BezNakazu.pl
Sprawa w sądzie - Wersja do druku

+- BezNakazu.pl (https://forum.beznakazu.pl)
+-- Dział: Sądy (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Obsługa Informacyjnego Portalu Apelacyjnego (https://forum.beznakazu.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Sprawa w sądzie (/showthread.php?tid=216)

Strony: 1 2 3


Sprawa w sądzie - Biedronka 24 - 14-02-2019

Z informacji od BN wiem, że sprawa z powództwa Pol Invest odbyła się 6 lutego. Dlaczego nie widzę na portalu śladu o odbytej sprawie?
Co to znaczy zwykły i dlaczego nie zostałam poinformowana o terminie rozprawy?


RE: Sprawa w sądzie - Mila1 - 14-02-2019

(14-02-2019, 21:29:04)Biedronka 24 napisał(a): Z informacji od BN wiem, że sprawa z powództwa Pol Invest odbyła się 6 lutego. Dlaczego nie widzę na portalu śladu o odbytej sprawie?
Co to znaczy zwykły i dlaczego nie zostałam poinformowana o terminie rozprawy?

Ja też nie ogarniam tego portalu. Żeby pojawiły się sprawy składam wnioski przez portal. Ostatnio rozpatrywali miesiąc, aż wysłałam maila na tę ich pomoc. Huh


RE: Sprawa w sądzie - grabi_en - 14-02-2019

(14-02-2019, 21:29:04)Biedronka 24 napisał(a): Z informacji od BN wiem, że sprawa z powództwa Pol Invest odbyła się 6 lutego. Dlaczego nie widzę na portalu śladu o odbytej sprawie?
Co to znaczy zwykły i dlaczego nie zostałam poinformowana o terminie rozprawy?

Zwykły czyli wyrok ustny na posiedzeniu jawnym, a nie zostałaś poinformowana o sprawie bo sad powiadamia strony o terminie rozprawy gdy stawiennictwo jest obowiązkowe.
Dlaczego tego nie widzisz bo pracownik sądu jeszcze tego nie klepnął na portalu informacyjnym.


RE: Sprawa w sądzie - Biedronka 24 - 14-02-2019

(14-02-2019, 21:35:28)grabi_en napisał(a):
(14-02-2019, 21:29:04)Biedronka 24 napisał(a): Z informacji od BN wiem, że sprawa z powództwa Pol Invest odbyła się 6 lutego. Dlaczego nie widzę na portalu śladu o odbytej sprawie?
Co to znaczy zwykły i dlaczego nie zostałam poinformowana o terminie rozprawy?

Zwykły czyli wyrok ustny na posiedzeniu jawnym, a nie zostałaś poinformowana o sprawie bo sad powiadamia strony o terminie rozprawy gdy stawiennictwo jest obowiązkowe.
Dlaczego tego nie widzisz bo pracownik sądu jeszcze tego nie klepnął na portalu informacyjnym.
Dziękuję  Uśmiech


RE: Sprawa w sądzie - Guzik - 14-02-2019

Witam mam pytanie długo sie czeka na rozprawe w epu bo 8 wpłynęła moja sprawa a jeszcze pokazuje zadeklarowano jako nowa. Nie żebym sie spieszyla z wyrokiem ale tak z czystej ciekawosci pytam.


RE: Sprawa w sądzie - grabi_en - 14-02-2019

(14-02-2019, 23:22:43)Guzik napisał(a): Witam mam pytanie długo sie czeka na rozprawe w epu bo 8 wpłynęła moja sprawa a jeszcze pokazuje zadeklarowano jako nowa. Nie żebym sie spieszyla z wyrokiem ale tak z czystej ciekawosci pytam.

Nikt Ci nie poda precyzyjnie daty, dzisiaj na forum są 2 wypowiedzi w zakresie terminu:
1. - 7 dni i jest umorzenie
2.- przeszło m-c i nie ma rozpatrzenia
Musisz być czujna i obserwować EPU.


RE: Sprawa w sądzie - Guzik - 14-02-2019

Dzieki. Codziennie sprawdzam epu bo pisałam wczesniej o sprawie i złoże sprzeciw zyskam czas chociaz. Na oddalenie nie liczę choc nadzieja zawsze jest. Przelew grosza byl robiony prawie 2 m ce przed wzieciem pożyczki bo kilka razy wniosek wygasł bo nie wyslalam pdf z wynagrodzeniem potem wysłałam i po kilku dniach telefon odebralam od ich z informacja o decyzji i calym ich przesluchaniu.


RE: Sprawa w sądzie - Mila1 - 14-02-2019

(14-02-2019, 23:27:16)grabi_en napisał(a):
(14-02-2019, 23:22:43)Guzik napisał(a): Witam mam pytanie długo sie czeka na rozprawe w epu bo 8 wpłynęła moja sprawa a jeszcze pokazuje zadeklarowano jako nowa. Nie żebym sie spieszyla z wyrokiem ale tak z czystej ciekawosci pytam.

Nikt Ci nie poda precyzyjnie daty, dzisiaj na forum są 2 wypowiedzi w zakresie terminu:
1. - 7 dni i jest umorzenie
2.- przeszło m-c i nie ma rozpatrzenia
Musisz być czujna i obserwować EPU.

Pilnowanie to nasz dodatkowy etat Język


RE: Sprawa w sądzie - grabi_en - 14-02-2019

(14-02-2019, 23:34:57)Mila1 napisał(a):
(14-02-2019, 23:27:16)grabi_en napisał(a):
(14-02-2019, 23:22:43)Guzik napisał(a): Witam mam pytanie długo sie czeka na rozprawe w epu bo 8 wpłynęła moja sprawa a jeszcze pokazuje zadeklarowano jako nowa. Nie żebym sie spieszyla z wyrokiem ale tak z czystej ciekawosci pytam.

Nikt Ci nie poda precyzyjnie daty, dzisiaj na forum są 2 wypowiedzi w zakresie terminu:
1. - 7 dni i jest umorzenie
2.- przeszło m-c i nie ma rozpatrzenia
Musisz być czujna i obserwować EPU.

Pilnowanie to nasz dodatkowy etat Język

Śmieszne, tu na tym forum już chyba z 8 profesji wymieniłaś,  gdzie co mamy robić -oczywiście uwagi cenne po wypowiedziach dłużników, kiedyś to zbiorę w całość  Nieśmiały


RE: Sprawa w sądzie - Mila1 - 14-02-2019

(14-02-2019, 23:48:57)grabi_en napisał(a):
(14-02-2019, 23:34:57)Mila1 napisał(a):
(14-02-2019, 23:27:16)grabi_en napisał(a):
(14-02-2019, 23:22:43)Guzik napisał(a): Witam mam pytanie długo sie czeka na rozprawe w epu bo 8 wpłynęła moja sprawa a jeszcze pokazuje zadeklarowano jako nowa. Nie żebym sie spieszyla z wyrokiem ale tak z czystej ciekawosci pytam.

Nikt Ci nie poda precyzyjnie daty, dzisiaj na forum są 2 wypowiedzi w zakresie terminu:
1. - 7 dni i jest umorzenie
2.- przeszło m-c i nie ma rozpatrzenia
Musisz być czujna i obserwować EPU.

Pilnowanie to nasz dodatkowy etat Język

Śmieszne, tu na tym forum już chyba z 8 profesji wymieniłaś,  gdzie co mamy robić -oczywiście uwagi cenne po wypowiedziach dłużników, kiedyś to zbiorę w całość  Nieśmiały

Zbierz! I wydamy wademecum dla dłużników Duży uśmiech