BezNakazu.pl
Zobowiązanie w Rapida - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Rapid (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: Zobowiązanie w Rapida (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 21-01-2019

(21-01-2019, 18:54:28)Monika_00 napisał(a): Nie żartuj... Oczekują więcej?
Można wiedzieć jak wielka jest różnica między tym co wpłaciłaś a tym czego oczekują?
Ja póki co wpłaciłam im wszystkiego 15 000, a oni w ogóle jakby tego nie uznają(przynajmniej wynika to z naszej korespondencji).
No nie, teraz twierdzą, że odliczyli wpłaty, tylko te ich opłaty dodatkowe! Tak, że niewiele się zmniejszyło, ale już nie 50 tylko ponad 30 tys. To zmaczy chcą jeszcze 30.


RE: Zobowiązanie w Rapida - grabi_en - 21-01-2019

(21-01-2019, 19:30:22)Monika_00 napisał(a):
(21-01-2019, 19:14:23)Mila1 napisał(a):
(21-01-2019, 18:54:28)Monika_00 napisał(a): Nie żartuj... Oczekują więcej?
Można wiedzieć jak wielka jest różnica między tym co wpłaciłaś a tym czego oczekują?
Ja póki co wpłaciłam im wszystkiego 15 000, a oni w ogóle jakby tego nie uznają(przynajmniej wynika to z naszej korespondencji).
No nie, teraz twierdzą, że odliczyli wpłaty, tylko te ich opłaty dodatkowe! Tak, że niewiele się zmniejszyło, ale już nie 50 tylko ponad 30 tys. To zmaczy chcą jeszcze 30.

Chociaż tyle. Trzymaj wszystkie potwierdzenia wpłat i podlicz sobie wszystko co wpłaciłaś do tej pory.

Każdy dłużnik, a zwłaszcza MY, którzy siedzimy na forum wiemy, że nasze dowody to podstawa w obronie.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mariuszd37 - 21-01-2019

Gromadz dowody, 2 nie gadaj z windykacja, 3 pisz splata kapitalu pozyczki, 4 odbieraj wszystko co przychodzi, gromadz i wpisuj olowkiem kiedy z koperta.5.pilnuj epu, sr i portalu ptaszyska badz innych firm jak maja. 6. Nie rob nic samemu na wlasna reke.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 21-01-2019

(21-01-2019, 20:42:12)Mariuszd37 napisał(a): Gromadz dowody, 2 nie gadaj z windykacja, 3 pisz splata kapitalu pozyczki, 4 odbieraj wszystko co przychodzi, gromadz i wpisuj olowkiem kiedy z koperta.5.pilnuj epu, sr i portalu ptaszyska badz innych firm jak maja. 6. Nie rob nic samemu na wlasna reke.

To takie 6 punktów dłużnika!


RE: Zobowiązanie w Rapida - uspokajaczka - 21-01-2019

(21-01-2019, 20:46:11)Mila1 napisał(a):
(21-01-2019, 20:42:12)Mariuszd37 napisał(a): Gromadz dowody, 2 nie gadaj z windykacja, 3 pisz splata kapitalu pozyczki, 4 odbieraj wszystko co przychodzi, gromadz i wpisuj olowkiem kiedy z koperta.5.pilnuj epu, sr i portalu ptaszyska badz innych firm jak maja. 6. Nie rob nic samemu na wlasna reke.

To takie 6 punktów dłużnika!

Ja bym napisała 7
jak nie zapamiętałaś zacznij od początku czytać Uśmiech


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 26-01-2019

(26-01-2019, 20:08:14)Monika_00 napisał(a): Wylądowałam wśród szczęśliwców, których rapida pozwała do epu
Co zastnawiające wpłacalam im ostatnio w terminie raty, i nawet ostatniej nie uwzględnili. Pozwali mnie z dniem 25.01, więc pieniądze zostały u nich dawno zaksięgowane.
Napisali w pozwie, że codziennie próbowali sie ze mną kontaktować mailowo i tel, co jest bzdurą, nawet moje maile ignorowali.

Widzisz, oni robią co chcą i kłamią!


RE: Zobowiązanie w Rapida - grabi_en - 26-01-2019

(26-01-2019, 20:08:14)Monika_00 napisał(a): Wylądowałam wśród szczęśliwców, których rapida pozwała do epu
Co zastnawiające wpłacalam im ostatnio w terminie raty, i nawet ostatniej nie uwzględnili. Pozwali mnie z dniem 25.01, więc pieniądze zostały u nich dawno zaksięgowane.
Napisali w pozwie, że codziennie próbowali sie ze mną kontaktować mailowo i tel, co jest bzdurą, nawet moje maile ignorowali.

Monika pisać mogą  co chcą, a Twoją rolą (Pełnomocnika) jest udowodnienie i poparcie tez, że było inaczej.
Chyba masz te e-maile. I znów się potwierdza przekonanie,że chwilówki robią co chcą - nie ważne, że dłużnik spłaca w terminie - chcą wygrać = liczą, ze sama się będziesz bronić i się zakopiesz - bo nie mam innego wytłumaczenia.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 27-01-2019

(27-01-2019, 01:20:17)Monika_00 napisał(a):
(26-01-2019, 21:01:03)grabi_en napisał(a):
(26-01-2019, 20:08:14)Monika_00 napisał(a): Wylądowałam wśród szczęśliwców, których rapida pozwała do epu
Co zastnawiające wpłacalam im ostatnio w terminie raty, i nawet ostatniej nie uwzględnili. Pozwali mnie z dniem 25.01, więc pieniądze zostały u nich dawno zaksięgowane.
Napisali w pozwie, że codziennie próbowali sie ze mną kontaktować mailowo i tel, co jest bzdurą, nawet moje maile ignorowali.

Monika pisać mogą  co chcą, a Twoją rolą (Pełnomocnika) jest udowodnienie i poparcie tez, że było inaczej.
Chyba masz te e-maile. I znów się potwierdza przekonanie,że chwilówki robią co chcą - nie ważne, że dłużnik spłaca w terminie - chcą wygrać = liczą, ze sama się będziesz bronić i się zakopiesz - bo nie mam innego wytłumaczenia.

Na pewno nie dam im tej satysfakcji, ale też nie wiem jak udowodnić to, że oni nie kontaktowali sie ze mną. To słowo przeciwko słowu, choć wiadomo zrobię co w mojej mocy aby się bronić, a właściwie mam nadzieję mój pełnomocnik.
Wiedziałam, że z tą firmą jest coś nie tak, nie mówiąc o pracownikach i ich podejściu, właściwie może dobrze się stało, może coś ugram, i zejdą mi lichwiarskie prowizje.

(26-01-2019, 20:59:21)Mila1 napisał(a):
(26-01-2019, 20:08:14)Monika_00 napisał(a): Wylądowałam wśród szczęśliwców, których rapida pozwała do epu
Co zastnawiające wpłacalam im ostatnio w terminie raty, i nawet ostatniej nie uwzględnili. Pozwali mnie z dniem 25.01, więc pieniądze zostały u nich dawno zaksięgowane.
Napisali w pozwie, że codziennie próbowali sie ze mną kontaktować mailowo i tel, co jest bzdurą, nawet moje maile ignorowali.

Widzisz, oni robią co chcą i kłamią!

Też takie kłamstwa napisali w Twoim pozwie?

Wszyscy tak piszą!


RE: Zobowiązanie w Rapida - Monika_00 - 28-01-2019

Rapida oszalała. Jak wspomniałam pozwali do epu.
Dziś bombardowali mnie tel, i smsami, ale nie odebrałam.
Zadzwonili wiec do pożyczkobiorcy, który przekazał mi, że pracownik z którym rozmawiał wnikliwie wypytywał czy moje mieszkanie nadal należy do mnie, czy posiada ze mną jakiś kontakt i czy nadal mieszkam pod tym adresem.
Co śmieszne od samego początku nie potrafią nawet wpisać poprawnie mojego adresu. Mam dwa miejsca zameldowania, wpisują ulicę mojego mieszkania, nr bloku(błędny) i nr mieszkania drugiego adresu zameldowania-geniusze.
Cały czas dziś próbują usilnie się skontaktować ze mną, i gnębią pożyczkobiorcę, zebym zadzwoniła. Według nich mamy wpłacić jakieś 317 zł i to uchroni nas od tego, że cofną pozew, ale muszę koniecznie zadzwonić, żeby to potwierdzić.
Coś mi tu śmierdzi i to bardzo.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 28-01-2019

(28-01-2019, 20:08:22)Monika_00 napisał(a): Rapida oszalała. Jak wspomniałam pozwali do epu.
Dziś bombardowali mnie tel, i smsami, ale nie odebrałam.
Zadzwonili wiec do pożyczkobiorcy, który przekazał mi, że pracownik z którym rozmawiał wnikliwie wypytywał czy moje mieszkanie nadal należy do mnie, czy posiada ze mną jakiś kontakt i czy nadal mieszkam pod tym adresem.
Co śmieszne od samego początku nie potrafią nawet wpisać poprawnie mojego adresu. Mam dwa miejsca zameldowania, wpisują ulicę mojego mieszkania, nr bloku(błędny) i nr mieszkania drugiego adresu zameldowania-geniusze.
Cały czas dziś próbują usilnie się skontaktować ze mną, i gnębią pożyczkobiorcę, zebym zadzwoniła. Według nich mamy wpłacić jakieś 317 zł i to uchroni nas od tego, że cofną pozew, ale muszę koniecznie zadzwonić, żeby to potwierdzić.
Coś mi tu śmierdzi i to bardzo.

A mnie nie śmierdzi i nie pachnie, ale to przez katar! Duży uśmiech Podejrzany Decyzja należy do Ciebie!