BezNakazu.pl
Zobowiązanie w Rapida - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Rapid (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: Zobowiązanie w Rapida (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Zobowiązanie w Rapida - Biedronka 24 - 04-09-2018

Niestety w desperacji w miesiącu czerwcu chyba, zaciągnęłam pożyczkę w Rapida. Namówiłam męża żeby został gwarantem, a ten nie znając naszej sytuacji zgodził się na to. Sytuacja poprawiła się tylko na chwilę jak wiadomo, teraz bardzo tego żałuję bo to była kwota 25 tyś na 48 miesięcy z ratą ponad 1000 zł.


RE: Zobowiązanie w Rapida - grabi_en - 05-09-2018

Biedronka jak dobrze pamiętam miałaś rozpisać swoje wszystkie zobowiązania i chyba ich nigdzie nie widziałam, więc czekamy na
nazwa wierzyciela/ kwota wypłacona/kwota na przedłużenia/kwota na refinansowania/ile spłaciłaś/łącznie do spłaty/ czy była cesja tak/nie


RE: Zobowiązanie w Rapida - Biedronka 24 - 05-09-2018

(05-09-2018, 06:49:03)grabi_en napisał(a): Biedronka jak dobrze pamiętam miałaś rozpisać swoje wszystkie zobowiązania i chyba ich nigdzie nie widziałam, więc czekamy na
nazwa wierzyciela/ kwota wypłacona/kwota na przedłużenia/kwota na refinansowania/ile spłaciłaś/łącznie do spłaty/ czy była cesja tak/nie

Zrobiłam to na tamtym forum, ale skopiuję. Tylko nie wiem, czy założyć nowy wątek?


RE: Zobowiązanie w Rapida - uspokajaczka - 05-09-2018

(05-09-2018, 11:27:07)Biedronka 24 napisał(a): Zrobiłam to na tamtym forum, ale skopiuję. Tylko nie wiem, czy założyć nowy wątek?
Tak załóż oddzielny wątek - przyda się nowicjuszom.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 05-09-2018

Niestety u mnie wziął syn- dla głupiej matki. Ja jestem "gwarantem" są okropni. To pewnie gorsze od Profi, a Ci jak ogólnie wiadomo mili nie są. Z opóźnieniami, ale spłacam. Koszta mają z kosmosu. Mam nadzieję spłacać chociaż do kapitału, ale to jeszcze daleko dopiero 9 mieś.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 06-09-2018

Oj, to takie moje marzenie. Zobaczymy jak to będzie dalej. Zresztą żadna z tych firm nie jest zadowolona jak się z nimi walczy.


RE: Zobowiązanie w Rapida - MarwPL - 20-09-2018

(05-09-2018, 19:57:04)Mila1 napisał(a): Niestety u mnie wziął syn- dla głupiej matki. Ja jestem "gwarantem" są okropni. To pewnie gorsze od Profi, a Ci jak ogólnie wiadomo mili nie są. Z opóźnieniami, ale spłacam. Koszta mają z kosmosu. Mam nadzieję spłacać chociaż do kapitału, ale to jeszcze daleko dopiero 9 mieś.

To czy pożyczkodawca "wydoi" dłużnika zależy w sumie od samego dłużnika.
Kwota prowizji niewspółmierna z umową.
Warte zastanowienia się.


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mila1 - 12-10-2018

(04-09-2018, 19:47:20)Monika_00 napisał(a): Ja znowuż zostałam gwarantem, czego bardzo żałuję. Podobna suma, i rata 1235 zł. Płacę zawsze po terminie, a oni nie dawają człowiekowi żyć od pierwszego dnia opóznienia.

Przestrzegam wszystkich gwarantów zmieńcie kartę, której numer im podaliście! Dzisiaj wyczyścili mi konto( nie zdążyłam pobrać pieniędzy, które wpłynęły na konto), a býły przeznaczone na co innego. Nic to, że wypowiedzieli mi umowę drugi raz, chciałam czekać co dalej, iść z nimi do sądu, a oni zabrali sobie z konta ile uważali. Nie wiem jak to działa, czy sprawdzają stan konta codziennie. Wiedzieli kiedy wpływa wypłata, ale to były dodatkowe środki. W poniedziałek zamawiam zmianę karty. Mam ich serdecznie dość!


RE: Zobowiązanie w Rapida - An1981 - 12-10-2018

Banda złodziei nic dodać nic ująć. Jak tak można?


RE: Zobowiązanie w Rapida - Mariuszd37 - 13-10-2018

Jak moglas podac karte?