BezNakazu.pl
Skok Stefczyka - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: SKOK-i (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Skok Stefczyka (/showthread.php?tid=233)

Strony: 1 2 3 4 5


Skok Stefczyka - Mila1 - 20-02-2019

Od paru miesięcy zalegam z jedną ratą. Wczoraj SMS od asekuracji, a dzisiaj wizyta - nie wpuściłam, zostawił powiadomienie. Co miesiąc im płacę, a raban taki jakbym co najmniej przestała. Chyba się przejdę do placówki.


RE: Skok Stefczyka - Mariuszd37 - 20-02-2019

Po co chcesz tam iść?


RE: Skok Stefczyka - Mila1 - 20-02-2019

Byłam. Dowiedziałam się tego co sama wiedziałam, czyli że zalegam z jedną ratą, ale kwota zaległości jest dużo większą. Doszły pewnie koszty windykacyjne. Wiem za to, że jeden list od nich kosztuje 19 zł. Trochę dużo.


RE: Skok Stefczyka - Katisia 77 - 20-02-2019

Ty masz że skokiem to co ja z fillarum. Odechciewa się tych spłat. U mnie też jedna rata i też wydzwaniają jak oparzeni.


RE: Skok Stefczyka - grabi_en - 20-02-2019

(20-02-2019, 21:59:35)Katisia 77 napisał(a): Ty masz że skokiem to co ja z fillarum. Odechciewa się tych spłat. U mnie też jedna rata i też wydzwaniają jak oparzeni.

Ja przez omyłkę ostatnio zapłaciłam komuś innemu, już mnie wpisali do KRD - akurat oni nie pierwsi, więc nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia i jak dobrze liczę to im wychodzi 350 złotych dodatkowych kosztów za jedna transakcję obsuwy w spłacie raty.


RE: Skok Stefczyka - Mila1 - 20-02-2019

(20-02-2019, 22:50:59)grabi_en napisał(a):
(20-02-2019, 21:59:35)Katisia 77 napisał(a): Ty masz że skokiem to co ja z fillarum. Odechciewa się tych spłat. U mnie też jedna rata i też wydzwaniają jak oparzeni.

Ja przez omyłkę ostatnio zapłaciłam komuś innemu, już mnie wpisali do KRD - akurat oni nie pierwsi, więc nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia i jak dobrze liczę to im wychodzi 350 złotych dodatkowych kosztów za jedna transakcję obsuwy w spłacie raty.

Też mniej więcej tyle mi wychodzi- zgroza!


RE: Skok Stefczyka - MarwPL - 21-02-2019

(20-02-2019, 18:27:21)Mila1 napisał(a): Byłam. Dowiedziałam się tego co sama wiedziałam, czyli że zalegam z jedną ratą, ale kwota zaległości jest dużo większą. Doszły pewnie koszty windykacyjne. Wiem za to, że jeden list od nich kosztuje 19 zł. Trochę dużo.

Koszty windykacji nie mogą być oderwane od rzeczywistych kosztów poniesionych.


RE: Skok Stefczyka - Katisia 77 - 21-02-2019

Ta nowa windykacja jeszcze do mnie nie dzwoniła. Listu ani meila też nie wysłali. Jeśli naliczą mi jakieś dodatkowe koszty to pierdykne za przeproszeniem tą spłatą i koniec. Spłacam jak umiem 560 zł to dużo pieniędzy. Raz mi się zdarzyło nie zapłacić. Teraz staram się przed czasem a ci mnie straszą windykacją.


RE: Skok Stefczyka - Mila1 - 21-02-2019

(21-02-2019, 00:12:41)MarwPL napisał(a):
(20-02-2019, 18:27:21)Mila1 napisał(a): Byłam. Dowiedziałam się tego co sama wiedziałam, czyli że zalegam z jedną ratą, ale kwota zaległości jest dużo większą. Doszły pewnie koszty windykacyjne. Wiem za to, że jeden list  od nich kosztuje 19 zł. Trochę dużo.

Koszty windykacji nie mogą być oderwane od rzeczywistych kosztów poniesionych.

Ja to już wiem, ale skok jeszcze nie! Pan powiedział: jeden list 19 zł- a gdy spytałem czy pisany złotymi literami to się dowiedziałam, że ci co przygotowują listy też muszą zarobić. Wizyta Pana z asekuracjì pewnie też doliczona, bo zaległość jest o 380 zł większa niż rata, którą im wiszę.


RE: Skok Stefczyka - grabi_en - 21-02-2019

(21-02-2019, 18:45:28)Mila1 napisał(a):
(21-02-2019, 00:12:41)MarwPL napisał(a):
(20-02-2019, 18:27:21)Mila1 napisał(a): Byłam. Dowiedziałam się tego co sama wiedziałam, czyli że zalegam z jedną ratą, ale kwota zaległości jest dużo większą. Doszły pewnie koszty windykacyjne. Wiem za to, że jeden list  od nich kosztuje 19 zł. Trochę dużo.

Koszty windykacji nie mogą być oderwane od rzeczywistych kosztów poniesionych.

Ja to już wiem, ale skok jeszcze nie! Pan powiedział: jeden list 19 zł- a gdy spytałem czy pisany złotymi literami to się dowiedziałam, że ci co przygotowują listy też muszą zarobić. Wizyta Pana z asekuracjì pewnie też doliczona, bo zaległość jest o 380 zł większa niż rata, którą im wiszę.

A mnie się to nie podoba, bo wyszło, że jak im wiszę dwie raty - to ich koszty pokrywają moją 3ratę - to nie są żarty, aż takie ogromne koszty ponoszą - pewnie w sądzie by polegli, ale z tego co wiem to skok ma mocne umowy - do obrony w sądzie.