BezNakazu.pl
Zobowiązanie w Rapida - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Rapid (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: Zobowiązanie w Rapida (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Zobowiązanie w Rapida - MarwPL - 13-03-2020

(13-03-2020, 17:44:45)windykowana napisał(a):
(13-03-2020, 07:42:50)Mariuszd37 napisał(a): U mnie nie tylko z wtórnymi Pan Marek wygrał. Czasami źle coś napiszą, terminu nie dochowaja multum mozliwosci

Mam w sr tani kredyt i jeszcze na rozprawę wzywają. Czarno to widzę

(13-03-2020, 00:40:28)MarwPL napisał(a):
(13-03-2020, 00:29:12)windykowana napisał(a):
(12-03-2020, 21:47:22)Mariuszd37 napisał(a): To parafraza słów Billa Clintona, o gospodarce.
Ważne co jest w papierach które powód przedłożył do Sądu.
A nieważne co myślimy albo jakie mamy emocje, takie jest moje zdanie.
Samych sukcesów.

Jeżeli pierwotny wierzyciel to chyba ma wszystkie papiery żeby udowodnić , że udzielił pożyczki

Gdyby było tak jak myślisz, nie było by spraw do wygrania.
Co rozumiesz pod pojęciem „udowodnić, że udzielił pożyczki”?

Mają wniosek,umowy , potw.przelewu

Wystarczy, że trafisz na sędziego dla którego niepodpisana umowa i sam dowód przelewu to nie dowód na zawarcie umowy pożyczki i wygrałaś.
A jak trafisz na sędziego, który we wszystko wierzy pożyczkodawcy, to nawet dowodów bardzo pokazywać nie musi i tak zasądzi.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 13-03-2020

(13-03-2020, 17:44:45)windykowana napisał(a):
(13-03-2020, 07:42:50)Mariuszd37 napisał(a): U mnie nie tylko z wtórnymi Pan Marek wygrał. Czasami źle coś napiszą, terminu nie dochowaja multum mozliwosci

Mam w sr tani kredyt i jeszcze na rozprawę wzywają. Czarno to widzę

(13-03-2020, 00:40:28)MarwPL napisał(a):
(13-03-2020, 00:29:12)windykowana napisał(a):
(12-03-2020, 21:47:22)Mariuszd37 napisał(a): To parafraza słów Billa Clintona, o gospodarce.
Ważne co jest w papierach które powód przedłożył do Sądu.
A nieważne co myślimy albo jakie mamy emocje, takie jest moje zdanie.
Samych sukcesów.

Jeżeli pierwotny wierzyciel to chyba ma wszystkie papiery żeby udowodnić , że udzielił pożyczki

Gdyby było tak jak myślisz, nie było by spraw do wygrania.
Co rozumiesz pod pojęciem „udowodnić, że udzielił pożyczki”?

Mają wniosek,umowy , potw.przelewu

Przeczytaj uważnie jeszcze raz odpowiedz i jakie dostalaś Oczko


RE: Zobowiązanie w Rapida - grabi_en - 13-03-2020

Ja Was bardzo przepraszam, ale watek dotyczy Rapidy, a nie długów Windykowanej i jej odwiecznych pytań - gdzie nie umie zrozumieć prostych odpowiedzi, - dziwi mnie czemu tych pytań nie zadajesz swojemu Pełnomocnikowi ( bo jak dobrze zrozumiałam masz pomoc darmową) może i jestem nie grzeczna, ale zachowajmy jakiś porządek na tym forum


RE: Zobowiązanie w Rapida - windykowana - 13-03-2020

(13-03-2020, 18:33:40)grabi_en napisał(a): Ja Was bardzo przepraszam, ale watek dotyczy Rapidy, a nie długów Windykowanej i jej odwiecznych pytań - gdzie nie umie zrozumieć prostych odpowiedzi, - dziwi mnie czemu tych pytań nie zadajesz swojemu Pełnomocnikowi ( bo jak dobrze zrozumiałam masz pomoc darmową) może i jestem nie grzeczna, ale zachowajmy jakiś porządek na tym forum

Jesteś bardzo opryskliwa i niemiła  i zastanawiam się jaka jest twoja rola na tym forum. Ja umowę z Beznakazu mam i nie wykluczone, że  też skorzystam. Pan Marek jest fachowcem i jest zawsze miły i konkretny na tym forum

(13-03-2020, 18:07:19)MarwPL napisał(a):
(13-03-2020, 17:44:45)windykowana napisał(a):
(13-03-2020, 07:42:50)Mariuszd37 napisał(a): U mnie nie tylko z wtórnymi Pan Marek wygrał. Czasami źle coś napiszą, terminu nie dochowaja multum mozliwosci

Mam w sr tani kredyt i jeszcze na rozprawę wzywają. Czarno to widzę

(13-03-2020, 00:40:28)MarwPL napisał(a):
(13-03-2020, 00:29:12)windykowana napisał(a):
(12-03-2020, 21:47:22)Mariuszd37 napisał(a): To parafraza słów Billa Clintona, o gospodarce.
Ważne co jest w papierach które powód przedłożył do Sądu.
A nieważne co myślimy albo jakie mamy emocje, takie jest moje zdanie.
Samych sukcesów.

Jeżeli pierwotny wierzyciel to chyba ma wszystkie papiery żeby udowodnić , że udzielił pożyczki

Gdyby było tak jak myślisz, nie było by spraw do wygrania.
Co rozumiesz pod pojęciem „udowodnić, że udzielił pożyczki”?

Mają wniosek,umowy , potw.przelewu

Wystarczy, że trafisz na sędziego dla którego niepodpisana umowa i sam dowód przelewu to nie dowód na zawarcie umowy pożyczki i wygrałaś.
A jak trafisz na sędziego, który we wszystko wierzy pożyczkodawcy, to nawet dowodów bardzo pokazywać nie musi i tak zasądzi.

Dziękuję


RE: Zobowiązanie w Rapida - grabi_en - 13-03-2020

Windykowana, a Tobie jak krowie na rowie trzeba tłumaczyć, mi nikt nie płaci żebym była miła i uprzejma na forum inni co mnie znają wiedzą, że piszę co myślę - możesz być, ale musisz być na forum, a jak już musisz na nim być to nie psuj tu wątków - załóż swój i zadawaj sobie do woli pytania i ani razu Ci nie zwrócę uwagi.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mariuszd37 - 14-03-2020

Po prostu strasznie duże zamieszanie windykowana robisz, umiar


RE: Zobowiązanie w Rapida - maciejmaciek - 17-06-2020

Witam
Jestem poręczycielem a koleżanka która brała w Rapida pożyczkę 25 tys jest w trakcie ogłoszenia upadłości konsumenckiej póki co jeszcze spłaca dług ale pytanie czy mogę wystosować pismo do tej firmy i zrezygnować z bycia poręczycielem bądź uznać za nieważne jeśli podstawą ogłoszenia upadłości jest nałóg narkotykowy koleżanki o którym podczas zawarcia umowy nie miałem pojęcia a to ważne przy zdolności do spłaty zadłużenia.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mariuszd37 - 17-06-2020

Wysłać możesz


RE: Zobowiązanie w Rapida - MarwPL - 18-06-2020

(17-06-2020, 22:39:07)maciejmaciek napisał(a): Witam
Jestem poręczycielem a koleżanka która brała w Rapida pożyczkę 25 tys jest w trakcie ogłoszenia upadłości konsumenckiej póki co jeszcze spłaca dług ale pytanie czy mogę wystosować pismo do tej firmy i zrezygnować z bycia poręczycielem bądź uznać za nieważne jeśli podstawą ogłoszenia upadłości jest nałóg narkotykowy koleżanki o którym podczas zawarcia umowy nie miałem pojęcia a to ważne przy zdolności do spłaty zadłużenia.

Jeśli wyślesz, to Rapida i tak tego nie uzna.
Musisz wziąć pod uwagę, że albo im spłacisz co do grosza, albo wniosą przeciwko Tobie pozew do sądu.
Ale jeszcze nie wiesz, że zgodnie z obowiązującym prawem, to nie jesteś Rapidzie nic winien, ponieważ czynność prawna jakiej dokonałeś przy zawieraniu tej umowy z mocy prawa jest nieważna.
Pamiętaj też, że może trafić Ci się sędzia - ignorant, który oczywistych przepisów może nie zastosować.
Ryzyko przegrania jako Gwarant sprawy w sądzie można oceniać na 10-20%.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Załamana - 30-12-2020

A czy próbował ktoś SKD w Rapida?