-03-2019

(09-03-2019, 10:25:12)adriano001 napisał(a): Cześć. Jestem dłużnikiem. Z własnej głupoty. Mój pierwotny dług to bez mała 500000 zł. Moje opamiętania przyszło zbyt późno. Oczywiście prawie wszystkie chwilówki mam spłacone, ale... kredyty bankowe na mnie, moją mamę oraz tatę... żałuję że zgodziłem się na te kredyty .... nie wiem co jeszcze napisać mam. Światełko w tunelu już dawno jest za mną... przede mną tylko słońce... ps. Zaczynacie działać szybko bo kasy do odzyskania jest naprawdę sporo...
Pozdrawiam Adrian

Napisz szerzej, gdzie ta kasa jest do odzyskania, bo wiele dłużników siedząc na forum nie ma bladego pojęcia, że jednak ma co do odzyskania???


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - adriano001 - 09-03-2019

(09-03-2019, 10:29:38)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 10:25:12)adriano001 napisał(a): Cześć. Jestem dłużnikiem. Z własnej głupoty. Mój pierwotny dług to bez mała 500000 zł. Moje opamiętania przyszło zbyt późno. Oczywiście prawie wszystkie chwilówki mam spłacone, ale... kredyty bankowe na mnie, moją mamę oraz tatę... żałuję że zgodziłem się na te kredyty .... nie wiem co jeszcze napisać mam. Światełko w tunelu już dawno jest za mną... przede mną tylko słońce... ps. Zaczynacie działać szybko bo kasy do odzyskania jest naprawdę sporo...
Pozdrawiam Adrian

Napisz szerzej, gdzie ta kasa jest do odzyskania, bo wiele dłużników siedząc na forum nie ma bladego pojęcia, że jednak ma co do odzyskania???

Refinansowania, przedłużenia, skd... prawie każdej firmie można to zarzucić..  oczywiście nieraz potrzebny jest i sąd. Mnie to czeka. A z Banków uwielbiam Alior. Trzy różne osoby, trzy złożone skd. Teraz RF później Arbiter. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ale jeśli ktoś będzie tylko czytał a nie działał. Nawet po odmowie to nic nie odzyska... tutaj trzeba cisnąć ... I to nieraz pół roku.
Ale da się.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 09-03-2019

(09-03-2019, 10:38:18)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 10:29:38)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 10:25:12)adriano001 napisał(a): Cześć. Jestem dłużnikiem. Z własnej głupoty. Mój pierwotny dług to bez mała 500000 zł. Moje opamiętania przyszło zbyt późno. Oczywiście prawie wszystkie chwilówki mam spłacone, ale... kredyty bankowe na mnie, moją mamę oraz tatę... żałuję że zgodziłem się na te kredyty .... nie wiem co jeszcze napisać mam. Światełko w tunelu już dawno jest za mną... przede mną tylko słońce... ps. Zaczynacie działać szybko bo kasy do odzyskania jest naprawdę sporo...
Pozdrawiam Adrian

Napisz szerzej, gdzie ta kasa jest do odzyskania, bo wiele dłużników siedząc na forum nie ma bladego pojęcia, że jednak ma co do odzyskania???

Refinansowania, przedłużenia, skd... prawie każdej firmie można to zarzucić..  oczywiście nieraz potrzebny jest i sąd. Mnie to czeka. A z Banków uwielbiam Alior. Trzy różne osoby, trzy złożone skd. Teraz RF później Arbiter. Zobaczymy co z tego wyniknie. Ale jeśli ktoś będzie tylko czytał a nie działał. Nawet po odmowie to nic nie odzyska... tutaj trzeba cisnąć ... I to nieraz pół roku.
Ale da się.

Alior skarżysz o SKD? czy wpłacasz im coś?


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - adriano001 - 09-03-2019

Jedna umowa zamknięta całkowicie, a dwie spłacane na bieżąco.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 09-03-2019

(09-03-2019, 17:04:37)adriano001 napisał(a): Jedna umowa zamknięta całkowicie, a dwie spłacane na bieżąco.

Z jakiego roku masz kredyty?


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - adriano001 - 09-03-2019

(09-03-2019, 20:41:10)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 17:04:37)adriano001 napisał(a): Jedna umowa zamknięta całkowicie, a dwie spłacane na bieżąco.

Z jakiego roku masz kredyty?

Niespłacone z 2017r. a spłacone bodajże 2016r. nie mam teraz dokumentów żeby sprawdzić dokładnie


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 09-03-2019

(09-03-2019, 20:45:08)adriano001 napisał(a):
(09-03-2019, 20:41:10)grabi_en napisał(a):
(09-03-2019, 17:04:37)adriano001 napisał(a): Jedna umowa zamknięta całkowicie, a dwie spłacane na bieżąco.

Z jakiego roku masz kredyty?

Niespłacone z 2017r. a spłacone bodajże 2016r. nie mam teraz dokumentów żeby sprawdzić dokładnie

Ja mam kredyt z 2015 roku i tak się zastanawiam, co z nimi zrobić i szukam kto rozszyfrował Kasę Stefczyka bo przez nich popłynęłam. BN  twierdzi że Kaksa Stefczyka ma perfekcyjne umowy, zawsze poprawiane po przegranych i zawsze pisane pod sąd.