BezNakazu.pl
Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Główny (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Początek (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wyjdźcie z ukrycia! :D (/showthread.php?tid=254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Wyjdźcie z ukrycia! :D - Wonder_Woman - 04-03-2019

Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech


RE: Wejdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 04-03-2019

(04-03-2019, 21:23:25)Wonder_Woman napisał(a): Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech

W lipcu i sierpniu będą dwa lata jak walczę z długami i powiem Wam jest to do wytrzymania tylko trzeba czytać i się uczyć oraz nie bać się zadawać pytań, bo kto pyta nie błądzi.
Wasza zawsze nie zawodna Grabi_en Uśmiech


RE: Wejdźcie z ukrycia! :D - Wonder_Woman - 04-03-2019

(04-03-2019, 21:27:57)grabi_en napisał(a):
(04-03-2019, 21:23:25)Wonder_Woman napisał(a): Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech

W lipcu i sierpniu będą dwa lata jak walczę z długami i powiem Wam jest to do wytrzymania tylko trzeba czytać i się uczyć oraz nie bać się zadawać pytań, bo kto pyta nie błądzi.
Wasza zawsze nie zawodna Grabi_en Uśmiech

Serce


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Biedronka 24 - 04-03-2019

Witam Was wszystkich, na forum jestem od września 2018 roku. Dużo się tu dowiedziałam i wiele zadawałam i zadaję zresztą pytań. To forum to najlepsze miejsce dla takich jak my. Już nie wspomnę do BN, zawszę służy radą i pomocą. Zapraszam Was wszystkich Uśmiech

(04-03-2019, 21:30:35)Wonder_Woman napisał(a):
(04-03-2019, 21:27:57)grabi_en napisał(a):
(04-03-2019, 21:23:25)Wonder_Woman napisał(a): Wszystkie osoby, które czytają forum, a nie założyły jeszcze konta oraz osoby, które konto mają, ale się nie udzielają, proszone są o zameldowanie i przedstawienie się nam pięknie Uśmiech
Chcemy Was poznać, a jak wiadomo, w kupie siła Uśmiech
Ten wątek służy do przedstawiania się

To ja zacznę
Jestem wonder_womam i jestem nieanonimowym dłużnikiem Uśmiech

W lipcu i sierpniu będą dwa lata jak walczę z długami i powiem Wam jest to do wytrzymania tylko trzeba czytać i się uczyć oraz nie bać się zadawać pytań, bo kto pyta nie błądzi.
Wasza zawsze nie zawodna Grabi_en Uśmiech

Serce

Prawda  Uśmiech


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mila1 - 04-03-2019

Język A ja też nie jestem anonimową dłużniczką- Mila- i borykam się z długami dłuuugo, ale walczę od roku. Z pomocą mądrzejszych i bardziej zorientowanych Serce


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - AnowiB - 04-03-2019

U mnie 2 kwietnia minie rok jak podjęłam ciężką walkę z długami.Nie jest lekko ale może być tylko lepiej. Czasem coś skrobnę ,obiecuje poprawę.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - grabi_en - 04-03-2019

(04-03-2019, 22:37:21)AnowiB napisał(a): U mnie 2 kwietnia minie rok jak podjęłam ciężką walkę z długami.Nie jest lekko ale może być tylko lepiej. Czasem coś skrobnę ,obiecuje poprawę.

Koniecznie - żartuję.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Anastazja86 - 05-03-2019

Anastazja. W walce od sierpnia 2018. Na tym forum od września. Dziękuję że mi to pokazaliscie bo prawie utopilabym 700 zł miesięcznie. Byłam głupia i wystraszona. Nadal jestem wystraszona Ale dzięki Wam duzo mniej. No i mam wiedzę i siłę! Dziękuję ?


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Anis - 05-03-2019

Anis.
z długami walczę od 2 lat.
Zniszczyły mi życie.
Rodzinę, małżeństwo.
Zapłaciłam najwyższą cenę.


RE: Wyjdźcie z ukrycia! :D - Mariuszd37 - 05-03-2019

JA z długami walczę już drugi raz, teraz będzie z półtora roku jak powiedziałem dość,
przeżyłem Katharsis jak wrzuciłem cały ten syf do Excela i wyszło że zarabiam o 700 zł mniej jak raty, szok.