BezNakazu.pl
Propozycje - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Parabanki (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: propozycje (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Wątek: Propozycje (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2


Propozycje - Wonder_Woman - 04-09-2018

Warto dodać Hapipozyczkę, Monedo, Wongę, InCredit


RE: Propozycje - grabi_en - 04-09-2018

Credilo. SMS365 (Tleno)


RE: Propozycje - An1981 - 21-09-2018

Supergrosz


RE: Propozycje - Umoczony79 - 24-09-2018

zapomniueliscie o Kasomacie


RE: Propozycje - Mariuszd37 - 24-09-2018

to jeszcze istnieje? masakra, najgorsza chwilowka.


RE: Propozycje - MarwPL - 24-09-2018

Ma się bardzo dobrze i prawie każdego pożyczkobiorce traktuje jak złodzieja i składa zawiadomienia.


RE: Propozycje - Łukasz_G - 25-09-2018

(24-09-2018, 18:31:11)MarwPL napisał(a): Ma się bardzo dobrze i prawie każdego pożyczkobiorce traktuje jak złodzieja i składa zawiadomienia.


Kasomat.pl czyli wzor mechanizmu pt. "Skasujmy konsumenta na jak największa kasę i udawajmy, że wszystko jest zgodne z literą prawa" Duży uśmiech jedna spółka (SURAT) działająca jako pośrednik, spółka pierwotnie udzielająca pozyczki, pożyczkodawca refinansujący, poręczyciel i w końcu spółka do której sprzedawana jest wierzytelność na mocy cesji. Wystarczylo narobic spółek-  córek, dać im obco brzmiące poważne nazwy i gotowe, można kroic nieświadomych ludzi. Dodajmy do tego szczypte klauzul niedozwolonych (kara 390 zl za nieodeslanie umowy), nutkę niepewności (będzie wezwanie na policję, czy nie?) i mamy przepis na pożyczkodawcę roku Duży uśmiech


RE: Propozycje - uspokajaczka - 25-09-2018

Najgorsze jest w tym to, że tylko 3% dłużników ma świadomość i to czyni - swoich praw do składania sprzeciwów.


RE: Propozycje - Umoczony79 - 26-09-2018

Wiec dobrze , mam rozumieć ze mogę spać spokojnie ?.
1
"Czekamy na kontakt do środy do godziny 12 . Istnieje możliwość rat i spłaty zadłużenia bez konsekwencji "
2
"Witam,masz dlug w naszym serwisie pożyczkowym-skontaktuj się ! Istnieje możliwość spłaty w ugodzie , korzystne raty "

Smsy i na pocztę z poniedziałku i z wczoraj , wczesniejsze o treści ..masz ostatnia szanse .

Chwilówka pobrana 4 lata temu ,nie zacząłem spłacać, wcześniejsza tylko korespondencja z próba dogadania , nie satysfakcjonowało ich 50 pln , wiec od ponad roku 0 korespondencji z mojej strony , również straszony ze wysłali wezwanie na policje , do tej pory cisza


RE: Propozycje - Łukasz_G - 26-09-2018

(26-09-2018, 00:20:21)Umoczony79 napisał(a): Wiec dobrze , mam rozumieć ze mogę spać spokojnie ?.
1
"Czekamy na kontakt do środy do godziny 12 . Istnieje możliwość rat i spłaty zadłużenia bez konsekwencji "
2
"Witam,masz dlug w naszym serwisie pożyczkowym-skontaktuj się ! Istnieje możliwość spłaty w ugodzie , korzystne raty "

Smsy i  na pocztę z poniedziałku i z wczoraj , wczesniejsze o treści ..masz ostatnia szanse .

Chwilówka pobrana 4 lata temu ,nie zacząłem spłacać, wcześniejsza tylko korespondencja z próba dogadania , nie satysfakcjonowało ich 50 pln , wiec od ponad roku 0 korespondencji z mojej  strony , również straszony ze wysłali wezwanie na policje , do tej pory cisza


Jak wziąłęś chwilówkę 4 lata temu, to jest przedawniona, więc te sms potraktuj jako mało udany żart z ich strony Duży uśmiech