BezNakazu.pl
Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wyjdźcie z ukrycia! :D (/showthread.php?tid=254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Larreta - 05-03-2019

Witam, a ja zaczynam dopiero swoją przygodę wychodzenia z długów


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Maeg - 05-03-2019

Z długami żyję tak długo, że nawet nie pamiętam. Zmarnowałam kawał swojego życia i jeszcze przede mną pogodzenie się z tym.
Przeczytałam tysiące stron, próbowałam różnych dróg, szukałam pomocy w wielu miejscach. O mało nie utopiłam kupy kasy w kancelarii.

Powiedziałam "nie wezmę" na początku tego roku. Jestem tutaj i zaczynam sprawę rozwodową z moimi długami. Wiem, że będzie trudno, ale wierzę, że dzięki pomocy na tym forum dam radę. Ktoś w końcu pokazał mi kierunek. Chociaż jest mi ciężko i się boję, co będzie, wreszcie zobaczyłam drogę przed sobą. Dotąd wciągało mnie bagno miotania się aby zdobyć kasę na spłatę kolejnej raty czy chwilówki, aby tylko nie było telefonów z windykacji. I żeby słowo "sąd" nigdy nie odnosiło się do mojego życia.

Oby nasze marzenia się spełniły, abyśmy byli znowu wolnymi ludźmi, chociaż będziemy już trochę kimś innym (może to i dobrze).
Pozdrawiam Was i życzę nam wszystkim siły.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wonder_Woman - 05-03-2019

(05-03-2019, 13:24:55)Maeg napisał(a): Z długami żyję tak długo, że nawet nie pamiętam. Zmarnowałam kawał swojego życia i jeszcze przede mną pogodzenie się z tym.
Przeczytałam tysiące stron, próbowałam różnych dróg, szukałam pomocy w wielu miejscach. O mało nie utopiłam kupy kasy w kancelarii.

Powiedziałam "nie wezmę" na początku tego roku. Jestem tutaj i zaczynam sprawę rozwodową z moimi długami. Wiem, że będzie trudno, ale wierzę, że dzięki pomocy na tym forum dam radę. Ktoś w końcu pokazał mi kierunek. Chociaż jest mi ciężko i się boję, co będzie, wreszcie zobaczyłam drogę przed sobą. Dotąd wciągało mnie bagno miotania się aby zdobyć kasę na spłatę kolejnej raty czy chwilówki, aby tylko nie było telefonów z windykacji. I żeby słowo "sąd" nigdy nie odnosiło się do mojego życia.

Oby nasze marzenia się spełniły, abyśmy byli znowu wolnymi ludźmi, chociaż będziemy już trochę kimś innym (może to i dobrze).
Pozdrawiam Was i życzę nam wszystkim siły.
Będziemy dużo silniejszymi ludźmi, niewiele nas złamie i będziemy mogli pomagać innym, którzy są w podobnej sytuacji
Nauczą nas te doświadczenia wiele pokory


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 05-03-2019

(05-03-2019, 12:44:51)Anis napisał(a): Anis.
z długami walczę od 2 lat.
Zniszczyły mi życie.
Rodzinę, małżeństwo.
Zapłaciłam najwyższą cenę.

Anis jak mi przykro Niezdecydowany Trzymaj się teraz może być już tylko lepiej (mam nadzieję).


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Maeg - 05-03-2019

Ciekawe, ile jest osób na forum.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 05-03-2019

(05-03-2019, 16:51:41)Maeg napisał(a): Ciekawe, ile jest osób na forum.

Podobno ze 100!


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 05-03-2019

(05-03-2019, 16:51:41)Maeg napisał(a): Ciekawe, ile jest osób na forum.

» Użytkownicy: 97


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 07-03-2019

Jeszcze nam brakuje 2 osób do setki
» Użytkownicy: 98
» Najnowszy użytkownik: dyyz230
» Wątków na forum: 185
» Postów na forum: 6,249


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wonder_Woman - 07-03-2019

(07-03-2019, 11:28:36)grabi_en napisał(a): Jeszcze nam brakuje 2 osób do setki
» Użytkownicy: 98
» Najnowszy użytkownik: dyyz230
» Wątków na forum: 185
» Postów na forum: 6,249

A ujawniła się garstka...
Co za nieśmiałe osoby Uśmiech


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Larreta - 07-03-2019

Myślę że na początku każdy tylko czyta, nie jest łatwo tak publicznie wszakże anonimowo ale w sieci pisać o swoich długach